Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ha, ale za to z instalacjami wod-kan-gaz zmieszczę się w 40 tys, i co Wy na TO...? :p

 

Ja póki co nic, bo nie mam wyceny, ale z moimi zdolnościami negocjacyjnymi myślę, że Cię zadziwię ;) Dam znać, jak będę miała canę...

I co masz na myśli pisząc instalacja wod-kan-gaz? Rozłożenie rur w domu razem z materiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montaż instalacji, instalacja wody użytkowej na rurkach pp z barierą dyfuzyjną, instalacja c.o. na rurkach pex-alu-pex, cała kanalizacja, kocioł kondensacyjny vaillant ecocompact 15kW, kominek z płaszczem wodnym Lechma 15kW, regulator pogodowy, instalacja kominka na miedzi wraz z wymiennikiem płytowym, sterownik kominka wraz z przepustnicą powietrza, podłogówka w 2 łazienkach, kuchni i wiatrołapie na rurkach alu-pex wavin, grzeniki purmo ventil compact i purmo ramo, wewnętrzna instalacja gazowa (2 punkty)...

to miałem na myśli pisząc o instalacji wod-kan-gaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esiak - wycenę masz super !!! Daj namiar na instalatora.

 

Aniu - ja jeszcze nie mam ostatecznej wyceny.

Jutro spotkanie z potencjalnym kandydatem-instalatorem na budowie.

Dam znać co i jak.

Na razie mam oferty na piec, zasobnik, zmiękczacz... A jutro ma być wycena robocizny. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miałem na myśli pisząc o instalacji wod-kan-gaz :)

 

Czyli wsio w temacie ;) Ja póki co mam wycenę kominka z płaszczem (razem z oprzyrządowaniem około 10000) no i kociol prawdopodobnie ten sam co Ty będziemy mieli. I tyle u mnie w temacie ;)

 

Byłam u Ciebie w odwiedzinach. Okna piękne. Zadzwonię do HeKa. Mam jedną wycenę z Schueco (pierwsza moja wycena na okna) ale strasznie dużo zaśpiewali.

 

Sprawa druga - wybraliście wannę? Jak zdecydujecie się na Nearię to daj znać - będę prosić o foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wsio w temacie ;) Ja póki co mam wycen kominka z płaszczem (razem z oprzyrządowaniem około 10000) no i kociol prawdopodobnie ten sam co Ty będziemy mieli. I tyle u mnie w temacie ;)

 

Byłam u Ciebie w odwiedzinach. Okna piękne. Zadzwonię do HeKa. Mam jedną wycenę z Schueco 9pierwsza moja wycena na okna) ale strasznie dużo zaśpiewali.

 

Sprawa druga - wybraliście wannę? Jak zdecydujecie się na Nearię to daj znać - będę prosić o foty :)

a na jakim profilu Ci wycenili okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko dziewuchy jeden wieczór mnie nie bylo a tu tyle stron do przeczytania, napisze cenowo jak to u mnie nie piszę o SSO czy SSZ bo juz mi sie w oczach kreci ale to co mam teraz bez ogrodzenia i ogrodu, widzicie co mam i jak mam i ze domek ma 146 m2 użytkowej i 190 całkowitej wydalam 580 tyś, liczę wszystko, na gotowo jak mieszkam dziś, do zrobienia ogrodzenie, rośliny, oczko wodne, miejsce na grila, a nie licze działki, kupiona wczesniej za zarobione, wydam jeszcze jakieś 40 tyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esiak - wycenę masz super !!! Daj namiar na instalatora.

 

Aniu - ja jeszcze nie mam ostatecznej wyceny.

Jutro spotkanie z potencjalnym kandydatem-instalatorem na budowie.

Dam znać co i jak.

Na razie mam oferty na piec, zasobnik, zmiękczacz... A jutro ma być wycena robocizny. Zobaczymy.

 

Firma Instalacyjno-Inżynieryjna Instaltech

mgr inż. Radosław Budziński 696 115 518

 

robią głównie instalacje przemysłowe, więc mają bardzo duże rabaty na materiały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydalam 580 tyś, liczę wszystko, na gotowo jak mieszkam dziś, do zrobienia ogrodzenie, rośliny, oczko wodne, miejsce na grila, a nie licze działki, kupiona wczesniej za zarobione, wydam jeszcze jakieś 40 tyś

 

reni, to chyba niezły wynik biorąc pod uwagę materiały, jakich użyłaś - drewno, kamień, sprzęt... Dach też Cię sporo kosztował, bo dachówkę masz płaską więc myślę, że ogólny wynik bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CT 70 Cava, no to takie jak ja mam...

powiem tak, HeKa wyszła o około 2000 taniej niż MS (Chempo) okna z roletami...

 

Ja wyceniałam w salonie w Szprotawie i wyszło 10 tysięcy drożej niż Chempo, przy czym Chempo policzyło rolety elektryczne, a Schueco na taśmę więc różnica wyszłaby jeszcze większa... Ale z ciekawości do HeKa zadzwonię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, to chyba niezły wynik biorąc pod uwagę materiały, jakich użyłaś - drewno, kamień, sprzęt... Dach też Cię sporo kosztował, bo dachówkę masz płaską więc myślę, że ogólny wynik bardzo dobry.

 

ale dużo wlasnej pracy, sami robiliśmy montaż okien, sufity podwieszane, gładzie, podłogi, drzwi, taras, malowanie, z ciekawostek mam centralny, rekuperator i zmiękczcz wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...