Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej

ale rzuciłaś fotkami , aż miło się pogapić ;)

 

mebelek od wujka fajniutki i pewnie świetnie do odnowicie

moj wcalenie byl w lepszym stanie, byl surowy i to jego najwieksza zaleta ale farbe zdzierali z niego handlarze a oni moczą meble.....no więc tak mi go wykapali ze deski podczas suszenia się rozeschly i mebel nie był w calości, dopiero sprawne ręcę pana od renowacji i niestety tez dośc spora kasa dały efekt ;) uwielbialam mój mebelek w salonie ale od jakies czasu mam go w sypialni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neluś no gapię się w te fotki jak sroka w gnat i za nic w świecie bałaganu się dopatrzeć nie mogę:p pięknie, ciepło i słonecznie, nic tylko się w kłębek na kanapie zwinąć i mruczeć;)

 

a wiesz że ten storczyk od Ciebie kwitnie cały czas odkąd go dostałam;) i już 3 pęd kwiatowy wypuszcza:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochani za komentarze :)

Marta, małgoś przyjeżdżajcie! Zabierajcie po drodze wszystkich i możemy robić drugą parapetówę :D

Dropku, obie witryny oddam chyba w ręce lokalnego stolarza-artysty. Chciałabym, żeby wyczarował z nich jedną, pobielaną, gdzie mogłabym składać moje skorupy, w których zakochałam się bez reszty :yes: A jak mu się to uda, to będę kolejno przemalowywać wszystkie leksviki :cool::) Zobaczymy :)

jamles, :lol2:

tomkwas nie zazdraszczaj, tylko przyjeżdżaj :hug:

 

Wybieram się lada dzień do Ikea po sofkę, o taką

 

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/tidafors-sofa-dwuosobowa__0119620_PE276092_S4.JPG

Jest bardzo wygodna. Siadam na niej od roku, ilekroć jestem w tym sklepie :D Pawcio się nie zgadzał i nie zgadzał, ale w końcu popuścił :stirthepot::p

Będzie stała na górze, tam gdzie kiedyś pralnia, pamiętacie? :)

Teraz jest tam otwarta przestrzeń. Kącik TV, który tam sobie wymarzyłam nadal nie doszedł do skutku, ale, ale może na te święta będzie gotowy. Powiedzmy, że kanapę już mam. Został mi jeszcze stolik i .....TV:lol2:

Ale coooooooo tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marta :hug:

Dziś złożyliśmy dosyć dawny zakup na Allegro. Cyknę fotkę za dnia :)

 

http://www.tanie-meblowanie.cba.pl/foto/leksvik_witryna/leksvik_witryna_1.jpg

Powiesiliśmy go bez tych ciemnych pleców. Wisi na białej ścianie, więc nie jest tak ponury jak na zdjęciu. Dałam tam szkło, a kredensik zwolniłam na skorupy :D

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...