Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

Ale jazda! Czytam i kwiczę :rotfl:

Ta szyba JEST MATOWA :rotfl:

Na początku nie wiedziałam. o co chodzi ida2, kiedy pisałam o wymianie szyb, dopiero potem wczytując się w dalsze posty, zrozumiałam, że myślicie, że ta szyba jest przezroczysta, tak? :lol2:

Nie, no takim kozakiem to ja nie jestem:D Jedyne drzwi to szybą przezroczystą jakie posiadamy, to drzwi z wiatrołapu do pokoju dziennego :) Wszystkie pozostałe albo pełne, albo takie jak w sypialni, z szybą matową :D

Dzięki za wszystkie pomysły na wnękę, na pewno coś wykorzystam :) I dzięki za wszystkie miłe słowa, ale mi tu z Wami dobrze :)

yokasta, tak nasze łóżko w rozmiarze 140x200 i jak dla nas ok :) A żałuję, że nie jest szersze tylko wtedy, gdy się pokłócimy ;), ale wtedy jest jeszcze gościnny ;)

Arniczko, marynarskie akcenty bardzo bliskie memu sercu, na pewno znajdą w naszym domku swoje miejsce. Może w sypialni coś postawimy, bo czuć tam ducha tamtego klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nieźle się wszystkim wyobraźnia uruchomiła z tymi Twoimi szybami :D

Kolejna sypialnia, podziwiam Wasz zapał do zmian ;) Ładniutka sypiania, choć trochę surowo jeszcze. W tej wnęce oprócz pomysłów, które już padły to ja bym jeszcze widziała jakąś galerię - albo obraz pasujący, albo jakieś Wasze zdjęcie, może ślubne? A może kilka zdjęć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, ponieważ powinnam nieco odpoczywać, wróciłam dziś do Twojej galerii zdjęć z budowy domu. Jak mi się marzy taki dom! Nelcia, byłabym gotowa budować drugi - taki jak Wasz. Nigdy nie pisałaś (albo ja nie pamiętam) co to za projekt. Pamiętasz może nazwę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się wszystkim wyobraźnia uruchomiła z tymi Twoimi szybami :D

?

Niom :)

A wiesz, ponieważ powinnam nieco odpoczywać, wróciłam dziś do Twojej galerii zdjęć z budowy domu. Jak mi się marzy taki dom! Nelcia, byłabym gotowa budować drugi - taki jak Wasz. Nigdy nie pisałaś (albo ja nie pamiętam) co to za projekt. Pamiętasz może nazwę?

Aniu, to jest projekt, który wymyśliliśmy sami, opierając się na kilku innych :)

Jednak po jego wyrysowaniu, pan projektant "wciągnął" go sobie do swojej bazy. Pan nazywa się Łuksz Iwanek. Jest z Cieszyna, a pracownia jakoś "Mój-dom" chyba i ten nasz to L-89, albo coś w pobliżu :)

Pisałam, oj pisałam i rzuty kilka razy wrzucałam, ale to było w starej Galerii i baaaaaaardzo dawno temu :)

A siłę to ja mam paradoksalnie, ale właśnie dzięki tym zmianom :)

 

A jakie mam plany!:oops::lol:

Jak tylko będzie to kiedyś możliwe, to tak:

planuję przenieść schody w miejsce obecnego stołu jadalnianego, a wtedy:

- obecny pokoik Mikołajka (dla tych, co się już u mnie potracili - mowa o dawnej pralni, powiększonej kosztem górnego holu :lol:) będzie duuży, przestronny i cudowny :)

- część nad garażem, czyli obecne dwa pokoiki zamienią się w jedną byczą sypialnię z sufitem aż do szczytu i oczywiście bielonymi jętkami :). Będzie się do niej wchodziło z holu na górze, trzema schodkami w dół, tak jak teraz wchodzi się trzema schodkami w górę z półpiętra na hol :) I będzie w niej wydzielona garderoba, no bo tą obecną zajmą schody właśnie :)

- A tam, gdzie teraz mamy schody stanie wielgachna szafa z Ikea na wszystko :) lub będzie ściana , a za nią przestronna pralnia :)

-Gabinecik będzie na dole, tam, gdzie stoi pianino i będzie go ogrzewać koza, którą muszę oczywiście dopiero kupić :) I ten gabinecik będzie delikatnie oddzielony od części salonowej (no, może salonkowej bardziej) szerokim na około 1,5m murkiem z cegły rozbiórkowej :)

I wtedy będzie chyba już dobrze :lol:

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelcia ty oszalałaś:rotfl:

Chyba tak, pasiu :lol2:

 

O projekcie zapewne pisałaś jak ja nie miałam nawet pojęcia o istnieniu forum.

 

Nelcia, ALE MASZ PLANY!!!

Możliwe, ale to nic nie szkodzi. Ja tam mogę odpowiadać, o ile jeszcze coś pamiętam ;)

Wiecie, 20 czerwca minęły dwa lata od przeprowadzki :) Aż trudno w to uwierzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta jak lubisz spac blisko męza to kup 140 ;) ja mam i nawet moja Tosia spokojnie się mieści między nami :)

 

Teraz mam 135 i jest super :) 140 to luksus :lol2: a większe i tak się nie zmieści ;).

 

Nelcia plany jak :jawdrop: stąd do NYC :D duże zmiany! Wierzę jednak, że z Waszym samozaparciem dacie radę :D. Dzięki za odpowiedź, właśnie kupujemy 140 i już wiem że będzie świetnie wyglądało :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelcia pogubiłam się....

I najbardziej zaniepokoiło mnie....

- A tam, gdzie teraz mamy schody stanie wielgachna szafa z Ikea na wszystko :) lub będzie ściana , a za nią przestronna pralnia :)

No bo niby jak macie zamiar wchodzić na górę... bo przecież to nie parterówka... Po drabinie z zewnątrz... :o

 

Noooooooooooo nie kumam.... Pogubiłam się.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelcia pogubiłam się....

I najbardziej zaniepokoiło mnie....

No bo niby jak macie zamiar wchodzić na górę... bo przecież to nie parterówka... Po drabinie z zewnątrz... :o

 

Noooooooooooo nie kumam.... Pogubiłam się.....

Aaa bo nie czytasz, od początku do końca ;):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że nadal jesteście w Leśnym Domku i to się nie zmieni!

Oj tak :)

Super yokasta! Będzie Pani zadowolona :yes:

markoto, nie inwentaryzacja, tylko odwiedziny, lub odwiedziny połączone z inwentaryzacją :) Zapraszam!!!

witaj bogumil, tj. Beatko miło mi!

Arnika! Doczytałaś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: a jesli nie doczytałaś to schody mają być gdzieś w jadalni :rotfl:.

 

Nelcia, najważniejsze że z czasem dowiadujecie się jakie są FAKTYCZNIE wasze potrzeby i co chcecie zmienić. Zmienicie w swoim tempie i kiedy przyjdzie na to czas. Twój wątek zawsze napawa mnie wielkim optymizmem, zwłaszcza kiedy mam w planach jutrzejsze malowanie drewnianych okien na biało :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...