Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grzejniki, elektryczne, TERMO-EKO


magic322

Recommended Posts

Witam serdecznie. Mam pytanko czy ktoś cos może powiedzieć na temat grzejników firmy Termo-eko ze słupska. Pytanie zadawałem na innym forum też ale jakoś z odpowiedzią słabo. W skrócie to przeczytałem w lokalnej prasie artykuł o energooszczędnych grzejnikach. http://www.strefabiznesu.gp24.pl/artykul/nasz-grzejnik-pozwala-oszczedzac-twierdzi-trzech-slupszczan-54856.html Mam pytanie czy ktoś tego używał. Dzwoniłem do faceta z tej firmy nawet rzeczowo mówił i zaproponował darmowe przetestowanie. ( chyba dlatego że powiedziałem że mam kilka domków do ogrzania) Mniejsza o to Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje jeśli ktos by miał na temat tych grzejników. A na powaznie jeśli mógłby ktos mi podpowiedzieć na co mam zwrócić szczególna uwage podczas tego testowania ( czas mnie goni zainstaluja mi je w poniedziałek - chyba). Z góry dziękuje za jakiekolwiek sugestie. Pozdrawiam Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zainstalowełem te grzejniki u rodziców zamiast ogrzewania węglem w piecu . Technicznie to nic Ci nie podpowiem w każdym razie są niezłe. Rachunki za prąd nieduże jak dla mnie. średnio ok 430 zł za dwa miesiące za prąd ale jest druga taryfa. Mieszkanie duży pokój ok 20 m -jak sie nie myle jest tam grzejnik 800 W drugi pokój 14 m tam na pewno jest 600 w przedpokój ok 4 m - tam 250 W kuchnia 10 m i tam jest 400 w łazience też 400 W jak się nie mylę. W domu temp. 21,5 w dzień 20,2 w nocy. To tyle co mogę generalnie powiedzieć. Generalnie dla mnie bomba bo nie muszę codziennie z rana z wiadrem węgla szusować do rodziców. Jedyny minus to koszt tych grzejników, choć zależy jak kto na to patrzy bo dla nie wybulenie prawie 5 tysięcy to nie było mało. Naszczęście udało sie dostać małą dotacje z miasta na likwidacje pieców:):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...