Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyszłam i ja powiedzieć, że bardzo nam przykro, ale podźwigniecie się z tego i my Wam pomożemy, jak tylko damy radę!

Tylko napisz, Kochana, czego Wam trzeba, poza ogromną siłą ducha teraz... :hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Nelli czyta lub jest z Nią w kontakcie:

 

jeśli to nie było podpalenie ani zaprószenie ognia przez domowników, a wynik usterki/ uszkodzenia/wadliwego działania sprzętu elektrycznego itp, koniecznie muszą zadbać o zgromadzenie dowodów potwierdzających ten fakt- producent/ importer produktu, który spowodował szkodę, ma obowiązek posiadać polisę OC produktu, z której ma obowiązek zlikwidować szkodę, do jej pełnej wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

Jesteśmy u moich rodziców. Dzieci właśnie zasnęły. Nie wiem, co pisać. Przed oczami mam wczorajsze obrazy. Dzisiaj pojechaliśmy tam z dziećmi bo bardzo chciały zobaczyć swoje pokoiki. Było to straszne przeżycie dla mnie :(

Mikołaj przykucnął przy jedynej maskotce, ktora tam została. To była jego przytulanka sówka. Była cała z czadu, czarna i mokra :( Obiecałam mu, że kupimy nową. Widok jest straszny, ale nie byłam jeszcze w stanie zrobić zdjęć :(

Bardzo Wam dziękuję za odzew, wsparcie, pomoc. Dziękuję!

Nie jestem w stanie powiedzieć, co jest nam najbardziej potrzebne. Zupełnie się pogubiłam :(

Z każdej strony mamy głosy wsparcia, chęć niesienia pomocy. Nie wiem, jak wam dziękować...

Napiszę, jak się troszkę ogarniemy. Jutro pojedziemy do Pawła rodziców, gdzie zostały przewiezione wszystkie nasze rzeczy. I mamy zobaczyc, co da się uratować. Byłam tam dziś i powiem wam, że tak jak bardzo chciałam na początku to myć, czyścić, prać tak szybko stamtąd uciekłam :(

Dziękuję i pozdrawiam was serdecznie. Odezwę się.:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeczytałam te straszne wieści.

Nelka- jeden telefon, jeden sms, post czy co tam chcesz - melduję się u Ciebie i będziemy, myc czyścić, sprzątać.

I oczywiście pisz śmiało, czego potrzebujecie.

 

ściskam Ciebie Pawła i Dzieciaki

Jesteśmy z Wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...