Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do sypialni chciałabym komodę z Ikea :rolleyes:

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/hemnes-komoda--szuflad-niebieski__0132073_PE286825_S4.JPG

lub białą

W tamtym sezonie były takie jasne niebieskie, śliczne, ale już ich nie ma :(

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zrobilam kruvhe z truskawkami, jutro robie drozdzowe :)

Mniam, ja też zrobiłam kruche, a na drożdżowe podziel się przepiskiem :rolleyes:

Nelka........Ty znowu remontujesz???????????

:):):)

u Ciebie zawsze cos się dzieje;)

a komoda niebieska śliczna !!! bedzie pasowała do Waszej sypialni.........czekamy na focie;)

Witaj kalu! To bardziej remonciki niź remonty, ale jednak :)

Sypialnia pogipsowana czeka na szlif i malowanie/odświeżanie. To może jutro wieczorem lub we wtorek będzie gotowa, tzn. na razie z samym łóżkiem i starymi komódkami, a trochę później dojdzie ta niebieska i stoliczki nocne. Muszę jeszcze dopasować jakiś żyrandol i kinkieciki nad łóżko. Kinkiety mam wybrane, ale są za drogie i muszę szukać zastępników. Jak ja to lubię :bash:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Neluś, podczytywałam stary, ba nawet czasem się odzywałam to i do nowego będę zaglądać a co;)

Właściwe to dziś po prawie rocznej przerwie wracam do ulubionych wątków "towarzyskich":cool:

Wiesz, my też nosiliśmy się z zamiarem sprzedania naszego domku - choć może z troche innych względów.

Ostatecznie kupiliśmy tańsze mieszkanie w gorszej dzielnicy Krakowa a domek pozostał z czego bardzo się cieszę, bo nie mogę sie jakoś odnaleźć w Krakowie i mieszkaniu w bloku. Wolimy co tydzień pokonać 150 km w jedną stronę niż siedzić w Krakowie.

Co do tarasu. Cieszę się , że został z dwóch powodów.

1. Bo bardzo ładnie Twojemu domkowie z tym tarasem.

2. ( bardzo egoistycznie) - będziemy z Malką miały gdzie wychodzić na papierosa jak do Ciebie wpadniemy;)( chyba, że Malka rzuciła już palenie?)

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzymy Wam z M , żeby było już tylko lepiej a przede wszystkim zdrówka dla Ciebie.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Nelli

czytam o Twoim balkonie, mam tak samo , moj balkon jes drewniany , sa prześwity miedzy dechami.....na tarasie zawsze mokro i brudne okna

ale jest na to patent, sąsiedzi juz to zrobili

można ten balkon podbić plexi i jest po problemie

dla mnie minusem jest estetyka ale myslalam zeby ta plexi zakryc np mata slomkowa czy czyms podobnym......a Ty masz pomysl jak problem zalatwic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć anju, Edziu i betib! Miło, że wpadłyście :)

Edziu, co do tarasu, to on zostanie na pewno :) Zastanawialiśmy się nad likwidacją balkonu nad nim, bo leje nam na głowę :) Także spokojnie dalej możecie wychodzić, choć wolałabym, żeby to były inne powody, ze względu na Wasze zdrowie :) Jak dobrze, że Wasz domek został :)

betib, u nas identycznie, a pomysły na rozwiązanie problemu dokładnie takie same. Na początku chciałam całkowicie zrezygnować z balkonu i zrobić zadaszenie tarasu blachą albo gontem. Obecnie temat ucichł. Jest po staremu i tak na razie musi pozostać. Ale ta pleksi to chyba najlepszy pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...