Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

Nigdy wcześniej nie natknęłam się na Twój dziennik , dopiero teraz w takich a nie innych okolicznościach :(

Dziennik przejrzałam od Ado Z i pobieżnie przeczytałam mieliście piękny domek , wręcz jak z bajki ale wiesz co jestem przekonana ze niedługo będziecie mieć jeszcze piękniejszy :yes: i choć teraz pewnie jest wam bardzo ciężko to macie dużo szczęścia bo jesteście cudowną Rodziną i macie olbrzymią i nieocenioną Rodzinę Forumową :D .

Bardzo wam współczuje , to spotkało was wielkie nieszczęście ale też bardzo podziwiam za waszą postawę bo to jaka fala pomocy płynie do Was świadczy dobrze nie tylko o Forumowiczach ale przede wszystkim o Was :yes:

Życzę wam wszystkiego dobrego i całym sercem jestem z wami :hug:

 

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nelli Sza Bardzo mi przykro , że spotkało Was takie nieszczęście , ale najważniejsze że Wam nic się nie stało.

Brakuje mi na to wszystko słów.

Wierzę że , będzie dobrze.

Wierzę że zbudujecie Wasz DOM w którym będziecie szczęśliwi.

Życzę Wam jak najwięcej pozytywnych zdarzeń.

Trzymajcie się.:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzaja sie nieszczescia i wszyscy o tym wiemy ,ale niewielu z nas mysli o tym ,ze takie nieszczescie moze dotknac nas bezposrerdnio ,nie zdajemy sobie sprawy jak czesto ocieramy sie o tragedie prowokujac ja zupelnie nieswiadomie.

Nelly ,dasz rade bo dzielna z Ciebie kobieta i posiadasz mnostwoo pomocnych serc

Jestescie wspaniali ,najlepsi przyjaciele jakich tylko sobie mozna wysnic ,wymarzyc sie nawet takich nie da .Kocham to forum ,kocham tych ludzi ,ktorzy nie zastanawiajac sie nawet ,,czy starczy na ogrzewanie lub tynki przykladowo ..,sluza bezgraniczna pomoca dla obcej osoby ...chapeau ba

Chce pomoc

Poprosze o numer konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelko straszna tragedia ale mam nadzieje ,ze powoli widzicie światełko w tunelu i zaraz zaczniecie snuć plany i wizje nowego domu ;) moze teraz zrobisz to wszystko tak jak chcialaś ;)

Piękna sprawa ,ze tak wiele ludzi chce Wam pomóc...ja oczywiście tez jestem w tym gronie i mam nadzieje ze będę mogła cos dla Ciebie zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając to forum można odbudować wiarę w Ludzi!

"Prawdziwych Przyjaciół poznaje się w biedzie"

Strasznie to przykre, gdy w ciągu paru chwil traci się to w co włożyło się całe serce!

Wierzę, że Twój nowy dom powstanie bardzo szybko i będzie cieplejszy i piękniejszy.

Z darem modlitwy, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli - pewnie mnie nie pamiętasz ale kiedy się budowałaś ja byłam w trakcie załatwiania "papierologii". Miałam login aneczkab (dziennik "kanadyjczyk w podlesiu" ) i bardzo chętnie cię podczytywałam i Ty też do mnie zaglądałaś.

Byłaś jedną z 4 osób o których mimo tego że mi się nie udało nic wybudować i przestałam odwiedzać forum pamiętałam i zaglądałam czasami podglądając jak wam się udaje. Dlatego jest mi bardzo smutno bo bardzo lubiłam podziwiać twój domek. Dawno mnie jednak nie było i dlatego dopiero teraz przeczytałam o pożarze i ciesze się że nie zostałaś sama i znalazłaś tylu niesamowitych ludzi do pomocy.

U mnie dużo się pozmieniało, tak dużo że nie widziałam sensu dalej pisania na tamtym loginie. Tak czy inaczej dzisiaj robię kolejny mały krok jednak do własnego domu.

Nie wiem jak duże są zniszczenia, czy da się dom odratować czy też musisz wszystko budować od nowa, ale nawet w najgorszym wypadku życzę Ci byśmy obie w przyszłym roku o tej porze dopieszczały ostatnie szczegóły naszego kącika na ziemi ;)

Trzymaj się ciepło.

 

ps. przepraszam za chaos w wypowiedzi ale mnie totalnie oszołomiła ta wiadomość.

Edytowane przez AnikoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nelli. Bardzo nam przykro z powodu Waszego nieszczęścia. Nawet nie wiedziałem, że mieszkacie w naszej gminie, a teraz przeglądając forum Muratora skojarzyłem opis z tym co widziałem na stronie http://www.pless.pl. Ile mogliśmy na dziś wpłaciliśmy niedawno na rachunek podany na pless.pl, ale na tym nie przestajemy. Trzymajcie się i nie poddawajcie, udało się raz, uda się i drugi. Cieszymy się, że jesteście cali i zdrowi!

Pozdrawiamy

Kraktomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda cudowne słowa, ja pomimo że jestem absolutnie nowa na forum od razu również przyłączyłam się do akcji, bo warto pomagać...

i jestem również wzruszona a jednocześnie pod bardzo wielkim wrażeniem zaangażowania tylu bezinteresownych osób.. nieocenionych forumowiczów, firm jak i redakcji Murator.

 

Ps Nelluś będzie dobrze, bo po złych chwilach przychodzą zawsze te dobre i z calego serducha Wam tego życzę.

 

 

Markoto.. i ja to samo myślałam od kilku dni ;)

 

Nell pierwszy dom buduje się dla wroga.. wróg też maczał w nim palce.. i on wyleciał w kosmos...

A teraz zbudują dom przyjaciele dla przyjaciół...

To będzie dom z duszą... :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...