Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Leśny Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nelcia - jak pięknie się czyta, jak planujesz, cieszysz się znowu, kupujesz pierwsze rzeczy do nowego domku! :D

Piękna bateria, sama bym taką chciała. ;)

 

A teraz będzie część smutna.

Macie na sumieniu mnie i Sołtysa. :(

Wstawiłyście tu tyle przepięknych fotografii, że po obejrzeniu ich chyba chcę mieć taki nowoczesny apartament na poddaszu naszej stodoły! :jawdrop:

Jeśli zacznę myśleć poważnie o realizacji takiego projektu, to to będzie WASZA WINA!!! :p

Nelcia - niezmiennie trzymam kciuki za szybką wprowadzkę do Waszego domku! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz witam się oficjalnie w Leśnym domku:).Wątek podczytuję już odponad roku i bardzo się cieszę, że jest już pierwszy zakup:). W dawnym domku stworzyłaś wnętrza bardzo mi odpowiadające -ciepłe i bardzo w moim stylu. Podobny efekt będę chciała uzyskać u siebie. Już nie mogę się doczekać co swtorzysz tym razem:). Powodzenia, odwagi i optymizmu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nelciu. Cały czas podczytuję Ciebie, jak tylko mam czas. Cieszę się, że idziesz do przodu, ze troski starasz sie odłozyc na bok i teraz realizujesz krok po kroku swoj cel, jakim jest Nowy Lesny Domek. Bardzo podobają mi się inspiracje wnętrz, które tu pokazałaś - pasują do Ciebie:) Aaaa i bateria superancka :)

Trzymaj się kochana, a ja nadal trzymam za Was kciuki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

Napsułam krwi architektowi niemało :cool:

ale :rolleyes:

Opierając się w głównej mierze na tej inspiracji

 

Vlissingen%2520407.JPG?gl=PL

 

Vlissingen%2520408.JPG?gl=PL

 

Vlissingen%2520411.JPG?gl=PL

 

Powstał taki projekt

 

a0000.jpg?gl=PL

 

a0001.jpg?gl=PL

 

a0002.jpg?gl=PL

 

a0003.jpg?gl=PL

 

a0004.jpg?gl=PL

 

a0005.jpg?gl=PL

 

Jak dla mnie

jest klimat

stare miesza się z nowym/nowoczesnym :)

 

A co Wy sądzicie?

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Wrzucę jeszcze rzuty, Tylko najpierw poćwiczę zrzutki z ekranu, bo pdfu tutaj zamieścić nie potrafię :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...