Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

ależ tam u Was ślicznie :)

 

Fajnie :) piękna okolica.

 

:yes:

 

ulcia, okna w salonie są trzy. Tu masz kawałek rzutu z wymiarami okien. Rozstaw między dwoma 180/230 to 1,5 m. Ściany jest tylko tyle, ile na TV potrzebujemy.

 

http://i3.fmix.pl/fmi2317/53c1801e0013d26b4e26732e/zdjecie.jpg

 

Tutaj widać, jak to będzie w 3D wyglądało - wizualka z zamierzchłych czasów, ale dokładnie kształt i okna widać :) Na ścianie po lewej będzie duże wejście do gabinetu (widać na rzucie), a za plecami kanapy otwarta przestrzeń.

 

http://i3.fmix.pl/fmi527/9097d9f6002bac104e23cc55/zdjecie.jpg

 

Tu nieco lepsza wersja tego samego pokoju :) Obecnie obowiązująca :D

 

http://i2.fmix.pl/fmi638/3520b7ab000166ae4e0a09a1/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hm no to jeszcze bardziej się zagmatwałam ,mi mówili zęby zbyt dużo przeszkleń nie robić bo tv będzie źle oglądać, ja ma jedną całą ścianę z okien i wyjście na taras a na 2 mam jedno okno ale takie zwyczajne i tam chciałabym takie duże jak ty masz ale to by było przy stole, jadalni hmm. a jeszcze jedno te okna masz że tak powiem połączone tak jak ja tworzące jedną dużą przeszkloną przestrzeń czy to są te wąskie do ziemi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już tu kiedyś sie wypowiadałam - chyba nie, ale czasem zaglądam :yes:

Widoki jakie masz z okna (i to każdego!) zmusiły mnie do ujawnienia się. Są boskie!!! Piękną działkę udało Wam się znaleźć :yes: Sąsiedzi jacyś w bliskiej okolicy są czy tylko Wasz domek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ulcia, sąsiad będzie jeden od północy, czyli tam, gdzie nie będziemy go widzieć, bo się dłuższym bokiem domu odgrodziliśmy i drugi naprzeciwko, od zachodu, ale dzielić nas będzie ulica i 2 chodniki :) Od wschodu las, od południa rzeczka i las, za rzeczką pola i las, za sąsiadami też las będzie :D Tak to wygląda :) Czarne, to planowana droga wewnętrzna.

 

http://i2.fmix.pl/fmi1940/f638275700119e4b4e2679c1/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi jacyś w bliskiej okolicy są czy tylko Wasz domek? :)

 

Witam pysiaczku, chyba jeszcze nie miałam przyjemności Cię gościć :welcome:

 

Układ działki w poście wyżej :) Na trochę dalszych działkach stoją już 3 domy. Obecnie "się wykańczają" i właściciele planują zamieszkać jeszcze w tym roku. A zanim my się skończymy budować to myślę, że jeszcze kilka domków powstanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulcia, okna w salonie wszystkie są do ziemi. Z tych dwóch na ścianie z TV będzie wyjście na taras a to po prawej będzie prawdopodobnie fixem. Okna wąskie i wysokie są w jadalni. O takie :)

 

http://i2.fmix.pl/fmi1189/dd2a0434001cc99c4e23d6c7/zdjecie.jpg

 

Jadalnia i kuchnia będą "za plecami" salonu. Oddzielać je będzie 1,5 metrowa komunikacja a w ścianie takiej samej szerokości kominek.

 

http://i2.fmix.pl/fmi256/dd191bc700140ede4e003c44/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości ma ktoś może spiżarkę?? nie będę Ci zaśmiecać wątku, rozkład podobny jak u Ciebie, tylko że ja mam salon z jadalnią razem ,nie jest oddzielony komunikacją i kuchnie mam zamkniętą al salon ma 30 m. no ale cóż zobaczymy .. Edytowane przez ulciapulcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, ale nie widzę problemu, żebyś trochę "zaśmieciła" ;) Ja spiżarki nie mam, bo po pierwsze będę miała dużo szafek w kuchni, po drugie planuję regał na jakieś słoiki w garażu, a po trzecie ani nie robię przetworów ani nie trzymam aż takich zapasów jedzenia, żeby potrzebować spiżarki. Nie mam, bo nie chciałam :)

 

Edit: Ja teraz mam salon razem z jadalnią i też mają 30 m :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobra ale ja nie umiem wklejać zdjęć więc będzie małe. aha to jest projekt niepoprawiony, właściwy jest złożony i czeka na pozwolenie , wiec tam gdzie taras jest całą ściana z okien do ziemi.

du.a zbita wyskakuje :

The following errors occurred:

 

salon.docx: Invalid File

:offtopic:

a tak chciałam żebyś mi doradziła:( trudno

a powiedz mi bo ja mam taką samą dziurę zostawioną na rolety montujesz je razem z oknami??

bo ja się ciągle zastanawiam, może lepiej sobie je odpuścić i zrobić później a za tą kasę urządzić coś w środku bo to niezła sumka.

Edytowane przez ulciapulcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulcia, wejdź sobie na ww.fmix.pl wgraj zdjęcie i wklej link zdjęcie na forum.

 

Ja mam w planach montować razem z oknem. Też mam takie przebłyski, żeby rolet ze względów finansowych nie robić, ale rolety muszą być, a jeśli muszą, to muszą być razem z oknem, bo nie wyobrażam sobie montować ich potem w odkrytych skrzynkach na elewacji. Koszmarek jakiś by z tego domu wyszedł :sick:

 

Edit: A dużo masz okien? W sensie powierzchni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że to nie jest zdjęcie tylko mam to w wordzie, dobra mało ważne trudno a okien wszystkich mam 15. też nie podobają mi się skrzynki na zew. to odpada paskudztwo, z jednej strony rolety zew są super i dodatkowa ochrona jakby nie było przed wścibskimi nieznajomymi tym bardziej przy duuuuuuużych oknach, a z drugiej strony niezła suma, najgorsze że niedługo będę musiała zdecydować:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj anna:). Widoczki masz cudowne. Nie da się ukryć :)

 

Ulcia, otwórz sobie ten projekt w wordzie tak żebyś widziała go w całości. Potem naciśnij klawisz print screen (PrtSc) i otwórz program graficzny, np. Paint i wklej tam widok tego całego okna pulpitu(z projektem). Wtedy projekt możesz zapisać jako pliki z rozszerzeniem jpg i wkleić na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...