Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

tzintzin

Recommended Posts

Wielkie dzięki za odpowiedź. Cena jest 2500 zł a więc około 500 zł droższa -ale obecnie jest promocja i można otrzymać do tego komplet garnków o wartości ponoć 429 zł gratis- czyli wtedy wyjdzie niewiele drożej niż ta z 1 polem :) .Ja mam spora rodzinkę i używam sporych garnków , przeszkadzało mi ,ze pola z reguły największe to 21 cm średnicy.Teraz mam co najmniej 23 cm a i prostokątna ulubiona patelnia powinna się zmieścić. Dobrze że mówisz ,iż ze pole Evolis w zwykłych zastosowaniach tez się sprawdza. i o to chodzi - no i żeby to się nie psuło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
Czy Mastercook ma coś takiego jak gwarancje dobrej woli? Orientuje sie może ktoś?

 

A co to niby miałoby być?. Co mu to da że dałby ci nową lodówkę? NIC

Na drugi raz kup lodówkę Gorenje Eye-Catchers lub Smeg FPD 34 P, a gwarancja będzie dożywotnia.

Edytowane przez dendrytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Odświeżam temat - czy ktoś kupił/posiada owa lodówkę? O ile wiem nigdzie w Polsce nie mozna jej zobaczyć przed zakupem.

 

Pozdrawaim i ile cz odpowiedź!

 

Dominik

 

 

Witam

 

Czy może ma w posiadaniu lodowkę Mastecook LCB-1020FNF. Bardzo mi sie podoba, ale chciałabym poznac opinie o niej.

 

Dziekuje za wszystkie sugestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat - czy ktoś kupił/posiada owa lodówkę? O ile wiem nigdzie w Polsce nie mozna jej zobaczyć przed zakupem.

 

Pozdrawaim i ile cz odpowiedź!

 

Dominik

 

Witam, znalazłam taka opinie w jednym ze sklepów internetowych na temat tej lodówki"

"-- 31-01-2011 -- Waldek

 

Bardzo polecam tę nowość, łatwo sie montuje i jest w bardzo ładnej estetyce. Do tego duża pojemność, i system NF w całej lodówce. Świetny pomysł i rozwiązanie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to raczej na opinie spreparowaną przez sprzedawcę niż na opinie kupca/użytkownika.

 

Lodówkę znalazłem w sklepie pod Warszawą ale zapakowaną i nie można jej zobaczyć - nie chcą rozpakowac przed kupnem.

 

Szukam dalej - na euro rtv agd pisza ze jest w ...Rudzie Śląskiej - trochę daleko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
niestety wybór firmy mastercook to najgorszy wybór z możliwych - teściowa miała piekarnik tej firmy, reklamacje nic nie dały - naprawiali i w końcu nienparawili wmawiali jej głupoty, firma olewa klientów generalnie i wmawia głupoty. Sama będę niedługo kupować sprzęt do nowego domu, ale firmę mastecook będę omijać szerokim łukiem, co tez wszystkim innym radzę, jeśli nie chcą potem przez nią stracić nerwów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam jakikolwiek sprzęt mastercooka, chyba ze po zepsuciu chcesz go od razu wyrzucić na śmietnik - raklamacje u nich to droga przez mękę wiem coś o tym, a sprzęt lub się psuć, ja mam doświadczenie z piekarnikiem tej firmy,a raczej moja teściowa, która w końcu musiała wymienić piekarnik na własny koszt choć ten zepsuł się jeszcze na gwarancji. i bynajmniej nie z jej winy!. Szczerze odradzam tą firmę ,jeśli nie chcecie mieć problemów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie używam go od miesiąca i póki co ogólnie jestem zadowolona . Co do serwisu to miałam już kontakt z nimi - i było wszystko bez zarzutu.

Otóż samoczynnie zaczęła mi się włączać blokada przeciwko dzieciom. W instrukcji było pokazane , ze aby odblokować należy nacisnąć ikonkę kluczyka. Niestety to nie działało.Dopiero gość z serwisu przyjechał i okazało się ,ze trzeba nacisnąć + i - .Tak więc błąd w instrukcji plus prawdopodobnie światło z okapu włącza tą blokadę- tak wiec bzdurka ,ale przyjechali szybko-zgłosiłam w piątek i we wtorek miałam serwis

Jakby coś to pytajcie.Mam nadzieję,ze nadal będzie dobrze działała

Acha - premiowe garnki do gotowania na indukcji tez od nich dostałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Witam!

Czy ktoś posiada ten model zmywarki? Mam zamiar taką kupić, ale pojawił się problem. Projektuję meble do kuchni i nie wiem, jaka ma być wysokość szafek. Standardowo szafki pod blat są wysokości 82cm, a w instrukcji obsługi zmywarki jest podana wysokość 85cm! Jeżeli ktoś ma tą zmywarkę, to bardzo proszę o podanie wysokości oraz wymiarów frontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli poczekasz kilkanaście godzin, to powinienem pomóc. Muszę tylko się upewnić czy mam dokładnie ten model i pomierzyć podane przez Ciebie wysokości.

 

Ok, tylko sprawdzcie jeszcze jak możecie jak duże są różnice między ZBI-073IT a ZBI-073IT2 (my mamy tą z 2 na końcu).

Wymiary wnęki na zmywarkę: szerokość 60 cm, wysokość 82,5 cm (od góry już mało luzu - jakieś 4-5 mm)

wymiary frontu: szerokość 59,5 cm, wysokość 71,5 cm

Edytowane przez Łukasz_K
dodanie wymiarów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Powiem tak- z założenia płyta bardzo fajna , nie muszę się przejmować wielkością stawianych garów - może być 4 duże na raz. Z możliwości gotowania na całym polu evolis dla 1 garnka nie korzystałam bo nie miałam potrzeby - tu musi być jakaś brytfanka , której jeszcze nie posiadam a do tej pory z więcej niż 4 garów na raz tez nie korzystałam.

Na minus- niestety jedno pole evolis trochę mi wariuje przy nastawianiu - jakiś problem z elektroniką. Zwykłe włączenie - nie ma problemu , schody zaczynają się gdy chce nastawić czas po którym ma się wyłączyć , albo nie che mi nabić tyle minut ile potrzebuje i po 3 min wyłącza się albo inne wariacje.Muszę zgłosić do serwisu ale na razie nie miałam czasu. Na dodatek te wariacje nie są zawsze - i tak myślałam co tu zrobić jak przyjedzie serwisant i moja kuchenka własnie będzie dobrze pracować?

Ano wczoraj wpadłam a pomysł i te wariacje nagrałam na kamerze- będzie w razie czego corpus delicti

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Nie pisałam długo - bo ciągły brak czasu. Okazało się ,ze to drugie pole evolis było wadliwe. Na korzyść firmy mogę napisać to ,ze w przeciągu tygodnia od zgłoszenia przyjechał serwisant i wymienił całe sterowanie do tego zepsutego pola. Obecnie użytkuje kuchenkę po wymianie podzespołów od 4 miesięcy - bez zarzutu :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Właśnie odkryłem ten wątek, też mam lodówkę Mastercooka LCB-1020 -co nieco o sprzęcie wiem, bo pracuje jako kierownik w sklepie AGD-po pierwsze przekłamanie nie mogłeś w 2011 mieć tę lodówke 3 lata bo jest w ofercie Mastera od 2010 poza tym ja nie mam zastrzeżeń do tego modelu u mnie sprawdza się rewelacyjnie od 2 lat!!! ma no frost i w lodówce i w zamrażarce no i przede wszystkim największa pojemnośc na rynku....a z awaryjnością to różnie bywa w każdym spręcie u każdego producneta ...wiem, ze nie ma marek czy sprzętu bezawaryjnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...