Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tym sposobem, na górze mamy mały salonik :) Jest cudnie :) Mojego męża przy tym NIE BYŁO. Nie wiem, co będzie, jak wróci, to jest za kilka godzin :cool: Ale o wszystkim już wie. Czterolatek mu wypaplał ;) Reakcja była doś zaskakujaca. Śmiał się i powiedział, że na "to" (nie wiem, o co mu chodzi ;)) chyba nie ma lekarstwa :) Słuchajcie, mam wizję :) Na Święta w będzie tam pięknie. Jeszcze trochę roboty jest. No trzeba te dziurska w suficie i podłodze jakoś załatać. A potem, potem chciałabym stworzyć tam miejsce wypoczynku dla całej rodzinki :) Telewizor, książki, zabawki *np. drewniane kolejki) stolik od betib, dwie brązowe komódki z Ikea (już mam) mała kanapa z Ikea i dwa żyrandole z kryształkami przy samym suficie. Reasumując MISZ MASZ I CIEPŁO RODZINNE, czyli to, co nas charakteryzuje :)

Na dole też zmiany, ale o mniejszym zakresie :) Na razie wyleciał telewizor, znalazło się miejsce dla mojego zegara z sypialni i kilka innych drobiazgów. Jak zrobię zdjęcia, podzielę się :)

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelciu... .... ... !!! Ja myślałam, że ten gaz to wybuchł w Gliwicach a nie u Ciebie...

Ty to byś chyba chora była, nie? Jak dobrze,że ja takich ścian nie mam :) ;)

W tym całym rozgardiaszu zauważyłam coś co mnie zainteresowało. Skąd masz taki kosz wiklinowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelcia o matko dobrze że siedziałam bo bym padła:lol: zarąbiście już jest a jak jeszcze te mebelki dorzucisz i światełka to odlot kompletny:)

 

 

aaaaaaaaaa czy Ty wiesz że storczyk który od Was dostałam ciągle kwitnie i jest obłędnie piękny:lol: spadł mu dopiero jeden kwiatuszek, ma jeszcze conajmniej 2 pączusie do otwarcia i wypuszcza nowe liście;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa - Nelcia - fantastyczna demolka! A jakie detale! cudna tapeta, żyrandol i w ogóle och i ach:)

 

a wiesz co jest najśmieszniejsze? w pierwszej chwili jak zobaczyłam to pierwsze zdjęcie, to wzięłam tą żółtą folię za zasłony:) ostatnio dużo widziałam na necie inspiracji z żółto-szarymi wnętrzami:)

 

w każdym razie myślę, że takie miejsce do posiedzenia na górze to jest dobra rzecz - zwłaszcza jeśli przyjmujecie dużo gości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane moje :D

Rozbiórkę ściany zaczęłam sama. Potem troszkę wystraszyłam się kabli i poprosiłam o pomoc kuzyna. O matko, co ten wyprawiał :) Rzucał się cały na ścianę i częściowo w ten sposób ją rozwalał. Oczywiście narzędzia również się przydały. Mąż już widział. Spodobało mu się, że nowy salonik ładnie się doświetlił :) Z całą pewnością jednak nie podoba mu się fakt, że trzeba te dziurska jako załatać. Damy radę :) Załatwiłam konsultację w tej sprawie i coś tam uradziliśmy. Pierwsza rzecz to podprowadzenie kabli na ścianę z księżycem. Tam będzie wisiał telewizor.

Dzięki za wszystkie komentarze :)

 

Aniu, kosz na pranie z Allegro. Jest z trawy morskiej, przemalowałam na biało :)

 

Ps. Strasznie mnie kusi, żeby te rurska, tfu, tfu zamienić na tralki, drewniane, białe..... Hmmmm, ale czy to się uda :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waderko, mam nadzieję, że już ochlonęłaś ;)

dzięki pysiaczku za wiarę :) jestem na etapie przekonywania ;)

no ia gdzie ciąg dalszy podemolkowy???

Na razie uporządkowaliśmy kable. Wszelkie przeróbki okazały się dość skomplikowane, ale już jest dobrze. Ciąg dalszy, tj. łatanie dziur w podłodze i suficie jeszcze przed nami. Obecnie prace zawieszone....

Ale w wigilię o świcie powinno być pięknie (choć na pewno nie będzie jeszcze skończone) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochłonęłam, tylko łącza się tego dnia zagrzały - i mi posta wywaliło po napisaniu - co spowodowało u mnie wzrost ciśnienia i doprowadziło do opuszczenia miejsca komputerowego na dłuższy czas :)

 

Nelko, a co będzie obok schodów? Jakaś barierka?

Teraz jest strasznie przestrzennie i strasznie jasno - okropnie mi się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...