Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja polecam "The World's Fastest Indian" - jeden z cieplejszych i przepełnionych optymizmem filmów jakie ostatnio widziałam, a sam Hopkins stwierdził, że to najlepsza jego rola w życiu:D.

Cześć Nelciu:hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, szykuje się! Muszę jednak jeszcze trochę poczekać :rolleyes:

Kochani, mam ogromną prośbę. Od dłuższego czasu poszukuję podwójnego regału made by Ikea o nazwie granemo. Niestety nie ma go już w ofercie:cry: Jednak niedawno udało mi się kupić bieliżniarkę z tej serii, bo akurat była w Ikea Katowice. Moglibyście widzieć, co tam się działo ;)Objęłam ją ramionami i powiedziałam, że bez niej nie wyjdę. Trzymałam ją tak też na wszelki wypadek, gdyby ktoś inny zapragnął jej równie gorąco, jak ja :rolleyes:

Regał, którego tak szukam wygląda tak

1_bookcase.jpg

Szukałam na Allegro, ale nic :(

Gdyby ktoś, coś..., proszę, dajcie znać :)

w prawdzie nie jest to ten regał,ale może spodoba ci się: witryna http://tablica.pl/oferta/witryna-ikea-ID1qyWB.html#2965d2c5;r:;s:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja w biegu. Dziękuję za wszystkie propozycje filmów. Kiedy prosiłam was o te filmy to właśnie byłam po obejrzeniu "Słodkiego listopada" :) Ale ryczałam :)

Niektórych nie widziałam więc chętnie zobaczę :) Jakby się coś wam jeszcze przypomniało to wpisujcie ile wlezie :)

Idę z dzieciakami na plażę bo piękna pogoda. Zakochałam się w Holandii od strony domu, jego wnętrza i zewnętrza. Matko, unoszę się metr nad ziemią od tych wszystkich achów i ochów ;) Jestem naprawdę oszołomiona :rolleyes: Wszystko mi się podoba. Codziennie jeździmy na rowerach i zwiedzamy cudowne zakątki no i ...morze..... Ja tak bardzo je kocham :)

Do tego kolejny raz (może 30 ;)) powracam do serii Ani z Zielonego Wzgórza i już całkiem jestem "załatwiona" :) Te książki tak bardzo pasują do tych okolic, miejsc, dróg, nieba, alejek, kaminic (z wyyyyyyyysokimi sufitami ;)) nawet sklepików, statków, kutrów rybackich, MORZA :) Mam ten przyjemny dreszcz, który tak często miewała Ania :)

Muszę Wam coś wyznać. Jestem szczęśliwa :) :hug:

 

Ps. Alunku, dzięki za namiar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'P.S. I love you'

Pewnie znasz, ale jak dla mnie rewelka.. Kanaliki łzowe przeczyszcza pierwszorzędnie. Poza tym, ja kocham Irlandię:)

 

Z takich zabawnych to też 'Angus , stringi i przytulanki'. Najlepiej z napisami lub bez, bo brytyjski akcent dziewczynek jest pierwszorzędny, a polski lektor zawsze do chrzanu.

 

No i z babskich 'Sex story' z Natalie Portman i Ashton Kutcher.

 

Jeszcze Robin Hood z 2010 z Russel Crowe:)

 

Ja jeszcze lubię Leap year- ale to może być moje 'irlandzkie' zboczenie:D

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam po długiej przerwie :)

 

Z filmów nic Ci nie polecę, bo nie lubię oglądać :( Już kilka razy zraziłam się jak najpierw przeczytałam książkę, a potem oglądnęłam film, byłam bardzo rozczarowana :(

 

Ale jak lubisz czytać polecam "Jak puch z dmuchawca" o miłości rodzicielskiej (ja czytałam w poczekalni do lekarza i płakałam nie zwracając uwagi na innych pacjentów) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...