Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Neluś, skarbeczku!

właśnie dostałam smsa od Małgoś i prawie nie uwierzyłam! Myślałam, że sobie @ jedna jakieś ekstraordynaryjnie głupie żarty robi :(

 

Strasznie bardzo okropnie mi przykro, że spotkało Was takie nieszczęście. :cry:

 

Zajrzałam na Twój wątek i czytam co się tutaj dzieje... Przepraszam, że mnie przy Tobie nie było :oops: Cudownie, że nasze kochane Forumki i Forumy, byli czujni i na miejscu!

Jesteście wszyscy - Ty, Twój mąż i Wasze Dzieciaczki bardzo dzielni! Ściskam Was mocno :hug::hug::hug::hug:

 

I wiesz co? Mam cholernie mocne wewnętrzne przeczucie, że wszystko jeszcze będzie dobrze :D Ba! Może nawet lepiej! :wiggle:

 

Zmykam już, niestety praca wzywa.

 

Napiszę Ci jutro smsa, żeby coś z Tobą ustalić, tylko proszę poślij mi swój numer na maila, priva albo fon. Zmieniłam aparat telefoniczny i straciło mi się tyle arcyważnych osób :(

 

buziak

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli, wiele razy wpadałam do Ciebie jako podglądaczka i zawsze podziwiałam to Wasze ciepłe i klimatyczne gniazdko - gdy dziś zobaczyłam wątek o pożarze, to przeżyłam wielki szok. Strasznie mi przykro, że spotkało Was takie nieszczęście. Bardzo mocno Was ściskam i przesyłam kulkę pozytywnej energii. Jestem pod wielkim wrażeniem jak sprawnie forumki zorganizowały pomoc dla Was. Widząc, jak wielu jest cudownych, skorych do pomocy ludzi, jestem przekonana, że niebawem znowu będziecie cieszyć się leśnym domkiem, mimo traumatycznych doświadczeń, bogatsi o wielu prawdziwych i oddanych przyjaciół.

 

 

Będę wdzięczna za podpowiedź, gdzie szukać numeru konta - chciałabym wysłać Wam pieniądze na zakup potrzebnych rzeczy.

Buziaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizja lokalna u Nellci i Pawła trwała od 9 rano do 17.30, czyli skończyła się już po zmroku. Trzech Panów Likwidatorów uwijało się jak w ukropie i napstrykali podobno ponad 200 zdjęć. Teraz mają dwa tygodnie na wydanie decyzji, a ubezpieczyciel miesiąc na wypłatę odszkodowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nela, nie znasz mnie, ale ja Cię znam, bo kochałam Twoją sypialnię i zegar, więc jestem prawie emocjonalnie spokrewniona. Trzymaj się, bo będzie jeszcze piękniej, niż było, tylko musicie jeszcze trochę powalczyć.

 

Słuchajcie, ja myślę, że:

1) cudownie jest otrzymywac pomoc od dobrych ludzi, ale jednak takie rzeczy, jak buty, ciuszki itd., to nie ma to jak własne, na siebie kupione - dlatego pomoc przede wszystkim finansowa;

2) jako nastolatka miałam pożar w mieszkaniu i wiem, jak wszystko, co się dało uratować, potwornie śmierdzi jeszcze przez długie miesiące - dlatego niezależnie od szorowania większosć będzie trzeba kupić - czyli patrz pkt. 1)

3) jesteście WIELCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizja lokalna u Nellci i Pawła trwała od 9 rano do 17.30, czyli skończyła się już po zmroku. Trzech Panów Likwidatorów uwijało się jak w ukropie i napstrykali podobno ponad 200 zdjęć. Teraz mają dwa tygodnie na wydanie decyzji, a ubezpieczyciel miesiąc na wypłatę odszkodowania.

 

Dzieki Rasia :hug:

Trzymam bardzo mocno kciuki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...