Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 889
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość tripper

Furnish PL do sciagniecia ze strony Bo Concept

 

http://www.boconcept.com/Admin/Public/DWSDownload.aspx?File=Files%2fFiler%2fFurnish_167%2fFurnishPL.exe

 

w nim biblioteka mebli tylko i wylacznie z Bo Concept, mozna sobie wyrysowac dokladnie cale pomieszczenia i ladnie urzadzic na dodatek, latwy, prosty, przyjemny, darmowy, legalny... tara rara...

 

jesli ktos planuje urzadzic mieszkanie wlasnie meblami z Bo Concept jest tez opcja 'cennik' - program przelicza ceny przeroznych wariantow mebli, co sie drukuje i przynosi do sklepu. program ogolnie fajny, wiem, ze ludzie pracujacy w Bo Concept sami z niego korzystaja

 

oprocz tego sa jeszcze te wszystkie ikea kitchen planner, ikea office planner, tyle ze nie maja fajnej biblioteki. w kuchni nie ma czegos (nie pamietam czego), co mi bylo potrzebne, ale za to bylo ilestam modeli kominkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...

Problem z legalnym oprogromowaniem w Polsce polega na tym ze nie mamy zadnej mozliwosci zwrotu nieodpowiedniego produktu do sklepu. Mamy oddac pare tysiac zlotych za nieuzyczne badziewie? Dziekujemy bardzo. Nie jest sekretem ze zdecydowana wiekszosc softwaru - to zwykly sz..s.

 

P.S. Szczerze mowiac, mam w nosie kupowanie kota w worku. Ale ja mam "MSDN full subscription" + wszystko "od firmy na zamowienie".[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j arobie to w archicadzie i artlantisie. bez problemu można sciągnąć je z sieci p2p.

 

Tak ! Archicad to znakomity program.

Zamiast jednak sciagac z P2P latwiej ukrasc caly pakiet z polki w sklepie Graphisoftu.Polecam. Jak sie dobrze uwinac to i za jedym zamachem mozna oprocz artlantisa smignac sprzedawcy spod nosa Plotmakera , zeby sobie to ladnie wszystko potem wydrukowac.

To takie slodkie, kiedy zlodzieje mowia o swoich wyczynach bez zazenowania.

 

 

o dopiero teraz trafiłam na ten watek

i 2112wojtek brawo!

sorry ale odpadłam.... :-? bo faktycznie zwykle to zawsze bylo choc po cichu i z zawstydzeniem ze sie sciaga nielegalnie , ale widac te czasy juz minely :wink: (dla wyjasnienie wszystkie programy w kompie mam legalne a mp3 tez legalnie sciagam z legalnych stron *)

 

kurcze...mi sie ostatnio taki nowy model beemeczki terenowej podoba, ale no...jakby tu rzec.... :-? , nie stac mnie, myslicie ze wlasciciel takiej co parkuj 2 ulice dalej obrazi sie jak mu ja sobie "świstne" ? 8)

przeciez musze wyprobować nie? a na wypozyczenie na 1 dzien tez mnie nie stać :oops: 8)

 

 

* ale glupia jestem nie ? :oops: - przeca za darmo mozna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole to oczywiscie ze bosko by bylo cos wyprobowac niz wydawac kase (ciezko i uczciwie zapracowana :wink: ) na cos co faktycznie moze sie nie przydac

ale sorry - jak nie ma takiej mozliwosci to zaciskam zeby i mowie trudno nie bede miala slicznej wizualizacji , albo ryzykuje kase - albo skrzykuje ilus przyjaciol i kupujemy wspolnie :wink:

 

Jak rozumiem- idac dalej tym tokiem myslenia - nalezy isc do najlepszej w miescie restauracji zjesc kolacje za np. 300 zeta popic "szato bordo" za 1500 zł i uciec nie placac, bo skad mozna wiedziec przed zjedzeniem i wypiciem ze bedzie smakować? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...