Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zupełnie jakbym te same objawy miała (dawno już :()

 

No wiesz, sama przed chwilą pisałaś, że jesteś nad wiek dojrzała, więc co się dziwisz? Skoro rozum i dojrzałość 30-latki masz, to i całą resztę trza brać, jak dają... Zmarszczki i inne takie razem z wiekiem w pakiecie od życia dostajesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam wyczekiwaną wycenę z Chempo. Okna z roletami (w tym jedno okno PSK) niecałe 50 tysięcy. Do tego montaż na konsolach JB-D firmy SFSintec 50mm przed licem muru 5958 PLN. Drzwi i bramy nadal nie mam, pan ma dosłać.

 

Okna z roletami wyszły nieco taniej niż u mnie w salonie (mimo, ze u mnie nie było PSK, tylko zwykłe balkonowe), tak więc oferta bardzo OK. Nad montażem na konsolach muszę się zastanowić, bo impreza jdnak dość kosztowna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam przerwę te potyczki wiekowe bo najstarsza jestem ;)

 

Aniu - Arbiton jest drogi i do tego ma 1. za szerokie szpary, 2. brzydko widać w nich łączenia - srebrne uchwyty i śruby. 3. Jest za drogi.

 

Zobacz sobie Plastivan. Węższe szpary, nie widać uchwytów, a gotowy zestaw - deski + legary + wszelkie uchwyty itp. Kosztują 170zł.m2 !! Więc połowę ceny Arbitona. I jest wg mnie ładniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deski na legarach.

 

Zresztą podesty kompozytowe są w podobnej cenie - ok 175zł.

My na pewno na tarasie z przodu położymy deski na legarach, a na tym tarasiku od ogrodu może te podesty. Montaż prosty - 5 latek by to złożył. Jedynie czego się obawiam, to to że równie szybko się rozkłada ;)

 

Fajne swojego czasu podesty były w Tchibo i w IKEA. - niestety obu już nie ma.

 

Mój mąż też jest za tymi Plastivanami - uważa, ze drewno za szybko się zniszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż też jest za tymi Plastivanami - uważa, ze drewno za szybko się zniszczy...

 

Mój właśnie obejrzał sobie ten filmik montażowy i powiedział tylko SUPER :) Tylko że my nie mamy lanych tarasów. Trzeba będzie się zastanowić, co z tym fantem zrobić... No i ja mam trochę ścieżek w planach do altanki, do kaskady itd... Muszę przemyśleć, czy ma to się zgrać z tarasem i też będzie z kompozytu, czy ma się zgrać z opaską wokół domu i będzie z kostki... Póki co nie mam pomysłu, jak to połączyć...

 

Asia, a gdzie je można na żywo zobaczyć. Gdzieś w Poznaniu są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...