Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jakbyś tak mix pierwszej i drugiej gdzieś wyszperał, to byłoby super ;) Druga ma niestety inne zakończenie wylewki niż moja wannowa więc odpada, cała reszta natomiast jest super. W pierwszej wylewka jest OK, ale "kurek" od wody ma inny kształt :p Powinien być taki cienki "patyczek" jak w baterii numer 2 :D Wiem, wiem, czepiam się, ale dla mnie to bardzo istotne detale :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - lampa super. Bateria wannowa świetna....

 

Niezłe zdobycze.

Ja właśnie dzisiaj przez 3 godziny przerabiałam temat baterii.

 

Ja też obstawiałam Paffoni Stick/. Te same co Ty. Jak dla mnie super wygląd i cena.

Jednak nie wiem do końca jak z ich jakością.

 

Na pewno lepsze są Kludi i Tres.

Jeśli chodzi o podtynkowe baterie to chyba lepiej sprawdzona firma niż kucie w ścianie.

Ja mam zapisane te z Kludi - cenowo prawie jak Paffoni - 20zł. różnicy - czyli żadna.

 

http://www.mlazienka.pl/userdata/gfx/23becabf60e88c16540927f165eafdb8.jpg

 

Na tym zdjęciu wygląda na krótszą, ale ma tak samo długą wylewkę, więc na pewno będzie prawie identyczna.

Więc jak dla mnie Kludi lepsze.

 

U mnie też najgorsza sprawa to bateria bidetowa. Nie ma nic ładnego, przez co nie można zrobić kompletu.

Zaczynam żałować, że bidet będziemy mieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też :sick: Zrobiłam podejście pod bidet z automatu. Bo jak łazienka duża to bidet musi być. A ja w sumie nie wiem, czy będę z niego korzystać... Z baterią też problem...

 

Ha, jak was tak czytam dziewczynki to cieszę się że zrezygnowałam z bidetu w przy sypialnianej mojej łazience, a też się długo wahałam dać? czy nie dać? najśmieszniejsze jest to, że właśnie w tej łazience mam baterie kludi podtynkową ta którą wkleiła atika, ha i ominęły mnie dylematy baterii bidetowej:popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, ta, którą wklejałam, to Paffoni Light. Jeszcze podobna jest Max Tres (na 28 stronie masz zdjęcia od rasi). Tylko ta Paffoni jakos tak bardziej w dół schodzi, taka smuklejsza jest. Chyba bardziej mi się podoba...

 

U mnie poza tym, ze bidetowej baterii wybrać nie mogę, to jeszcze jeśli ma być bidet, muszę dać baterię umywalkową stojacą... Podtynkowa nie może być, bo to by dopiero misz masz niezły był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden w tak zwanej dziecięcej łazience( ta biała z kolorkami)

 

No tak, a jak ja bidet wywalę, to żadnego nie będzie... W sumie teraz też nie mam i nie czuję potrzeby... Ale ponoć taki super jest, wszyscy dookoła chwalą. Mówią, że trzeba mieć... No to dałam podejście i teraz nic, tylko głową w mur walić, bo o tych bateriach to juz milion razy myślałam i nadal nic nie wymyśliłam :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...