Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja robiłam w PRO100. Już dwie kuchnie i obie zrealizowane.

Tym programem można zaprojektować w zasadzie wszystko. I prosty w obsłudze. Teraz projektuję łazienkę i kominek. W wersji demo nie można zapisywać więc praca na jedno posiedzenie-chyba, że padnie komputer. :)

I jakiś program do zrzutu ekranów sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 889
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Ja projektowałem dom za pomocą programu ARCON. Według mnie jest to aktualnie najlepszy program do projektowania budynków dla nieprofesjonalistów. Możesz oczywiście zaprojektować także kuchnię. W programie jest duża baza mebli, gadżetów. Wszystko można zwymiarować (łącznie z meblami) według własnego widzimisię. Program kupiłem na giełdzie. Wymaga zapoznania, jak każdy nowy program.

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

mam tylko u siebie program, który był na stronie IKEI, ale nie jest on aż tak czytelny i nie ma np. szafek wiszących takich jakbym chciała itp.

 

Czy znacie jakieś programy w języku polskim gdzie mogłabym sobie przed wizytą stolarza trochę poeksperymentować, tak by potem móc mu łatwiej wytłumaczyć o jaki efekt końcowy mi chodzi??

 

 

polecam program Microstation lub Triforma firmy Bentley

gdzieś na necie można znaleźć info ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Ja używałem arkusza kalkulacyjnego - zmniejszyłem kolumny oraz wiersze do wielkości około 1mm i rysowałem w skali 1kratka=5cm.

Ponieważ przy projektowaniu zawsze robi się wiele poprawek, takie rozwiązanie działa lepiej niż papier milimetrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam serdecznie

interesuje mnei jakis darmowy program do aranżacji wnętrz - ni epotrzebuje 3d i nie musi być jakiś megazaawansowany - ot zwykły programik, gdzie będę mógł wrysowac projekt i zobaczyć mniej więcej jak będzie wyglądało rozmieszczenie mebli.

Czy może ktoś coś poleci, albo wrzuci jakiś link.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam na necie i szukam i nic z tego nie wychodzi :(

Wszędze znajduje tylko mocno okrojone dema, a to wersje 30 dniowe, a to mocno okrojone, a to bez możliwości zapisu.

Czy jest możliwość ściągnięcia na necie jakiejś pełnej wersji programów do projektowania wnętrz???? Może za pomocą torrentów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ich cala masa nawet za niewielkie pieniadze, tych darmowych "demo", ze stron firmowych nie polecam , przy realizacj i tak trzeba zrobi kolejny projekt .Zeby zrobic cos logicznego niestety trzeba cos kupic , tylko czy to warto dla jednej kuchni ?? Wydatek nawet 200-300 zl za byle co, nie jest wart tego , skoro zamawiajac kuchnie projekt dostaje sie darmo/ no nie do konca :lol: :lol: / , ale firmy odliczaja to przy zamowieniu u nich mebli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...