Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 889
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
a ja właśnie wyrzuciłam dyskietkę z programem do łazienek.Zdecydowanie wolę ołówek i papier.Albo programy producentów - są tam przynajmniej wszystkie produkty w oryginalnych rozmiarach,np. IDEAL STANDARD,KOŁO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sama opracowalam nasz projekt z niemieckim programem ARCON, niestety nie udalo mi sie wbudowac lukarny w dachu i wyjscia na balkon. Poza tym program jest o.k., trzeba nad nim troche posiedziec. Ale wymiary budynku udalo mi sie wiernie odtworzyc i moge projektowac poszczegolne pokoje oraz kuchnie i salon. Mankamentem programu jest fakt, ze na kazdej kondygnacji mozna narysowac tylko 20 scianek, wiec jezeli mamy duzo krotkich scianek, zalaman trzeba sie gimnastykowac, zeby sie w tej dwudziestce zmiescic. Polskim odpowiednikiem tego programu jest "Wymarzony dom", niestety juz zapomnialam jakiej firmy. Wiem, ze nie jest drogi.

Juz wiem , jest to program firmy Intersoft(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

A co powiecie o tym programie?

 

Może nie tylko on służy do wnętrz, ale do generalnego "zaprojektowania" sobie domu... Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym programikiem?

 

Ja tam architektem nie jestem, ba nawet inżynierem ;-) I w archicadzie studenckim totalnie się gubię, więc szukam czegoś dla nieprofesjonalistów ;-)

 

Swoją drogą, czy ten program (za 130zł) nie jest tym samym co

3D home architekt za 30 zł, tylko w wersji polskiej i z bibliotekami Philipsa, Koła i czegoś tam jeszcze???

 

Ktoś z Was używał? Wie?

 

pozdrawiam

Gerion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...