Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nelko, a co będzie obok schodów? Jakaś barierka?

 

Waderko, chodzi Ci o to miejsce, gdzie w podłodze jest dziura po ściance? Jeśli tak, to tam nie będzie żadnej barierki. Panele "przedłużymy" na ten "korytarzyk" schodowy, czyli jak wejdze się na górę to od razu będą widoczne panele (cały ten przedpokój/salonik) Nie będzie tego ciemnego paska, który teraz jest jeszcze widoczny na zdjęciach :)

dom%252520008.jpg?gl=PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli - zgadzam się z Twoim mężem - na "to" nie ma lekarstwa :) Ale za to jaka to fajna choroba :)

Fajnie to sobie wymysliłaś !Czekam na efekt końcowy :)

:hug:Dzięki :)

Ja też czekam na koniec. Teraz mamy przestój, bo P. nie ma :( Jak wróci będzie bardzo mało czasu, żeby wyrobić się z wszystkim do świąt, ale spróbujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani poszukuję pilnie pięknego zielonego koloru do pokoju czterolatka :)

Chodzi o farbę oczywiście. Macie coś sprawdzonego? Ma to być taka wesoła, pogodna, radosna, ciepła dziecięca zieleń:)

Ratujcie :)

Potrzebuję na wtorek.

W sprawie saloniku na górze coś ma ruszyć w sobotę. Trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli, na zielonych się nie znam i chyba mało która z nas ma taki kolor- tu same specjalistki od szarości:lol2:

Jednak bogatą paletę barw zielonych me Dekoral i cena nie zwala z nóg. Jakość też ok, mam ją w sypialni:wiggle:

http://www.dekoral.pl/paleta-kolorow/w-cieniu-zieleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Piękny domek. Nie piszę ale regularnie czytam i podziwiam :)

 

Z farb firmy DEKORAL mogę polecić zielone wzgórze, przez kilka lat łagodził słodki róż w pokoju córki. Ładnie wygląda w pełnym słońcu i przy sztucznym oświetleniu, pasował do białych regałów i szafy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nelli!

Przybyłam się przywitać. Widziałam Cię bardzo udzielającą się na innych wątkach i w końcu wpadłam w odwiedzinki.

Czterolatki są super: wygadane, trochę przemądrzałe i baaardzo aktywne ;) Masz nadzieję, że ta zieleń na ścianach trochę Go przyhamuje?

Zapisuję się do podglądaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli sprawdź sobie paletę Beckersa te robione na zamówienie. Ja miałam w sypialni piękną ciepłą jasną zieleń, a teraz mam ciemniejszą bardziej w oliwkę przydymioną (pięknie pasuje do białych dziecięcych mebelków), trudno to opisać :) a na zdjęciach w ogóle nie mogę złapać tego koloru ale brałam właśnie z palety Beckersa.

PS. Czy ja się u Ciebie już witałam? Nie pamiętam ale zaglądam cały czas i bardzo mi się u Ciebie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...