Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć wszystkim :)

Kobietki, niczego nie przerabiam :) Szukam projektanta do narysowania domu, od podstaw, no po prostu zwykły projekt budowlany i wizualizacje takie, żeby zobaczyć, jak będą wyglądać pomieszczenia.

Marta, nie szukam projektanta wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałam na Muratorze...ale tutaj chyba nie ma takiego działu, gdzie oferują swoje usługi projektanci?

Najlepiej gdyby taki projekt wykonał ktoś z moich okolic, czyli ze Śląska. Jeżeli znacie kogoś, to bardzo proszę o namiary. Dzięki.

Szukam projektanta artysty :) Wiecie, człowieka twórczego, który nie będzie na wszystkie sugestie ze strony inwestora odpowiadał "Teogo, się nie da" :p:rolleyes:

Nazwałabym to jeszcze inaczej: elastyczny, chętny do dyskusji, otwarty... no przecież nie za darmo chcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelka, a może moja pani Ania ?? Z mojej ruiny wycisnęła max możliwości, choć czterech wcześniejszych, albo śpiewało 5 cyfrowe kwoty, albo twierdzili,że się nie da...a Ani się dało i to za 1/4 tego co chcieli inni - pasuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pomocą mayland konkretyzuję moje poszukiwania.

Potrzebuję architekta z uprawnieniami do narysowania projektu domu jednorodzinnego o wielkości maksymalnie 120m2 powierzchi całkowitej, więc bardzo małego domku. Jednocześnie chciałabym, żeby ktoś wykonał wizualizacje wnętrz tegoż domu, ale nie chodzi mi o konkretne modele, meble itd tylko o taką ogólną wizję, żebym mogła zobaczyć w przestrzeni jak będą wyglądały pomieszczenia (co się tam zmieści i jak dużo zabierze "to" miejsca)

Nie wiem tylko czy architekt oprócz projektu wykona takie wizualizacje, czy trzeba z tym iść do projektanta?

Jak to było u was?

 

Dzięki mayland :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...