Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dotarlam wreszcie :)

 

Ja puki co moge ci polecic ten poliweglan, tylko troche moze byc kombinowania bo tzreba go bedzie wycianc tam gdzie slupy itd wg mnie skzoda rozwalac tego balkonu bo on tam bardzo pasuje :) ale dla upewnienia sie zapraszam na wizje lokalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam poprzedni watek podcztywałam cichaczem ale w tym już się ujawniam i jeśli pozwolisz będę wpadać z wizytą?:) Domek masz super a ztymi zakrętami to chyba większość z nas mniejsze lub większe zaliczyła najważniejsze jest zdrowie i oparcie w drugiej osobie Banały niby takie ale chyba wiem o czym mówię ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też ten taras bardzo podoba, marzy mi się taki.

Szkoda, że nie ma gdzie takiego dobudować..

Ale masz spory ogród, nie pamiętałam go :rolleyes:

Wiesz... ile róż....

Ops... to już takie moje zboczenie jest..

Zawsze przeliczam ile, na jakim ogrodzie by róż wlazło :bash:

Bo ja już nie mam na nie miejsca :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taras pod tarasem, super!

:)

Pięęękny drewniany tarasik i otoczenie:)

Dzięki. Jeszcze nie jest gotowy. Otoczenie, to owszem :)

dotarlam wreszcie :)

Ja puki co moge ci polecic ten poliweglan, tylko troche moze byc kombinowania bo tzreba go bedzie wycianc tam gdzie slupy itd wg mnie skzoda rozwalac tego balkonu bo on tam bardzo pasuje :) ale dla upewnienia sie zapraszam na wizje lokalna :)

Chyba jednak zdecydujemy sie na tą blachę nad belki tarasu, a pod podlogę balkonu. Ale muszę wybrać się do Ciebie Marta, zobaczyć ten poli.

To i ja się przywitam poprzedni watek podcztywałam cichaczem ale w tym już się ujawniam i jeśli pozwolisz będę wpadać z wizytą?:) Domek masz super a ztymi zakrętami to chyba większość z nas mniejsze lub większe zaliczyła najważniejsze jest zdrowie i oparcie w drugiej osobie Banały niby takie ale chyba wiem o czym mówię ;)
Witaj i oczywiście zapraszam zawsze :) Bardzo mi miło!

i ja uwazam, ze balkon powinien zostac a opcja z zadaszeniem od spodu wydaje sie bardzo rozsadna...

:rolleyes:

Nelly

nie zaglądam już w zasadzie na Muratora i nie wiedziałam, że miałaś takie kłopoty :( Dobrze, że udało się jakoś poskładać wszystko. Trzymaj się. Ja trzymam kciuki.

Dzięki!!! :) Matko, jak ja się cieszę, że jesteś! Zajrzyj od czasu do czasu :) Bo wiecie, Mała Mi to jedna z pierwszych poznanych na forum osóbek :)

Taras rewelacja,ja bym zostawiła jest super!

Drewniany taras to moje marzenie;)

Ależ taras nie jest przewidziany do rozbiórki :) Rozważamy jedynie opcję zadaszenia go i w tym celu planowaliśmy zozebrać balkon :) Ale balkon zostanie a taras zadaszymy tylko pod nim, czyli w trapez.

zgadzam się w 100%:)

:)

Mnie się też ten taras bardzo podoba, marzy mi się taki.

Szkoda, że nie ma gdzie takiego dobudować..

Ale masz spory ogród, nie pamiętałam go :rolleyes:

Wiesz... ile róż....

Ops... to już takie moje zboczenie jest..

Zawsze przeliczam ile, na jakim ogrodzie by róż wlazło :bash:

Bo ja już nie mam na nie miejsca :rolleyes:

Aniu, ja nie mam sporego ogrodu :) Prawie wcale. Pewnie zmyliły Cię działki sąsiadów, w którymi graniczymy. Nie mamy ogrodzenia w ogóle.

No baaaa, są takie, które nawet dotykały :)

cześć Nelka:D

:)

Jak to miło, że piszecie :) Miałam dzisiaj paskudny dzień, a teraz od razu mi lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, że wspólne zadaszenie tarasu i balkonu się nie sprawdzi. Będzie ono za wysoko, żeby deszcz nie zacinał na taras. Balkon może zaśłoni ale tarasu juz nie. Wogóle to bysiałoby być bardzo duże i nie wiem czy nie oszpeci domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację maylandzu. Z tych właśnie przyczyn, o których piszesz, pomysł został już odrzucony. Będziemy tylko zadaszać taras. I to nie w całości. Ale tak, jak balkon, w trapez. Inaczej się nie da, jeżeli chcemy uciec przez kosztami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...