Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja będę miała okna 7016 - a wszyscy mówią że za ciemne - teraz to idę http://c1.wrzuta.pl/wm16625/17829814002743b24891c749/becy...

 

Ej, ale pisałaś u siebie, że sąsiad takie ma i są super. I tego się trzymaj :yes: Ja sobie gdybam o tych kolorach, bo ani jednych okien, ani drugich na żywo nie widziałam. Widziałam tylko próbki koloru, a to nie to samo, sama wiesz... Poza tym, wszystkie opinie są wystawione tylko na podstawie zdjęć, a wiadomo, że są przekłamania. Sama się zastanawiam, czy ten 7016 jest rzeczywiście taki ciemny, bo wcześniej zupełnie nie przyszło mi to do głowy... Dopiero to zdjęcie drzwi przysłane dzisiaj dało mi do myślenia, bo uważam, że jest w idealnym kolorze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rere79 - domu spirei nie widziałam - zaraz biegnę.

Aniu - już mi lepiej ;) Tak na serio okna zamówione, drzwi i brama też, wiec nie ma co płakać ;)

 

edytuję: okna spirei obejrzane. Piękne są !!! :) I moje też takie będą.

Edytowane przez atika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałaś dom Spirei?

 

Ja sobie zerknęłam... Nie ujmując nic oknom chyba wolałabym jasne, bo rzeczywiście z ciemnymi efekt nie będzie taki, jak się spodziewam... Zwłaszcza patrząc na te zdjęcia z białym styro... No i doczytałam, że rynny Rheinzink patyna pro grafit - cieszę się, że ja zdecydowałam się jednak na patynę pro, czyli jaśniejsze. Te ciemte też zupełnie inny efekt dają niż bym chciała... Dzięki za cynk rere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja będę miała okna 7016 - a wszyscy mówią że za ciemne - teraz to idę http://c1.wrzuta.pl/wm16625/17829814002743b24891c749/becy...

 

A mnie się*akurat właśnie te bardziej podobają!

W zestawieniu z drzwiami które pokazała Anna w tym kolorze - pięknie!

 

Nawet miałam pisać annie, ale zauważyłam, że wszyscy za jasnymi, ona i mąż*też, więc zrezygnowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie , jaką grubość miałaś drutu zbrojeniowego, ja mam 12 i cena 2600 zł za tonę, nie wiem czy to dobra cena?

 

ulcia, u mnie też fi 12, ale ceny nie znam. Podpisywałam umowę z wykonawcą na robociznę razem z materiałem więc cena jednostkowa za pręty mnie nie interesowała. Ale zapytaj atikę, bo ona zdaje się sama kupowała stal.

 

Edit: Zaczynacie budowe? :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7012 ładniejszy, subtelniejszy i zachowujący zamysł :yes:

 

Jeśli Was stać na ładne ogrodzenie z dwóch stron to róbcie z dwóch. Ja od samego frontu mam 90 mb...i tam musi być "ładne" ogrodzenie. Panelowe to nie to najzwyklejsze, jeszcze jest siatka ;). Z perspektywy jednak wiem, że planuje się Bóg wie co, a potem na pewnym etapie wykańczania ogrodzenie odchodzi w zapomnienie :lol2: na szczęście u nas na rok tylko.

 

Ania, Twoja inspiracja jest baardzo fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne to ogrodzenie!

Chciałam zrobić coś podobnego, tylko z przęsłami do samego dołu.

Ciekawa jestem jaki jest koszt takiego muru (samego muru, bo przęsła to osobna sprawa). Przez chwilę myślałam też*nad gotowymi bloczkami. Ja muszę zrobić*ok 30 m, tylko od frontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...