Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nelciu, czemu usunęłaś swojego posta u mnie? Nie odpowiedziałam, bo szukałam głupiego maila :) strony nie mogąc znaleźć. Nóżki do stolika drewniane kupiłam w STOLMET-Kalwaria :) mają różne rozmiary i z różnych gat. drewna wykonane.

 

Ściskam! :hug:

 

Link: http://stolmet.pl/pl/c/nozki-drewniane-kule/78/1/phot

Edytowane przez yokasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli zegar świetny, ale przeróbki, które planujesz to mnie dopiero powalają! Że tak się zapytam - coś zostanie na swoim miejscu? :D Bardzo gratuluję odwagi do takich rzeczy - naprawdę, szczerze :) I wierzę, że się uda :)

 

 

 

O yokasta a gdzie Twój piękny avek :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam, ale jesli nie masz tam zadnego pionu kanalizacyjnego to bedzie ciezko wg mnie troche juz za duzo kombinacji

a w kuchni co planujesz??

nie ma :( A w kuchni, jeszcze nie wiem ;) Ale na pewno coś wymyślę :)

Rury pusc po podlodze, bedzie orygina lnie. ;)

małgoś czytasz w moich myślach, pytałam Pawła, czy tak można :D

no ale musza isc w spadku troche jakby :D

wiem i to jest ten pech :) choć juz kombinowałam, żeby puścić pod dechami, między legarami, bo tam jest trochę miejsca (nie ma wylewek) :lol2:

Nelciu, czemu usunęłaś swojego posta u mnie? Nie odpowiedziałam, bo szukałam głupiego maila :) strony nie mogąc znaleźć. Nóżki do stolika drewniane kupiłam w STOLMET-Kalwaria :) mają różne rozmiary i z różnych gat. drewna wykonane.

Ściskam! Lhug:

Link: http://stolmet.pl/pl/c/nozki-drewniane-kule/78/1/phot

Nie, nie, to nie dlatego, że nie odpowiedziałaś od razu. Przecież to nie problem. Po prostu, co sobie do weszłam na Twój wątek i przeczytałam moje pytanie to było mi jakoś tak głupio, że się nawet o nóżki do stolika pytam :oops::oops: I chciałam to "wymazać" ;) Ale ślicznie dziękuję, za namiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Nelli zegar świetny, ale przeróbki, które planujesz to mnie dopiero powalają! Że tak się zapytam - coś zostanie na swoim miejscu? :D Bardzo gratuluję odwagi do takich rzeczy - naprawdę, szczerze :) I wierzę, że się uda :)

Na swoim miejscu na dole zostałaby łazienka, spiżarka, salon, wiatrołap i garaż z kotłownią, czyli prawie wszystko. Tylko kuchnia zamieniałaby się z pokojem, a jadalnia oddałaby trochę miejsca schodm :)

Zaś na górze garderoba zostałaby zlikwidowana na rzecz schodów, z dwóch pokoi na półpiętrze powstałby jeden wielki z wydzieloną garderobą. Obecne dwa pokoje na piętrze bez zmian + trzeci znacznie powiększony :lol:

 

Jeszcze muszę zmienić drzwi bo mam za ciemno w wiatrołapie (ale to od samego pocżątku jest taki plan, tylko wtedy nie mogliśmy po prostu z powodów wiadomo jakich)

Co tam jeszcze? A, koniecznie muszę POBIELIC belki sufitowe i dechy podłogowe bo tego też mi nie zrobili, a ja się w końcu przestałam upierać.

No i to tak z grubsza byłoby na tyle :)

 

A wiecie skąd pomysł z tą kuchnią? Brakuje mi okna na blatem, pomimo, że mam obok podwójne drzwi.

ALE NA RAZIE NIC Z TEGO WSZYSTKIEGO :)

 

Teraz cieszę się z zegara. Trzymajci kciuki, żeby dotarł cały :) Matko, jak się boję :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak staniemy na nogi. Tylko nie pytaj, kiedy to będzie. Bo to trudne pytanie. Wszystko zależy od tego, czy uda się nam przekwalifikować działkę, którą dostaliśmy niedawno od teściowej, z rolnej na budowlaną, no i potem, czy uda się ją sprzedać. Bo jakby się to udało to byłoby i na oddanie pomocy rodzinie i na remont. Oczywiście w takiej kolejności, jak napisałam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, to nie dlatego, że nie odpowiedziałaś od razu. Przecież to nie problem. Po prostu, co sobie do weszłam na Twój wątek i przeczytałam moje pytanie to było mi jakoś tak głupio, że się nawet o nóżki do stolika pytam :oops::oops: I chciałam to "wymazać" ;) Ale ślicznie dziękuję, za namiar :)

 

No zwariowałaś chyba :D ja się trochę nagrzebałam za tymi nóżkami, żeby jeszcze były w ludzkiej cenie :).

Swoje już mam, są bardzo solidne, pachną drewnem :rolleyes:.

 

Fajnie pomóc w czymś :wiggle: a Ty zwariowana jesteś. No usuwać żeby nie pytać! Phi! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O yokasta a gdzie Twój piękny avek :eek:

 

Skoro wszyscy się już dowiedzieli jak moja facjata wyglądała rok temu :) czas na zmiany!

 

P.s. Nelly przepraszam, ze Ci tu trzy posty trzasnęłam zamiast w jednym. Jest jakaś możliwość samodzielnego scalania postów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy się już dowiedzieli jak moja facjata wyglądała rok temu :) czas na zmiany!

 

P.s. Nelly przepraszam, ze Ci tu trzy posty trzasnęłam zamiast w jednym. Jest jakaś możliwość samodzielnego scalania postów?

Nie przepraszaj! Bardzo się cieszę, jak piszecie u mnie. To tylko trzy posty, tak mało :)

Nelka, bedzie dobrze. Na pewno sie uda. :)

:hug:

Nelciu tylko uważaj ze sprzedażą po zmianie planu:(

Co masz na myśli??

 

Właśnie wróciłam z wielkiego sklepu. Moi poszli do kina, a ja na sklepy ;) Nie kupiłam nic do domu, bo mam zakaz ;) Ale mam kieckę i bluzkę ;)

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na myśli Słońce mam to, że jeśli sprzedasz działkę przed upływem 5 lat od zmiany przeznaczenia w planie gmina naliczy Ci opłatę planistyczną maksymalnie może to być 30 % od różnicy wartości przed zmianą i po zmianie, wysokość stawki ustalona jest w planie

 

jak będziesz mieć pytania to służę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...