Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

Pewnie, ze tak:-) Nie bylam jeszcze u Ciebie, wiec teraz mam pretekst. Znajomy architekt powiedzial, ze cos MUSI byc, bo inaczej zrobi sie ( niestety bede brutalna) grzyb:-( powiedzial, ze nawet 1 cm moze wystawac poza murek, ale to koniecznosc:-(

 

Dzięki!

No właśnie właśnie. Jak już będziesz miała pomysł, to się podziel.

Na ogrodzeniu pokazanym przez atikę też*nic nie ma

A gdzie można pooglądać domek?

Masz już ten piaskowiec na zewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja do stałem od p. Roberta (HeKa) kawałek profilu w danej okleinie i z tym sobie jeździłem i dobierałem bramy i drzwi wejściowe...

ogólnie jeśli chodzi o orzech, to krispol, hermann i normstahl mają tą samą okleinę :)

drzwi chcemy drewniane i okazało się z dębu, kolor orzech inaczej wygląda, ale w meranti jest prawie idealny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atika, obejrzyj sobie jeszcze standardowe kolory bram garażowych, żebyś później nie miała niespodzianki, jeśli musiałabyś dopłacić za kolor bramy.

Ja mam okna MS ze wzmocnieniami termicznymi - i faaajne są, polecam :)

 

Ale moje bramy już czekają w salonie na montaż u mnie na budowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dostałam już ostateczną wycenę... i jest niecałe 1000,00 droższa od MS no i d... teraz nie wiem już nic, Esiak pisał, że dostał taniej niż w MS a ja nie:( :bash: ale co napaliłam się to napaliłam i mam teraz co myśleć..... mój szacowny mąż wyczaił, nie wiem skąd jakiegoś gościa z Drutexu i dzisiaj się z nim na budowie umówił a ja już nikogo nie chce :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dostałam już ostateczną wycenę... i jest niecałe 1000,00 droższa od MS no i d... teraz nie wiem już nic, Esiak pisał, że dostał taniej niż w MS a ja nie:( :bash: ale co napaliłam się to napaliłam i mam teraz co myśleć..... mój szacowny mąż wyczaił, nie wiem skąd jakiegoś gościa z Drutexu i dzisiaj się z nim na budowie umówił a ja już nikogo nie chce :(

no teraz przesadzasz! MS, Schuco porównujesz do Drutexu..???

a MS na jakim profilu? wzmocnienia stalowe czy ciepłe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esiak, u mnie problemem nie jest dopasowanie koloru okien do drzwi i bramy, bo wszystko i tak chciałabym w jednej firmie brać. Problemem jest to, że żadnego koloru nie widziałam na żywo i nie wiem, na ile mogę ufać zdjęciom. Ale ustaliłam już z panem Robertem, że jeśli różnic w cenie nie ma, to koloru póki co nie wybieram na 100%. Zasugerowałam, że raczej 7012, ale decyzja zapadnie przy zamówieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esiak, u mnie problemem nie jest dopasowanie koloru okien do drzwi i bramy, bo wszystko i tak chciałabym w jednej firmie brać. Problemem jest to, że żadnego koloru nie widziałam na żywo i nie wiem, na ile mogę ufać zdjęciom. Ale ustaliłam już z panem Robertem, że jeśli różnic w cenie nie ma, to koloru póki co nie wybieram na 100%. Zasugerowałam, że raczej 7012, ale decyzja zapadnie przy zamówieniu.

kochana, to niech Ci przywiezie próbki w danych kolorach, okna, drzwi i bramy, nic wirtualnie, wszystko musisz dotknąć, pomacać i zobaczyć na żywo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana, to niech Ci przywiezie próbki w danych kolorach, okna, drzwi i bramy, nic wirtualnie, wszystko musisz dotknąć, pomacać i zobaczyć na żywo ;)

 

Kochany, to ja się umówię na kawkę z panem Robertem i będę wszystko dotykać, macać i oglądać (o próbkach okien piszę :lol2:), tylko nie chcę pana na darmo fatygować. Profil znam, bo widziałam, o jakości nie ma co dyskutować, czekam tylko na wycenę. Jeśli będzie godna uwagi i negocjacji to jasne, że najpierw to sobie na żywo zobaczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym powalczcie z p.Robertem o dodatkowy rabat przy zaliczce w pełnej kwocie... ja dostałem :)

 

Tak, tak, w tym to ja najlepsza jestem ;) Mam już w ten sposób dach częściowo zapłacony i dachówkę, z zachowaniem stałości cen nawet, jeśli będzie podwyżka. A w międzyczasie już była :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle Drutexu nie brałam pod uwagę no ale siła wyższa ;) Niech Pan pomierzy, pojeździ a ja i tak swoje przewalczę.

Dla mnie też taka kolejność jak u Ani więc muszę spotkać się z Panem R. Najlepsze jest to, że ja tych okien nie widziałam na żywo:) chyba trzeba gdzieś jechać i zobaczyć. Ja mam wycenione wzmocnienia stalowe na profilu Tytantermo, jeżeli brałabym pod uwagę wzmocnienia termiczne ( ktore Heka nie ma) to faktycznie o 2000,00 byłoby taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moje bramy już czekają w salonie na montaż u mnie na budowie ;)

aaa, to zmienia postać rzeczy :)

 

Czy Heka, czy Jezierski, czy MS - to dla mnie to samo ;) Ot, siła marketingu. Najważniejszy i tak montaż, brać tam, gdzie jest dobry. Ja akurat dostałam najcieplejsze wzmocnienia termiczne w MS za tyle, co w Heka (już nie pamiętam, co, ale profil sześciokomorowy). Chyba różnica była symboliczna, parę złotych.

 

A próbkę okleiny dostałam bezpośrednio z MS, bo zależało mi na dobraniu do bramy i drzwi. Zadzwoniłam do działu marketingu - polecam, bardzo fajne dziewczyny. Kolor antracitgrau to RAL7016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle Drutexu nie brałam pod uwagę no ale siła wyższa ;) Niech Pan pomierzy, pojeździ a ja i tak swoje przewalczę.

Dla mnie też taka kolejność jak u Ani więc muszę spotkać się z Panem R. Najlepsze jest to, że ja tych okien nie widziałam na żywo:) chyba trzeba gdzieś jechać i zobaczyć. Ja mam wycenione wzmocnienia stalowe na profilu Tytantermo, jeżeli brałabym pod uwagę wzmocnienia termiczne ( ktore Heka nie ma) to faktycznie o 2000,00 byłoby taniej.

ktoś chce obejrzeć? zapraszam do mnie, do Mosiny...

tak więc obie Anny, szykujcie się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu Dzięki za zgarnięcie mnie po drodze ;) Od razu deski od Esiaka zabiorę ;) hihihihi

 

Anka - wybij sobie z głowy Drutex !!!! To niższa klasa niższa !!!! Reklama po Wiadomościach zrobiła swoje ??

 

Madeleine - ja tez będę miała te okna z MS Antrazit Grau - RAL 7016 - wybrałaś strukturę drewna, czy skórkę pomarańczową ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skórka pomarańczowa, ale szczerze mówiąc z metra żadnej struktury nie widać. Natomiast dla tych, które planują białą elewację - raczej niech celują w ciut jaśniejsze okna, bo kontrast jest spory. My w końcu zrobiliśmy bardziej szary tynk, bo po położeniu styropianu biel biła po oczach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...