Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki kominek na okrągłą ścianę w małym salonie - problem z projektem.


janekm1

Recommended Posts

Mówisz i masz ..tylko wiesz że w tym przypadku to nierealne :lol2: i to wcale nie z powodu nowych psów u enia .. czy też Piotra . :lol2: A tak na marginesie to fajnie jak się do kogoś zapowiadasz z wizyta a tu cie straszą psami .. co kraj to obyczaj . Prywatnie jestem pasjonatem historii , szczególnie w kontekście tematyki etnicznej :yes:, nie wiem z jakich stron pochodzi taka forma gościnności ?? Czy to aby nie "daleko na wschód od Tarnopola " ?? Bo z Wielkopolski to na pewno NIE ale po wojnie było tyle migracji ..;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Możliwe że przestraszył się psów którymi TU straszą :lol2: Możliwe także że właśnie zdobywa wiedzę w szkole Enia , trwa właśnie kolejna edycja , w takim przypadku już NAS nie potrzebuje :cry: Ciekawe czy po takim kursie i po doczytaniu na BLOGU będzie jeszcze potrzebował Enia ? ;) Piotr wyszkoli a Eniu będzie ..bezrobotny :eek: Czy warto było wyjechać aby opalić " odwrotną stronę " a teraz po powrocie być bez pracy ?? Jestem przekonany że gdyby uczestnicy szkolenia mogli poznać osobiście Enia miałby wielu nowych przyjaciół . :) Liczę jednak że po powrocie z ciepłych krajów zaprezentuje jakieś ciekawe fotki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...