Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

Dzięki wielkie :)

lasche, wszelkie podpowiedzi i pomysły baaaardzo mile widziane :) dzięki, moja koleżanka ma na takiej linie właśnie zawieszone zasłonki, ta lina robi za karnisz :) świetnie to wygląda :)

Powiem Wam, że morska sypialnia wyszła tak sama z siebie :) Ja tego nie planowałam :)

Po prostu kolor został po przeniesieniu Mikołajka do innego pokoiku :) Pomalowaliśmy tylko ściankę kolankową. Komody miałam. Dywanik znalazlam na strychu jak szukałam tej niebieskiej ramy. Lampę trafiłam na wyprzedaży w TkM. Stoliczek dzięki julince i tak się porobiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ależ klimatyczną masz Nelciu sypialnię!!! Zegar wkomponował się w nią znakomicie i myślę że nie szybko go się z niej pozbędziesz:D Chociaż... znając Cię... może za tydzień będzie już salon przerobiony...;):D:wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, w odpowiedzi na zaproszenie, stawiam się jako to ;)

 

IMHO sypialnia jest bardzo ładna, jest na temat, jest konsekwentnie, sprawę dodatkowo ułatwia to, że masz tam okno balkonowe a ja jestem uparcie zdania, że ciężko jest skopać pomieszczenie z balkonem. Mam tylko jedno pytanie: jak się w takiej stylizacji czuje Twój mąż? Ciekawi mnie to, bo w aranżacji wnętrza bardzo mocno widać kobiecą rękę. Nie wolał wnętrza bardziej ascetycznego? Mniej romantycznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny i chłopcze :)

Mam tylko jedno pytanie: jak się w takiej stylizacji czuje Twój mąż? Ciekawi mnie to, bo w aranżacji wnętrza bardzo mocno widać kobiecą rękę. Nie wolał wnętrza bardziej ascetycznego? Mniej romantycznego?

 

Dopóki nie było kapelusza na ścianie nie było kobieco :D Ale to kwestia zdjęcia kapelusza (kapelusz faktycznie mu się nie podoba ;)) :) Poza tym chyba nic nie wskazuje na kobiecość strikte. Romantyczne? :D Nieeeeeeee, chyba nieee :) No chyba, że łóżko, ale na to nie ma jakby rady :)

Nie narzeka. Jego brat właśnie wprowadził się do nowego domu, gdzie żona urządziła mega wielką sypialnię całkowicie kobieco, różooooooooooowo, buduarowo, pudrowo :) Więc jak to widzi, to chyba jest szczęśliwy, że jest jak jest.

A i ten brat nie bardzo może się odzywać ;) a P. może ;)

 

Witaj Madzia u mnie :)

 

rasiu, za tydzień to raczej nie, bo wybieramy się nad morze ;) Ale potem :rolleyes:

 

Wczoraj, jak wracałam do domu późnym wieczorem na rowerze :) zwróciłam uwagę na rozbierającą się stodołę w pobliżu mojego domu. Chyba się tam przejdę na żebry, może mi dają trochę tej cegły? Na ścianę w saloniku potrzebuję, bo jak będzie ściana to powieszę na niej telewizor i będzie miejsce na zegar :lol: A, nie myślcie, że znowu szaleję, ściana jest w projekcie, tylko dotąd nie była potrzebna :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rasiu, za tydzień to raczej nie, bo wybieramy się nad morze ;) Ale potem :rolleyes:

 

Wczoraj, jak wracałam do domu późnym wieczorem na rowerze :) zwróciłam uwagę na rozbierającą się stodołę w pobliżu mojego domu. Chyba się tam przejdę na żebry, może mi dają trochę tej cegły? Na ścianę w saloniku potrzebuję, bo jak będzie ściana to powieszę na niej telewizor i będzie miejsce na zegar :lol: A, nie myślcie, że znowu szaleję, ściana jest w projekcie, tylko dotąd nie była potrzebna :p

 

A nie mówiłam, że szalona!!!:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...