Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a co z kominami?

 

Zakupione leżakują w magazynie, tylko ekipa nie ma czasu ich wymurować, bo ciągle mają coś innego, większego, pilniejszego... W sumie nam się nie spieszy bo i tak chwilowo dalej nie ruszymy, ale chodzi o fakt, że w ekipą się już za kominy rozliczyłam, a nadal czekam... No i też ciekawa jestem, jak będzie ten zewnętrzny komin wyglądał, ile w rzeczywistości miejsca zajmie i jak się w elewację wkomponuje :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie... Na szczęście (odpukać) ekipa fachowa, dokładna, szef bardzo pilnuje i wszystko sprawdza, tylko trochę zabiegany jest i organizacyjnie czasem tak właśnie wychodzi, że coś ma być, ale nie ma... Natomiast nie mam zastrzeżeń co do wykonawstwa i ich pracy na budowie i wiem, że będę ich prosić o dalsze wyceny (elewacja, elektryka, tynki...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i trójnóg... Dzień wcześniej niż się spodziewałam :) Jest wieeeeeeeeelki. Normalnie stojąc ma jakieś 1,60 m, a dodatkowo można podwyższyć klosz do 2,5 metra :jawdrop: Bardzo pasuje do paneli zakupionych do gabinetu, bo nie jest taki wycackany, wygładzony, tylko trochę niedbały, nieporządny, byle jaki, z pazurem... Idealny :yes:

 

http://i3.fmix.pl/fmi1041/bb80c7360010374b4e15b658/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi2515/b20cf1cf001899fc4e15b65e/zdjecie.jpg

 

Kolejny punkt na liście MUST HAVE odhaczony :wave:

Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle jaki i nieporządny :lol2: aleś dosoliła!

 

Nie wiem, jak to inaczej napisać :lol2: Na zdjęciach tego nie widać, ale ten statyw nie jest taki gładki, świecący, wylakiewrowany... Ma fakturę europalet (no, prawie ;) ), taki gdzie niegdzie szorstki, jak nieobrobione drewno. I fajnie, bo dzięki temu bardziej się wpasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna bylam oglądać domek w którym mieszkasz teraz i chyba teraz coś zupełnie innego stworzysz, dobrze myślę?

Powiedz mi nie opatrzyły ci się po jakimś czasie te panele w paski, swego czasu bardzo modne były i tak sobie myslę czy szybko się nudzą

 

Tak, tworzę coś zupełnie innego, bo wtedy ani czasu nie było, ani kasy, ani pomysłu w sumie... Zaczarowało mnie wenge i beże i w tym kierunku szłam... Teraz wiele rzeczy zrobiłabym inaczej i z pewnością zrobię. Ale panele akurat to był strzał w 10 :yes: Zwłaszcza przy dzieciach i dochodzącym od czasu do czasu psie. Nie widać na nich brunu, plamek, okruchów. Zawsze ładnie i czysto wyglądają. Drugi raz ich nie dam, bo teraz koncepcję mam inną, ale jeśli komus się podobają, to mogę z czystym sumieniem polecić :yes:

 

A jako ciekawostkę napiszę, że jak tylko podpisaliśmy umowę z developerem (był strop i częściowo ściany piętra) to zaczęliśmy kupowanie i lodówka, piekarnik i mikro stały u nas w mieszkaniu obok szafy w kartonach przez rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mówię że fm naprawdę zmienia i otwiera oczy, nie wiem czy mój dom by tak wygladał gdyby nie fm, no może troche

 

Dlatego mój obecny wygląda tak, jak wygląda, bo wtedy owszem, pisałam, ale niewiele podglądałam... A podglądanie FM baaaaaardzo zmienia gust, widzenie barw, faktur, połączeń i daje wiele fajnych pomysłów, niesztampowych, ciekawych, na które sama nigdy w życiu bym nie wpadła... Poza tym, jak się człowiek na urządzaniu wnętrz nie zna to i lepiej się kogoś poradzić, przeduskutować niż sobie kuku zrobić ;) Nie mówię, że jest w moim domu jest źle, ale w nowym będzie zupełnie inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...