Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

lasche, łobuzie :)

waderko, pamiętam to, tak było u kogoś, ja chyba nawet widziałam to u Depesi (???) Ale wiem doskonale o co Ci chodzi :) To mam o czym myśleć :)

A wczoraj taką ramę przyniosłam ze strychu.... z przeznaczeniem do sypialni, bo jest granatowa. Później Wam pokażę :)

Dzięki pysiaczku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelcia,

kolejny raz buszowałam w Twojej galerii:lol2:

Masz przepiękne łazienki, pokoje dzieci - bajka:) Jesteś kolejnym przykładem na to, że klasyczne białe drzwi to strzał w 10!

Nie mogę się doczekać aktualnych zdjęć:)

Waderka ma fajny pomysł z lustereckami:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelcia, mieszkacie przecież w szkieletorze - nie możecie za jakiś czas, jak pozwolą na to fundusze przebić sobie okna? Najlepiej między belkami - bez szkody dla żadnego z materiałów?

 

Wtedy miałabyś prawdziwe okno + więcej światła + nie musiałabyś przenosić kuchni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnjazZielonego, mada dzięki, dzięki :)

yokasta, dokładnie tak, jak pisze pysiaczek :(

Alunek, będą, tylko czekam jeszcze na aparat :( I chyba go dzisiaj nie będzie :(

Dzwonił pan od zegara i ma być w godzinach wieczornych :)

Wiecie co, jestem głupią gąską. Znalazłam ten zegar przypadkiem na Allegro, napaliłam się jak głupia, zorganizowałam kasę na już.....ehhh, a potem u naszego diabełka znalazłam link do takiego samego tańszego o 2 stówy. Dla mnie to dużo, no ale..... to jest ta druga strona medalu takich jak ja "strzelipit" ;)

 

Ale pan od zegara miał tak miły głos (bo dzwonił do mnie), że normalnie rozpływałam się przy tej słuchawce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, kiedyś (pisałam o tym w starym wątku) chciałam na tej drewnianej ścianie w kuchni powiesić dwa wielkie lustra, tak jak na pewnej inspiracji. Na pewno kojarzycie, to była taka kuchnia zrobiona z ikeowskich komód chyba nawet leksvikowych. Śliczna :) No ten pomysł z oknem w lustrze bardzo mi się podoba. Zobaczymy, jak będzie z wykonaniem :stirthepot:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na to swoje sformułowanie zwróciłam wcześniej uwagę i nawet chciałam zmienić, ale spróbuję wytłumaczyć ci, jak należy to odczytać :) Więc, pisząc "z oknem w lustrze" chodziło mi nie o to, że okno będzie w lustrze (czyli w środku, wewnątrz), tylko, że okno będzie w lustrze, w sensie materiału (czyli, z czego będzie), czyli np. ta kanapa będzie w skórze, rozumiesz? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem :D:D też jak przeczytałam to wiedziałam :yes: ale ja Broń Boziu nie poprawiałam Cię Nelcia :no: tylko to zabawnie zabrzmiało :)

z lustrem w oknie i oknem w lustrze :

I teraz się z Tobą absolutnie zgadzam :) Też mnie to rozbawiło :)

 

A co do poprawiania, to nie odebrałam tak tego, coś ty :) Ale nawet gdyby tak było (choć wiem, że nie jest) to nie byłoby w tym nic złego, przynajmniej dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Madzik :) Z żyrandola jestem mega zadowolona :) Mam takie trzy i poluję na czwarty (od koleżanki). Tylko wiesz, że te kryształki, to takie niby kryształki? ;)

 

Dziś, po 21.00 przyjechał zegar :) Jest bosssssski, a ja nie mogę wam go pokazać :( Ale jutro, jutro aparat powinien też dotrzeć :)

 

:goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I lustrzane lustro w okiennym oknie :) Napisała Wadera pąsowa cała po przeczytaniu, że pomysł się podoba :)

 

Nelko, też by mi było szkoda dwóch stów, ale tak już z takimi rzeczami, które nie występują masowo i w standardowych cenach. Tamten na pewno z bliska wyglądałby gorzej - trzymaj się tej wersji!

Coś kojarzę z tymi komodami, ale maleńko. Pamiętam, że zastanawiałam się czy dobrze z tego taki kuchenny, tłusty brud się ściera.

 

Trzymam kciuki za aparat jutro - zwłaszcza, że to i naszym interesie, znów będzie coś ładnego do oglądania.

 

Nelko, a gdzie Ty kupowałaś te kryształowe żyrandole? Pierwsza ma taki wymarzony, obiecałam, że jej kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelcia, fajnie macie strop zrobiony, my mamy inaczej i niestety na dole trochę słychać kiedy na górze chodzi się w butach. Boso - mniej, ale też ;). Kurde kurdeee zazdroszcze :)

 

Mam jeszcze pytanie - jak na osb kładliście płytki w łazience? :) Będę wdzięczna za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...