Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

 

:oOjej. My niestety przez ten pożar też straciliśmy dwie gitary:sick:

 

ale u mnie przynajmniej genialna impreza była ;)

 

 

Kominek musi być Panie architekcie, a jak mus to mus :) ja wierzę w Pana :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nelciu, a mnie to aż głupio czytać to wszystko co napisałaś... U nas jest na miarę naszych możliwości, ale cieszę się, że dobrze się u nas czujecie. Jak przeczytałam o tym stoliku, to mi się aż łezka zakręciła. Ja to się źlę, bo Staś bardzo ten stolik poniszczył :)

A w ogóle, takie goście jak Wy, to dla mnie zaszczyt!

 

A teraz będzie trochę prywaty...

Wy to jesteście dla mnie wzorem rodziny i wiesz o tym, bo pisałam Ci o tym zaraz po urodzeniu Stasia, kiedy byłam przykuta do kanapy z małym darciuchem. Różne myśli mi wtedy chodziły po głowie, ale kiedy pomyślałam o Was, o Waszych dzieciach i jak razem się trzymacie, to zawsze robiło mi się lepiej. I to było wszystko przed tymi Waszymi nieszczęściami. A Wy nadal się tak trzymacie. I najwspanialej jest słuchać, że macie marzenia! Cudownie, że jest tyle ludzi, którzy pomagają je Wam spełniać :)

 

Ode mnie...

Nelcia w niedzielę mówiła, że chciałaby odzyskać swoje białe krzesła z Jyska, które po pożarze strasznie śmierdzą. Jeśli ktokolwiek by je widział w Jysk, w gazetce, to dajcie znać. Choć obawiam się, że mogły wyjść z asortymentu :( A renowacja może być mało opłacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli, czytam wasz dziennik już baaardzo długo, bardzo podobał mi się Wasz domek - szkieletorek ;-) strasznie było mi przykro, jak go straciliście. Zdjęcia z rozbiórki - przeprawiły mnie o łzy. Tym bardziej cieszę się, że nowy "Leśny domek" powstaje i to jaki!!! PIĘKNY! Będę za Was mocno ściskała kciuki, za Waszą rodzinę i marzenia, do których spełnienia warto dążyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było coś takiego, tylko w bieli...

http://cdn2.jysk.com/getimage/pm.medium/3655772/WEB/1005

 

mam podobne krzesła

http://img171.imageshack.us/img171/8620/20120425790.jpg

firma w której zamawiałem na pewno zrobi w kolorze jaki chcesz

jak coś to dam namiar

 

pozdrawiam

Tinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te krzesełka były białe w oryginale czy Nelli sama je malowałaś?

Pytam, bo w wyszukiwarce grafiki białe w ogóle nie "wyskakują".

Ale piękną laurkę wypisałaś Ani - pięknie się to czyta :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nelciu co prawda się chyba nie znamy ale tragedia jaka nawiedziła Wasz domek wstrząsnął wszystkich, mnie również tyle miłości i pracy włożone w domek nagle zaprzepaszczone.Ale widzę że serca ludzi są ogromne a to bardzo podtrzymuje na duchu :) Życzę szybkiego powrotu do swojego domku i dużo zdrówka dla ciebie i całej rodzinki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew w sprawie krzeseł!

Chyba największy problem polega na tym, że krzesła z Jyska były kupowane po 100zł za sztukę. Ikea ma droższe, robienie na zamówienie to już w ogóle jest kosmos a malowanie... sama nie wiem czy to ma sens.

Podejrzewam, że Nelcia jest przywiązana do swoich krzeseł (oczywiście nie dosłownie! :D).

 

Neluś, jak tu będziesz napisz czy tych krzeseł jest 6, czy one są odymione, czy coś więcej im się stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :)

Wróciłam właśnie z budowy :cool:

 

Wczoraj przeryczałam połowę wieczoru :(

Wszystko przez biedny leśny domek. Pojechałam tam wieczorem, pochodzić sobie po salonach ;) ale z auta nawet nie wyszłam :(

Kiedy stopniał śnieg "na wierzch" wyszedł caaaaaaaaaaaaały bałagan, pomimo, że przecież było już tyle razy sprzątane.

Jak to zobaczyłam, normalnie mnie zamurowało :( Wszędzie walały się drobinki styropianu, kawałki karton-gipsu i mnóstwo innych rzeczy. U sąsiadów również.

Najpierw płacz, ale do rana się pozbierałam :) zakasałam rękawy i razem z teściami i bratem Pawła pojechaliśmy dziś posprzątać.

Dużo udało się zrobić. Sąsiedzi mogą spać spokojnie.

 

Musimy jeszcze skuć płytki w kuchni, łazience i wiatrołapie. Wywieź gruz i fundamenty będą czyste.

A te wielgachne sterty drzewa będziemy cięli i powolutku układali. Jak powiedziała malka, będzie do kominka :)

 

Więc kryzys zażegnany....

przynajmniej częściowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o krzesła to moje Jyskowe były oryginalnie białe. (Chyba mnie nie podejrzewanie o tak profesjonalne krycie białą farbą:rolleyes:)

 

Były cudne. Wielkie i bardzo wygodne. Te z Ikea przy nich wysiadają :rolleyes:

Mamy je, ale nie udało się ich doczyścić. Siedzisko jest do wyrzucenia. No i ten zapach :(

Gdyby były jeszcze w Jysku to kupilibyśmy je od razu. Dlatego właśnie mówiłam o nich Ani.

Ale jak mówicie, że ich nie ma to nie wiem..... :(

 

W ostateczności przemalujemy te i zrobimy nowe siedziska. Tylko nie wiem, czy jest szansa, żeby "wyszedł" ten zapach.

Aniu, mieliśmy 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale u mnie przynajmniej genialna impreza była ;)

 

:D

Kominek musi być Panie architekcie, a jak mus to mus :) ja wierzę w Pana :lol:

:D

Im bardziej patrzę na wizki stodoły tym bardziej Ci Nelciu zazdroszczę...:cool:

:wiggle::rolleyes:

Ja nie Tarcia, ale przytulasy i tak przyjmuję! :lol:

Jak najbardzie DPSiu :hug:

Same dobre wiadomosci :)

:hug:

kombinuj Nelcia żeby kominek był :) jak sie cieszę, że same dobre wiadomości ostatnio u Was :hug:

Dzięki :)

Juz nie maja w ofercie bialych :( na all tez nie widzialam , trzebaby szukac czegos podobnego chyba

Gdyby się jednak coś zmieniło, proszę o cynk :)

Nelli, czytam wasz dziennik już baaardzo długo, bardzo podobał mi się Wasz domek - szkieletorek ;-) strasznie było mi przykro, jak go straciliście. Zdjęcia z rozbiórki - przeprawiły mnie o łzy. Tym bardziej cieszę się, że nowy "Leśny domek" powstaje i to jaki!!! PIĘKNY! Będę za Was mocno ściskała kciuki, za Waszą rodzinę i marzenia, do których spełnienia warto dążyć.

channel, bardzo ci dziękuję! I zapraszam zawsze :)

 

mam podobne krzesła

http://img171.imageshack.us/img171/8620/20120425790.jpg

firma w której zamawiałem na pewno zrobi w kolorze jaki chcesz

jak coś to dam namiar

 

pozdrawiam

Tinek

Tinek, Twoje krzesła są piękne, faktycznie bardzo podobne. Bardzo dziękuję za odzew. W razie czego poproszę o namiar.

Też od razu pomyślałam o samodzielnym pomalowaniu. :)

:no:

Witaj Nelciu co prawda się chyba nie znamy ale tragedia jaka nawiedziła Wasz domek wstrząsnął wszystkich, mnie również tyle miłości i pracy włożone w domek nagle zaprzepaszczone.Ale widzę że serca ludzi są ogromne a to bardzo podtrzymuje na duchu :) Życzę szybkiego powrotu do swojego domku i dużo zdrówka dla ciebie i całej rodzinki :)

Agusia i Marco witajcie u mnie!. Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Tak, serca ludzi są przepełnione dobrocią i doświadczyliśmy tej dobroci w ilości przepgromnej. To niesamowite a zarazem bardzo krępujące. Ale nauczyłam się przyjmować pomoc, choć nie powiem, kilka lekcji musiałam wziąć ;)

 

Tak, znam je. Dzięki, że czuwasz :)

Dzięki za odzew w sprawie krzeseł!

Chyba największy problem polega na tym, że krzesła z Jyska były kupowane po 100zł za sztukę. Ikea ma droższe, robienie na zamówienie to już w ogóle jest kosmos a malowanie... sama nie wiem czy to ma sens. Podejrzewam, że Nelcia jest przywiązana do swoich krzeseł (oczywiście nie dosłownie! :D).

Neluś, jak tu będziesz napisz czy tych krzeseł jest 6, czy one są odymione, czy coś więcej im się stało...

 

Ania, skąd wiesz?:) Ale to prawda, jestem do nich strasznie przywiązana. Pamiętam, jak je kupowaliśmy. Byliśmy w trzech sklepach Jysk, żeby zebrać całą szóstkę :) I trzeba było je składać. To był prawdziwy koszmar :stirthepot:ale za to jaki finał:yes:

Pięknie nam służyły.

 

No nic. Zobaczymy, może a nóż....gdzieś się trafią. Nie wiem, czy to wada czy zaleta, ale zawsze mam nadzieję :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...