Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyszłam się przywitać do "nowego" "starego" Leśnego Domku.

Jestem bardzo do tyłu, jeszcze ze sto lat za tymi co są sto lat za Murzynami. Jakoś w pracy miałam więcej chęci na odwiedzanie forumowych wątków aniżeli w domu. Może to dlatego, że w pracy tęskniłam za domem, za pracami w domu, a teraz jestem tu cały czas, widzę te wszystkie niedoróbki i odczuwam bardzo swoją niemożność zrobienia czegokolwiek.

Ale do rzeczy. NELCIU, bardzo się cieszę, że zostajecie. Wiesz, że my z Adasiem bardzo przeżywaliśmy waszą decyzję i zachodziliśmy w głowę dlaczego i że tak być nie może! Dlatego cieszę się NIEZMIERNIE, że pozostaniecie w Waszym pięknym domu. I cieszę się, że masz oparcie w P. No i pewnie jak już Staś będzie nieco większy to będzie Was chciał odwiedzić.

Trzymam za Was kciuki i czekam może choć na najdrobniejsze fotki z Waszego ciepłego domu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wusia odczuwam potrzebę osobistego przytulenia sie do Ciebie :) I chyba mi coś piznie i przyjadę :) Ale spoko, najpierw dam znać :)

Aniu! Kochana Moja!!!!! Ciebie też wyściskam, niech no tylko Staś się urodzi :) Dzięki za ciepłe słowa. Dziś wstawię choć jedno zdjęcie. Słowo :)

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć i czołem

wpadłem tutaj przez przypadek, skusiło mnie słowo "leśny" w tytule,

a to stara znajoma Nelli, to już chyba czwarta reaktywacja,

pozdrowienie i dużo dobrego dla Ciebie i rodziny

Własnym oczom nie wierzę :jawdrop::jawdrop::jawdrop:Gdzieżeśty przebywał :)

A reaktywacja druga, wcześniej były drobne ucieczki, ale zawsze zakończone powrotem ;)

Dzięki! A gdzie Twój cudowny domek?

 

lasche, już, już......

tylko jeszcze się maluje :(

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta, nie uwierzysz, ale dalej się maluje, bo...yyyy.... wczoraj zabrakło nam farby i w ogóle wszystko było nie tak. Nie mieliśmy taśmy, żeby zrobić paseczek, a do kitu..

No ale już jest dziś i chyba w końcu będziemy spać w sypialni, cokolwiek to znaczy ;)

Zanim jednak tam posprzątam i pownoszę graty to w ramach przeprosin za dalsze czekanie wklejam inne zdjęcie :)

Julka ma dziś 7 urodziny i dostała chomika, o którym MARZYŁA od roku. Ja jestem na nie...... ale jak patrzę jak się cieszy to chyba dobrze, że go mamy :)

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla córci!

 

Heheheh, ja mam chomika Roborowskiego (najmniejszy), który uwielbia sobie robić tunele z rolek po papierze toaletowym (tym niepachnącym oczywiście) i jest bardzo kulturalny bo z jednej zrobił sobie toaletę....

 

Kończąca się farba to dla mnie nic nowego :lol2: my w sypialni mieliśmy do pomalowania tylko jedną ścianę i starczyło na 1 warstwę, były prześwity a farba po 1. z mieszalnika i po 2. przerabiana przez nas na inny kolor więc nie było szansy na dorobienie...i tak powstała moja niespodziankowa koncepcja :lol2:

 

 

Aaaa zapomniałam dodać, moim zdaniem duże akwarium jest lepsze niż jakakolwiek klatka - po pierwsze ze względu na wióry i mnóstwo sprzątania non stop. Po drugie widze ile chomik sobie żarełka pochował :D i wiem kiedy sypnąć ;) i polecam, żeby pod wióry kupować torf taki czarny - wtedy nie ma żadnego zapachu od chomika i jest super.

Edytowane przez yokasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, dzięki za wszystkie porady dotyczące chomika, na pewno skorzystam.

My nigdy nie mieliśmy takiego zwirzątka i dopiero się uczymy co i ja :) Klatkę dostaliśmy od znajomej. Ma do niej różne bajery. Mam nadzieję, że mu tam dobrze. A na dno wsypaliśmy naturalny żwirek z drzewa iglastego zamiast trocin, tak nam polecono.

A z tą farbą to było tak jak napisałaś :) Ścianki kawalątek dosłownie i jeszcze zabrakło i prześwity jakieś, e fuj :)

Dobra idę tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...