Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nelcia z zakasanymi rękawami w akcji ...i z uśmiechem ...ot cała ona. Fantastyczna akcja i Wy wszyscy pomocnicy :) Głęboko wierzę, że wkrótce będziemy z wypiekami na twarzy śledzić nowe zmagania wnętrzarskie Nelci. A robota będzie szła ino szum :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelciu....miło cię widzieć z uśmiechem na twarzy....będzie dobrze! Dziewczyny.... i nie tylko dziewczyny z forum są tak wspaniałe , że nie ma innej opcji, musi być dobrze!!!!

 

Dziękuję za fotki....

 

A dzieciaczki cudne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh. Nelli...

jakże mi przykro!!! :(

 

nawet nie wiem, co napisać.

może tak:

teraz wydaje się to nieprawdopodobne, ale za jakiś czas usiądziesz znów we własnym domu i pomyślisz: uf, jak dobrze, że to już tylko odległe, blade wspomnienie.

i życzę, aby ta chwila nastąpiła jak najszybciej!

 

mocno ściskam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(......) teraz wydaje się to nieprawdopodobne, ale za jakiś czas usiądziesz znów we własnym domu i pomyślisz: uf, jak dobrze, że to już tylko odległe, blade wspomnienie. i życzę, aby ta chwila nastąpiła jak najszybciej!

nie bardzo umiałam ubrać w słowa to co chciałam Ci napisać więc podpisuje się pod tym co napisała Monah... bo pięknie to ujęła ...:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli .........dowiedziałam się o Waszym nieszczęściu dopiero w piątek wieczorem ........bardzo Wam współczuję, ale widząc wielkie zaangażowanie Muratorowej Braci jestem pełna nadziei i dobrych myśli ,że to sytuacja przejściowa i jako ,że jesteście młodzi i otaczają Was dobre dusze dacie radę uporać się z tym w miarę szybko .Trzymam kciuki za Was i wszystkich ,którzy niosą Wam pomoc ..... powodzenia i głowa do góry ....najważniejsze ,że jesteście zdrowi a to co najpiękniejsze jeszcze przed Wami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Cudowni Forumowicze!!!

Rano pisałam na wątku o pomocy dla nas. Wiem jednak, że tutaj też czekacie na wieści dlatego kopiuję tamtego posta.

 

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!!!

 

 

 

JESTEŚMY WAM BARDZO WDZIĘCZNI I BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO CO DLA NAS ROBICIE. Zdaję sobie sprawę z tego, że to jest ogromny wysiłek, dyżury i godziny spędzone dla nas przy monitorze, ostre dyżury telefoniczne, esemesy..... juz płaczę znowu bo tak mi też wstyd przy tym wszystkim.....

 

DZIĘKUJEMY!!!

 

Dzieci bardzo ciesza się z ubrań i zabawek. Gdybyście to widzieli. Serce się wzrusza, gdy słyszymy jak Julka przy modlitwie wieczornej dziękuje za wszystkich, którzy nam pomagają.

Wczoraj, w nocy Paweł złożył dzieciom łóżeczka, które otrzymalismy od OMNIBUSA. Dziś rano, mama weszła do naszego pokoju, gdzie spaliśmy z Mikołajkiem i wystraszyła się, że go tam nie ma. Gdzie go znalazła? W swoim nowym łóżeczku :) Był "zakopany" pod kołderką. Powiedział; "Ja sobie tu jeszcze pośpię"

 

Damy znowu znać. Paweł jest w kontakcie telefonicznym z rasią, malką.

 

Dziękujemy BASI (nie znamy nicka z forum) która powiadomiła forumki. Nie wiedzieliśmy o tym do wczoraj, kiedy się w końcu przyznała.

 

Cały czas pytacie, czego potrzebujemy. Dziękujemy za to. To dla nas wiele znaczy.

Obecnie chcemy zakupić szafy na wszystkie rzeczy, ubrania i inne przedmioty codziennego użytku. U rodziców dysponujemy meblościanką. Niestety nie pomieścimy się tam ze wszystkim. Szafy powinny rozwiązać problem. Mamy miejsce na trzy metrowe. Pomyślałam o tych najtańszych białych z ikea.

Wydaje nam się, jest szansa na sfinansowanie tych szaf przez OMNIBUS, gdyż tam też wpływają pieniądze. Musimy to tylko jeszcze skonsultować z panią prezes, którą forumowicze mieli okazję wczoraj poznać (też pomagała przy sprzątaniu) Pomysł szaf zrodził sie wczoraj w nocy, kiedy wróciliśmy do domu po sprzątaniu i chcieliśmy od razu uporządkować otrzymane od was dary.

 

Dzieci mają łóżeczka w oddzielnym 10 metrowym pokoiku. Mają się tam cudnie. Łóżeczka już stoją. Chcielibyśmy kupić im jakiś dywanik, stoliczek i 2 krzesełka, pewnie też w Ikea, tak jak mieli w domu . Wczoraj czyściliśmy te nasze, ale nie wiem ostatecznie, czy nadają się do zabrania tutaj. Trochę się tego boję, bo zapach jest okrutny i nie chcę go tutaj przynosić.

 

To chyba wszystko, co najpilniejsze.

 

BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!

 

Przez najbliższe dni będę próbowała uratować moje ukochane skorupy. Mam nadzieję, że się uda.......

 

Muszę już zwolnić miejsce siostry. Pozdrawiam was serdecznie.

 

Napiszę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ! Sąsiadko zza miedzy ! Jak wysyłałem do was pierwsze zastępy gaśnicze to nie myślałem że poczytam o tym pożarze na FM. Jako straż zrobiliśmy wszystko co się dało. A jako loxley76 podjadę do was osobiście. P.S moi "granatowicze" z okolic Pszczyny też się już pytali .... Mogę im podać adres do was do Rad.....wic?? Trzymajcie się ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeczytałam wszystkie posty po moim ostatnim wpisie. BARDZO DZIĘKUJĘ, ŻE TU PRZYCHODZICIE, PISZECIE, WSPIERACIE MNIE. To najlepsza terapia, najlepsza.

 

Dziękuję

 

Kilka osób dzwoni do mnie z prośbą o podanie wieku i rozmiarów ubrań dla dzieci. Posty z takimi pytaniami też się pojawiły.

Może odpowiem tutaj.

 

Julka ma 8 lat (128-134)

Mikołajek 5 (116-122)

 

Dziękuję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ! Sąsiadko zza miedzy ! Jak wysyłałem do was pierwsze zastępy gaśnicze to nie myślałem że poczytam o tym pożarze na FM. Jako straż zrobiliśmy wszystko co się dało. A jako loxley76 podjadę do was osobiście. P.S moi "granatowicze" z okolic Pszczyny też się już pytali .... Mogę im podać adres do was do Rad.....wic?? Trzymajcie się ...

 

O matko :o

Dziękujemy! Straż była najlepsza na świecie. Wszystkie straże, bo Paweł mi mówił dużo później, że było tam kilka straży. Bardzo Ci dziękuję!!!!

Możesz podać adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani chciałabym z tego miejsca podziękować również moim koleżankom z pracy oraz mężowi jednej z nich, którzy dzielnie pomagali naszym forumowiczkom. Jak już gdzieś wspominałam była z nami również pani prezes stowarzyszenia OMNIBUS, której rownież serdecznie dziękuję. Dziękujmy wspaniałym mężom naszych forumowiczek, którzy też bardzo się napracowali. Dziękujemy wszystkim ludziom, którzy niosa pomoc z naszej miejscowości, z okolic, rodzinie i wszystkim szarym myszkom, które się nie ujawniają a też pomagają. Jesteście CUDOWNI:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam zdjęcia z akcji sprzątania u Nelki i łzy kapią na klawiaturę:)

Dziewczyny, jesteście wielkie!!;)

 

Nelciu, jak dobrze widzieć uśmiech na Twojej twarzy:) Jeszcze będzie przepięknie, macie tylu cudownych ludzi wokół siebie i sami taką rodziną jesteście, że nie może być inaczej:)

Trzymaj się kochana:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O matko, jeszcze tam nie byłam. Poczytam jutro jak pozwoli czas. Nie wiem, co powiedzieć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...