Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

Ja chcę drzwi klonowe/jesionowe i podłogę też jasną... W kwestii szafy mogę negocjować ;) To może białe, mleczne szkło jest rozwiązaniem? Bo wszystko w jasnym drewnie to chyba za dużo szczęścia na raz... reni i zaraz na Twoje wyjdzie, bo Ty o mlecznej szafie pisałaś. Czarownica normalnie :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To temat szafy tylko pozostaje otwarty, bo drzwi to ja mam wybrane i wolałabym przy nich pozostać :p Pol Skone Impresja klon :yes: Na podłogę też coś w tym odcieniu, bo biała podłoga w wiatrołapie mi nie leży... Szafy mlecznej chyba bym nie chciała, bo teraz wystarczająco mam szyb i jestem na nie ;) Raczej biała w takim razie... Pewnie na wysoki połysk, bo mdf z fakturą drewna nie będzie dobrze wyglądał :no: No i tyle w temacie :)

 

Edit: lasche, razy 5 policzyłam ;)

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się cieszę, że w jeden dzień, zupełnie niezamierzenie, temat wiatrolapu rozpracowałam. Co ja gadam :bash: Rozpracowałyśmy :)

 

I lojalnie uprzedzam, że jeszcze co nieco do wyklarowania mi zostało... Ale podsumowując (głównie dla siebie samej):

- wiatrołap - jest

- salon - jest

- jadalnia - prawie jest (nie wybrałam krzeseł)

- kuchnia - prawie jest (jest ogólna koncepcja i kolorystyka - nie są natoniast wybrane konkretne kolory i faktura - mat, czy lakier)

- WC - jest

- łazienka - prawie jest (brakuje oświetlenia i baterii do bidetu i umywalki :lol2:)

- pokoje dzieci - w zasadzie wszystko wiem

- nasza sypialnia - raczej też wiem

- garderoba i PG - nie ma za wiele do obmyślania

- garaż - terytorium męża więc nie myślę

- gabinet - prawie jest - meble wybierzemy pewnie w sklepie...

 

:wave:

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem, że masz tak wszystko dobrane, część kupioną.

Ja zamierzam wprowadzić się we wrześniu a nie mam prawie nic. Kupuję na bieżąco. Niestety wiele z rzeczy będę kupować jak już zamieszkamy.

Największy problem będę miała z lampami bo mało co mi się podoba, szczególnie z sufitowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, lampy to wielki problem... Już o tym pisałam kilkakrotnie, że teraz pół domu mam w halogenach, a drugie pół w papierowych zwisach IKEA, bo tanio było, szybko, wygodnie i tak pozostało... Więc teraz myślę o tym wcześniej... No i nie ukrywam, że FM mi oczy na wiele fajnych rzeczy otwiera, bo gdyby nie forum, to pewnie nigdy bym się nie dowiedziała, że istnieją takie lampy... Kupiłabym w Castoramie albo w innym sklepie i tyle... A teraz problem, bo tyyyyyyle rzeczy się podoba i gdyby chcieć oryginały, to tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle by to wszystko kosztowało... Ale jak widać można wyłapać fajne okazje i mieć fajne rzeczy za bardzo przystępne pieniądze :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania - sory za prywatę - reni - a dlaczego nie DRE ??

 

hmm, dre to fabryka która istnieje od niedawna, nie jest tak że ich drzwi to lipa, bo jednak ich jakość się polepszyła ale jednak pol skone jest lepsze, inne rozwiazania konstrukcyjne (oczywiscie nie dotyczy to wszystkich modeli, te z najniższej półki są raczej wszedzie podobne), używany MDF używany do produkcji ościeżnic jest jednak oszukiwany i mniej "nasycony" więc szybciej chlonie wodę i się rozwarstwia, polskone dodatkowo proponuje drzwi drewniane i ościeznice drewniane a porta czy dre tego nie mają, w najlepszym wypadku i najdrozszej opcji jest co najwyżej płyta wiórowa, przejżyj ofertę pol skone , są tak piekne drzwi i w laminacie i w fornirze nazywają sie Sempre, ja akurat z czystym sumieniem wolę polecić pol skone niż dre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki reni. Sempre to moja pierwsza miłość. Jest jednak jeden problem. Będę mieć w domu WM, więc drzwi muszą mieć podcięcie. I własnie w Sempre jest problem, gdyż ewentualnie mogą podciąć, ale podcięcie ma aż 3,5cm !! To sporo i jakoś sobie nie wyobrażam az takiej dziury...

dlatego wybór padł na DRE - dokładniej na Vetro. Bardzo mi się te drzwi podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylo od siebie napisać, że teraz mam PORTA i to jest jakaś porażka. Laminat odchodzi na brzegach - nie jest dokładnie przyklejony... Siostra kupiła DRE i są o niebo lepiej wykonane, wyglądają solidniej, nic nie odpryskuje... Ale doświadczeń z Pol Skone nie mam więc nie porównam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...