Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

plac zabaw Jungle Gym w sklepie Wickey


Recommended Posts

A czy ktoś kupował u nich akcesoria do budowy placu zabaw?

Policzyłam sobie te różne łączniki, zawieszki i do tego huśtawki i wyszło mi ponad 700 zł bez drewna za prostą konstrukcję huśtawkową na 4 stanowiska (2 proste huśtawki, drabinka sznurowa i trapez).

Z drewnem to ponad 1000 zł wyjdzie - i się zastanawiam - czy to dużo czy normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
My mamy plac zabaw Jungle Gym, zestaw Gomez. Fajny jest, estetycznie wygląda (wybraliśmy malowany na kolor teak), ale cena jest kosmiczna. To zwykłe dechy jak z Leroya i wcale nie w najlepszym gatunku, właściwie identyczne. Kupujesz takie kwadratowe słupy (nie wiem, jak to się fachowo nazywa), trochę desek, do tego okucia (akurat Jungle Gym mają fajne śruby i takie plastikowe korki-zaślepki na każdej), plastikową zjeżdzalnię, jakieś uchwyty, deseczkę do huśtawki, itp. - wszystko wedle gustu i potrzeby - i jak patrzyłam wszystko można kupić na allegro - dokładnie takie same plastikowe komponenty) i na pewno wyjdzie dużo taniej. Jungle Gym mają te wszystkie elementy dodatkowe potwornie drogie. Na 100% wyjdzie sporo taniej zrobienie takiego placu zabaw samemu lub zlecenie stolarzowi. A ja i tak musiałam sama szlifować i dodatkowo malować konstrukcję, bo w wielu miejscach można bylo sobie drzazg nawbijać lub się pokaleczyc. Za taką cenę powinno to inaczej wyglądać. Ale sama konstrukcja jest bardzo solidna i stabilna , na to akurat narzekać nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Place zabaw Jungle Gym są fajne, mój brat ma taki właśnie zestaw - Jungle Villa. czy jakoś tak. Ja jednak poszukałem bardziej i znalazłem place zabaw winnetoo.pl akurat mieszkam koło Poznania więc gościu do mnie przyjechał wymierzyliśmy mój ogródek i w takim konfiguratorze 3d pokazał mi co może zaproponować.

 

Co prawda zapłaciłem za to koło 2 tysięcy złotych, ale dzieciaki mają naprawde niezły ubaw!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...

My stawialiśmy [REKLAMA]. Bardzo fajnie to wygląda i dzieciaki są w niebowzięte. Co prawda kosztowało mnie to sporo, ale zależało nam żeby plac posiadał certyfikat bezpieczeństwa taki jak te przy szkole. Wiadomo, za bezpieczeństwo się płaci :)

taki mamy zestaw plus huśtawki i karuzele :)

wieza-nr-15-system-orbis-metal-plus-1035_490x490.jpg

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 2 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...