Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

I budujemy... Projekt indywidualny.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zrobiłam sobie wizualki... Bardzo robocze ;)

 

RAL 7012

 

http://i2.fmix.pl/fmi2751/9bea05af001cbaf34e5fcf71/zdjecie.jpg

 

RAL 7001

 

http://i1.fmix.pl/fmi502/640339c200205d4e4e5fcf6f/zdjecie.jpg

 

Inne kolory raczej nie wchodzą w grę, bo HeKa nie dysponuje innymi foliami. Mój cel - zobaczyć oba kolory na żywo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, tylko i wyłącznie na żywo...

wizualki i inne zdjęcia nigdy nie oddadzą koloru, szczególnie w erze monitorów LCD...

 

Zgadzam się. Tylko że chciałabym zobaczyć okna, a nie próbniki, bo już raz z próbnika do wyceny wybrałam kolor (7016). Na próbce nie był tak ciemny, a potem zonk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, tu chyba już nic i nikt nie pomoże ;) Trzeba na żywo zobaczyć... Wiem natomiast, że albo będę musiała polubić 7001 (może w realu okaże się bardo fajny ;) ), albo zapłacić więcej za rolety w 7012. Innej opcji nie ma, bo innych szarych folii nie ma. No, jest 7016, ale o tym już było... Chociaż pisałam już kilka(naście) stron wcześniej, że jak pan Robert zobaczył dom bobiego to powiedział, że to 7001. W rzeczywistości jest to 7037, ale bardzo do 7001 podobny. Też jaśniutki.

 

Tak sobie myślę, że może jestem na nie co do tego 7001, bo te drzwi nie do konca mi się widzą...

 

http://i1.fmix.pl/fmm123/5af4771a001d11d94e4e34f3/zdjecie.jpg

 

Jakby był inny model, może bardziej by mi się podobało :roll:

 

Tak czy siak wywaliłam już oferty Jezierskiego i Schueco. Zostawiam jeszcze MS tak dla porównania, ale decyzję na 99% podjęłam - HeKa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, na tej fotce, ktora wkleilas strone temu, byla parterowka z tymi ciemniejszymi oknami.To jest domek Odotki, a okna z HeKi. Moze jakims cudem mieszka w Twojej okolicy i po wizji lokalnej juz bedziesz wiedziec na pewno, ze to nie to...moze wlasnie model drzwi Cie zniecheca do tego koloru...a te przeciez mozesz wybrac inne ( w sensie model)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, zeby wszystko poszło po Twojej mysli:-)

 

Dzięki :)

Wizja lokalna prawdopodobnie po 15 września, bo jutro pan Robert nie da rady, a potem my nie możemy. Zacznę od 7001, bo jak się spodoba, to wszystkie problemy się rozwiążą. A jak nie, to wtedy będę się martwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co zaraz takie rzeczy z samego rana?:jawdrop: niepotrzebnie link otwierałam:D

 

Nic nie mów :bash:

 

Ale pocieszam się, że garaż mam takiej samej wielkości i jak się odetnie sypialnię rodziców, to wiatrołap, część dzienna i patio u mnie podobne. Układ identyczny, powierzchnia podobna bardzo. Tylko zamiast spiżarki u mnie szafa jest w całym wiatrołapie. Ot, tyle mi pozostało. Szukać podobieństw :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...