Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bławatkowe komentarze


Ardea

Recommended Posts

Każdą ekipę trzeba pilnować i już. My o naszej prawie niczego nie wiemy...

A ta spartaczona budowa trwała, gdy inwestorzy studiowali, pracowali i przygotowywali wesele... Nie mieli pojęcia o budowaniu - zaufali, bo wujek powiedział, że wszystkim się zajmie.... Trzeba się interesować budową, sprawdzać, pytać ludzi i nie ulegać panice!

Chociaż na forum nie brakuje ludzi, którzy wzięli sprawy w swoje ręce:) i dla nich ogromny szcunek. (wracam do pieczenia mazurków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Ardea

    2967

  • agalind

    1588

  • pumpaluna

    1153

  • Esiak

    730

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mazurka można i tańczyć, i na drzewach oglądać, piec i kupić w sklepie;) Ja z wszystkich domowych czynności to tylko gotować lubię (w nowej kuchni to dopiero sobie poszaleję) - mogę gotować dla 20 osób, a po 2 nie chce mi się sprzątać ani prać, ani prasować...

Teraz jeszcze tylko żurek, a wieczorem pachnąca maseczka i relaks:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby brać sprawy w swoje ręce, to trzeba jeszcze wiedzieć, jak to się robi, albo mieć wrodzone zdolności :)

 

a ja ani na murarce się nie znam, ani mazurka upiec nie umiem :(

no ale w nowej kuchni, to też poszaleję i na pewno spróbuję wznieść się ponad niziny ( o wyżynach śnić nie śmiem ):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia i pozdrawiam Odwiedzających :)

 

A co do białych kuchni to potrafią być piękne i ostatnio są bardzo bardzo modne...

 

Acha, patrzyłam na wymiary Waszych przyszłych dachów i hmm..., ja chyba naprawdę buduję pomieszczenie gospodarcze ;) (nasz daszek - niecałe 200m)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe meble kuchenne są ostatnio bardzo modne, ale na tych z błyszczącą powłoką widać każdy ślad palców - sprawdziłam na ekspozycji. Wiadomo - co ładne i modne jest najczęściej trudne w utrzymaniu.

 

Z rozmiarów waszego dachu możesz być dumna - skrojony na miarę i cenowo was nie zrujnuje, a pokrycie możesz wybrać, jakie ci się tylko spodoba.

 

My właśnie dzisiaj dostaliśmy pierwszą transzę kredytu (Hurraaa!!!) stąd burza mózgów odnośnie okien, bo forsę trzeba będzie sensownie zagospodarować i dokonać wyboru najlepszego z możliwych, co jest trudne niesłychanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cały dach (bez więźby) zapłacili nam rodzice, nie chcieliśmy być pazerni i mocno ich naciągać,( chociaż straszyłam, że wybiorę Meyerka) i wybraliśmy zwyczajnego Robena, który ma tę zaletę, że jest bardzo matowy. Moje pomysły dachówkowe zostały całkowicie zbojkotowane przez męża, więc niech chociaż będzie matowa. Mamy świetnych dekarzy więc mam nadzieję że położą nam zwykłego Robenka w dobry sposób, a z tego co wiem to Roben wyciągnął wnioski i poprawił znacząco zamki, dekarze oglądali i mówili, że teraz to można pracować.

Więc nie poszaleję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, tylko ja do tej pory myślałam, że angoba to rodzaj powłoki, a antracyt to kolor?! Czyż aż tak się mylę?

 

A okna też takie jak na załączonym obrazku? Ewanz właśnie poszukuje okien, my za kilka dni pewnie też się z tym zmierzymy. Na foto chyba jest orzech?

Ładny jest też winchestrer, ale nie wiem jak z dostępnością innych elementów stolarki w tym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz się :) Zapomniałem dodać "czarna" ;P

A co do koloru okien to pewnie albo orzech, albo dąb... Na razie się nad tym nie zastanawiałem ;) Mam ogromny problem z wyborem materiału do budowy, a co tu okna... Mój teść jest specem od okien więc co do wyboru on pomoże. Natomiast wszystkie kolory zostawiłem do wyboru Agacie. Ma mi się tylko nie wtrącać do materiałów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...