Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 889
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mam archicada i artlantisa ale co z tego --JAK TO OBSŁUGIWAĆ , jestem tępa :oops: Może gdzieś jakaś instrukcja jest w necie jak to obsługiwać?

w linku do ściągniecia programów, do artlantisa, były instruktarze w pdf i jakiś filmik. Też ściągnąłem, ale jeszcze nie próbowałem...a czas leci kheh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam archicada i artlantisa ale co z tego --JAK TO OBSŁUGIWAĆ , jestem tępa :oops: Może gdzieś jakaś instrukcja jest w necie jak to obsługiwać? Mi sie udało ściągnąć i zarejestrować na 30 dni.

a propos ściągających próbujcie. ja tez próbowałam dwukrotnie, wywal to co masz i od nowa- trochę to trwa niestety.

 

ja też postanowiłam bycz cierpliwa i ściągałam pięciokrotnie :evil: dwa ostatnie razy nawalił przy wpisywaniu kodu rejestracyjnego - po wpisaniu nie puszczał dalej....może to trzeba, z któregoś konkretnego linka ściągnąć żeby działało? oni w mailu podali 3 linki, ja ściągałam z 2 pierwszych - może ten trzeci jest działający???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pierwszego linka sie zarejestrowałam przez pomyłkę ściągnęłam drugi i ten potem wywaliłam bo to jest to samo. Kod powtarzałam wpisywanie kilkakrotnie- bo jednak chyba jakąś literkę źle wpisałam i na koniec okazało sie że przechodzę dalej- możesz zadzwonić do warszawy- pogadać ja tak zrobiłam i nagle przeszło- gościu miły i u przejmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Pytanie do specjalistki programu :wink: anna-maria3

 

Jak w programie można zrobić zabudowę z kg w łazience i okleić ją płytkami?

wiedzę, że sobie z tym poradziłaś :)

 

pozdrawiam, paula

 

Wzięłam płytę osłonową, zwymiarowałam ją jako ściankę, postawiłam w odpowiedzim miejscu i mozolnie, płytka po płytce, oklejałam...

Jeśli chodzi o moje półeczki w mniejszej łazience, to ukłądałam zabudowę jak z klocków, czyli kilka płyt wymiarowałam odpowiednio i układałam je na sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam serdecznie!

 

szukajac pomyslow, widzialem na forum fajne projekty ,prosilbym o info odnosnie nazwy programu jakim to sie robi , moze i gdzie mozna byloby go zdobyc he he

zawsze to inaczej jak zobaczy sie cos przedtem na kompie np kolory scian czy pomysly na zabudowe

 

dzieki pzd

polones

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

szukajac pomyslow, widzialem na forum fajne projekty ,prosilbym o info odnosnie nazwy programu jakim to sie robi , moze i gdzie mozna byloby go zdobyc he he

zawsze to inaczej jak zobaczy sie cos przedtem na kompie np kolory scian czy pomysly na zabudowe

 

dzieki pzd

polones

 

na forum polecany był program pro 100 - poszukaj był cały temat odnośnie programów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

szukajac pomyslow, widzialem na forum fajne projekty ,prosilbym o info odnosnie nazwy programu jakim to sie robi , moze i gdzie mozna byloby go zdobyc he he

zawsze to inaczej jak zobaczy sie cos przedtem na kompie np kolory scian czy pomysly na zabudowe

 

dzieki pzd

polones

 

na forum polecany był program pro 100 - poszukaj był cały temat odnośnie programów :-)

 

o tu jest link:

 

http://forum.muratordom.pl/programy-do-wizualizacji-wnetrz,t117193.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
anna-maria3, mam nadzieję, że tu jeszcze zaglądasz.

Wiesz może przypadkiem jak sie robi skosy? chodzi mi o poddasze.

 

butterfly, wiadomość PW też już dotarła ;)

 

Biblioteka / Elementy/ Drzwi i Okna - tam znajdziesz 3 rodzaje ścian pochyłych z oknami. Ja potrzebowałam skos bez okna, to po prostu rozgrupowałam to, co znalazłam w bibliotece, zostawiłam tylko jeden skos i resztę wykasowałam... Hmmm, mam nadzieję, że zrozumiale napisałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...