Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nelka, da się - bedzie funkcjonował jak klasyczna koza - odprowadzenie dymu w komin i tyle:)

 

chyba :oops:

 

To chciałam usłyszeć. Malka, też mi się tak wydaje, tylko, czy nie będzie się popiół sypał przez te kratki na podłogę (dechy)? Bo to otwarte palenisko właściwie...Hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominek, o dziwo, spodobał się Pawłowi :) Niestety jest niziutki. Szkoda bo fajnie wyglądałby w saloniku, chyba....

O kozie myślimy całkiem poważnie i mam nadzieje, że przed zimą uda nam się ją zakupić. Ma być zwyczajna, bardzo zwyczajna, byleby grzała i nie zajmowała dużo miejsca. Myślałam o takim rozwiązaniu, jak u Lutajki :) Lutajka, już dawno temu dała mi szczególowe informacje na ten temat. Mam nadzieję, że już niedługo z nich skorzystam. Tymczasem remontowo-budowlane marzenia wrzuciłam do szuflady i zaczynam poważne, rzeczywiste rozmyślania nad garażem. Jest surowiutki. Trzeba się za niego zabrać. Szukam tanich płytek. Jak zobaczycie gdzieś takie, które nadawałyby się do tego pomieszczenia (np. jakieś z gazetek marketowych lub oczywiście widziane na żywo) to proszę dać znać. Czeka nas trochę roboty w tym garażu, ale mam nadzieję, że się uda.

 

pS. Wunia, z wczoraj na dzisiaj zaprawiłam ogóraski i przy okazji zrobiliśmy z Pawłem 20 słoików apfelmusu (z jabłek rzecz jasna :))

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłaniam się nisko

 

ja tu się cieszę moim ogródkiem a tu bach... ale masz full wypas na tych grządkach! normalnie jakbys się urwała z 'mai w ogrodzie' :) czapki z głów kochana. te dzieci to mają z Tobą dobrze.

 

P.S. malka, zrobiłam Ci te fotasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do garażu to raczej potrzebujesz gresu technicznego, żeby płytki nie pękały pod ciężarem auta:yes:

Znajdziesz go w wiekszość polskich firm Paradyż, Opoczno, itp. Ja mam w garażu właśnie Paradyż gres techniczny Arizona i jesteśmy bardzo z niego zadowoleni:D Widzę, że można go teraz kupić za mniej niż 30 zł/m2

 

http://plytki24.pl/ceramika-paradyz/plytki-elewacyjne/arizona/arizona-30x30/prod_1460.html

 

http://www.e-budujemy.pl/sklep_foto/small/17118.jpg http://www.e-budujemy.pl/sklep_foto/small/17117.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakis konkretny kolorek płytek, Pani sobie życzy ? bo szykuje mi się małe turne po sklepach więc mogę żucić okiem i w tamta stronę :)

Rzuć, rzuć koniecznie maleczko :) Kolorek? Hmmm, myślę, że szary i wszelkie jego odmiany, może beż jeszcze....

Nelli ta "ogrodowa koza" jest BOSKA!!!!!!!!!!!!!! cudownie by wyglądała w saloniku!!!!

Sypialnia idealna do odpoczywania! bardzo mi się podoba!

Ogólnie cały domek (no i ogród) SUPER! niektóre pomysły se podpatrzę :) :) :)

Dzięki Martusia :)Przyznam, że koza też bardzo mi się podoba :) W sypialni jest teraz naprawdę dobrze :) Wczoraj doszedł kapelusz na ścianę, wypatrzony w biedronce, biały z niebieską wstążką :) I w końcu kupiliśmy żarówkę do szklanej lampy i było mega romantycznie :) Bardzo ładne światło daje. Podpatruj ile tylko chcesz, ja jestem wtedy baaaardo szczęśliwa :)

Do garażu to raczej potrzebujesz gresu technicznego, żeby płytki nie pękały pod ciężarem auta:yes:

Znajdziesz go w wiekszość polskich firm Paradyż, Opoczno, itp. Ja mam w garażu właśnie Paradyż gres techniczny Arizona i jesteśmy bardzo z niego zadowoleni:D

Dzięki, wezmę to pod uwagę :)

Nelli

do garażu przede wszystkim musisz kupić gres glazurowany. Żeby nie wziąkał w niego olej i wszystkie inne 'techniczne' płyny

Efciu, podobałby mi się ten Federico, czy jak mu tam (mamy go w spiżarni) ale nigdzie go już później nie spotkałam, a ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Nelka, zakreciłam sie z odwiedzinami i powiem tak: po primo zaluje ze poprzedniego wewatku nie czytałam:(, po drugie jak to Malka pisze jakis płodny ten naród jest i przebrnęłam przez 21 stron:D, po trzecie niebieska sypialania, koza i nawet pomidory super:D A jak mi jeszcze raz napiszesz, ze ja jakas nakrecona jezdem to przyłożę, bo ja to widze ze przy Tobie to mały koliberek jezdem :lol:

 

A tak serio to ciesze sie, ze Wam sie wyprostowało i lecicie w gore sinusoidy. Najwazniejsze, zeby wybrnąć, otrzepać się i iść dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mi jeszcze raz napiszesz, ze ja jakas nakrecona jezdem to przyłożę, bo ja to widze ze przy Tobie to mały koliberek jezdem :lol:
:lol2:Wierz mi, że raczej ten większy, bo ja częściej macham językiem niż gnatami ;)

A tak serio to ciesze sie, ze Wam sie wyprostowało i lecicie w gore sinusoidy. Najwazniejsze, zeby wybrnąć, otrzepać się i iść dalej.

Dzięki :hug:

 

Ps. A czemu 21 stron? Ja mam 11 :D Zmień sobie w ustawieniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak zmienie sobie na 11 to napewno bedzie mniej do czytania. Ze tez nie pomyslałam:cool:

 

:lol2:

 

Nie nabijać się tu ze mnie! :lol2:

Aj, te baby! ;)

Idę spać w mojej milusiej sypialni :p

 

Pamiętajcie o mnie, jak zobczycie dobre, szare i tanie płytki do garażu :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...