Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki rasia za dobre wiadomości. Oby nowy Hemnes był starym :)

Wczoraj bylismy w iKea po szafkę pod telewizor, ale okazało się, że starej (tej z trzema szufladami) nie ma. Pani, zapewniająca mnie wcześniej telefonicznie, że jest, miała na myśli nową szafkę pod telewizor. Również Hemnes i również z trzema szufladami, ale już zupełnie inne wymiary :( Nowa jest niższa i dłuższa aż o 30cm. No nie jest już taka, jak tamta :(

A biurka nie ma nawet w Ostrawie, bo i tam bym się pewnie po nie udała ;)

No nic. Trzeba uzbroić się w cierpliwość :)

Oby nowe biurko było podobne do starego. A najlepiej, żeby było takie samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nelciu!

 

chyba sie jeszcze oficjalnie u Ciebie nie witalam, chociaz czesto zagladam:wiggle:

 

moze o taka szafke Ci chodzi? http://allegro.pl/ikea-hemnes-szafka-pod-tv-kolory-149-cm-i3058273262.html

 

biurka niestety tylko ciemne na allegro widzialam, sprawdzalam wczoraj czy tu u mnie w No nie ma bialego, no i jest.... ale straaaaasznie daleko ode mnie:(

bede sprawdzac co jakis czas, moze sie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Rasia pisała wczesniej ze 2 strony ze na karte w ikea mozna kupić coś taniej. CZy to jakaś specjalna karta? Czy to Ikea Family? Jak sprawdzić czy jest cos na nią taniej niż normalnie? Ja poluję na Hemnes ławka/schowek dla dzieci białą i niestety nigdzie jej nie ma:( dzwoniłam do Ikea a tam powiedzieli mi ze wycofali ja z oferty buuuuu:(. A brakuje mi tylko jej do pokoju dziewczynek. Tak się napaliłam parę gratów bym tam upchnęła a tak to no cóż. Mogłam kupować jak była. Ale jeak byłam po meble to jej nie było. A za jakiś cza ssie pokazała. i znowu potem znikła. Więć myślalłam ze kiedys znowu sie pojawi. Ale konsultant mnie zdołował mówiąć ze ja wycofali z oferty. Gdybyście coś wiedziały proszę o info.

Pozdrawiam

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nelciu :hug:

Mam takie zaległości,ze mi wstyd!!!

 

 

Po pierwsze..

 

 

Wszytkiego naj, naj, naj!!!!

Spłenienia marzeń, zdrowia , miłości i czego tylko sobie życzysz :hug:

 

 

Kochana czy to Wasz nowy domek ??? :jawdrop:

Super będzie :yes:

 

Odpowiadajac na ostatnie Twoje pytanie :rolleyes:

Obie wersje mi się podobaja, ale chyba jednak zrobiłabym nr.1 ;)

 

Pozdrawiam serdecznie i postaram się chociaz troche nadrobić :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...