Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

Po drugie forumowe, oficjalne konto tylko dla Nelki ( wiem , ze Malgos prowadzi i chwała jej za to), ale zeby przekonac wszystkich niedowiarkow potrzeba oficjalnego, forumowego.

 

Nie jest to najlepsza propozycja – z różnych względów, w tym prawno-podatkowych, także dla poszkodowanej.

Pomoc finansowa poprzez konto prywatne (zwłaszcza to), jest prostsza i co najważniejsze bardzo, ale, to bardzo sprawdzona – także pod względem wzajemnych rozliczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie jest to najlepsza propozycja – z różnych względów, w tym prawno-podatkowych, także dla poszkodowanej.

Pomoc finansowa poprzez konto prywatne (zwłaszcza to), jest prostsza i co najważniejsze bardzo, ale, to bardzo sprawdzona – także pod względem wzajemnych rozliczeń.

Jak dla mnie nie ma problemu, chodzilo mi o przekonanie innych. Niektorym, ktorzy nie znają tak dobrze Nelli badz Malgos łatwiej byłoby sie przekonac do formalnego forumowego. Ale skoro wiazaloby sie to z dodatkowymi oplatami, to faktycznie traci to sens.

Dobrze by bylo, zeby podjac jakies konkrety, ale chyba nie zrobimy tego, dopoki nie bedzie wiadomo jaka pomoc naprawde jest potrzebna Nelci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelciu, nasze Mzimu, jesteśmy z Wami i wspieramy z całych sił trzymając kciuki.

Trzymajcie się, dobrze że nie było Was w domu.

 

Jak tylko będzie potrzebna pomoc rzeczowa - jestem na posterunku i czuwam!

 

Straszna niesprawiedliwość, a domek Wasz bardzo mi bliski bo szkieletowy. Tym bardziej znaczące jest co było powodem takiej tragedii jaka Was spotkała :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak bedzie z tymi dzieciami. ;) W kwestii ubezpieczenia napisalam do Moniki, ale przydalby sie ktos blisko.

 

 

Małgoś - pisałam wyżej -kwestia ubezpieczyciela załatwiona.

Zgłosiła się Basia, która w kooperacji ze swoją Szefową, podejmie się poprowadzenia sprawy, gdy tylko dojdzie do likwidacji szkody przez ubezpieczyciela domu Nelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli, to nie do uwierzenia,

pustkę mam w głowie.

Ale chcę napisać, że wierzę w to mocno,

że odbudujecie swój dom i przyjdzie moment, w którym znów będziecie u siebie.

Razem, szczęśliwi i mocniejsi w pewność, że rodzina to siła,

a przyjaźń to pogotowie w potrzebie.

Moim marzeniem od dziś jest dzień, w którym o tym napiszesz.

Że już wszystko dobrze. Mocno za to zaciskam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...