Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Trampolina


mirela99

Recommended Posts

[moderowano - reklama]W sumie to wszystko zależy od miejsca ile możesz przeznaczyć na trampolinę. W zasadzie im większa tym lepiej i trampolina to nie tylko zabawka dla dzieci często również dla dorosłych. Tu należy zwrócić uwagę na nośność maksymalną trampoliny (standard to 100 kg). Jeżeli z trampoliny będą korzystać również dorośli (a jak spróbują to będą-uwierz mi)lepiej wybrać 115-150 kg obciążenia. Jeśli z trampoliny korzystają dzieci to koniecznie z siatką najważniejsze bezpieczeństwo. Kupując na allegro zwróć uwagę na koszty przesyłki czasami przewyższają koszty samej trampoliny. Zobacz opinie o dostępnych trampolinach i stawiaj raczej na markowy sprzęt niż tani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w zeszłym roku kupiłem z allegro w sumie za około 500 zł z przesyłką trampolinę o średnicy 3 m. Wytrzymuje do 150 kg i w pierwszje kolejności została sprawdzona przeze mnie czyli około 110 kg. Od tego czasu moja córka (około 20 kg) bawi się na niej aż miło. Konstrukcja bardzo solidna i nie wiedzę żeby się czymś różnieła od tych na stronie, którą podał przedmówca. Właściwie to jest identyczna ale o 1/3 tańsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Hej,

 

Do 900 zł polecam trampolinę marki Hop-Sport: http://www.sportbody.pl/trampolina-z-siatka-wewnetrzna-366cm-drabinka_p835

366 cm + drabinka

Trampolina ta ma siatkę o wysokości 250 cm, która chroni boki trampoliny. Model ten jest wyposażony w system mocowań i zabezpieczeń, który zapewnia bezpieczeństwo. Dodatkowo trampolina posiada odstęp między konstrukcją a siatką, aby wyeliminować możliwość uderzeń.

Polecam zakup przez tę stronę albo na Allegro. Ja zamówiłem swoją na sportbody.pl i mogę polecić - towar dotarł na czas, był dobrze zapakowany i dorzucili mi jeszcze mały gratisik. A trampolina sprawuje się świetnie i ćwiczę na niej regularnie w lecie. Są oczywiście tańsze modele, opisy znajdziesz na stronie. Odsyłam też na Allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
a kupował ktoś może trampolinę z Gruponu? Waga do 150 kg i sporo mają zamówień. Tylko nie wiem czy warto.

 

Nie wiem, o którą dokładnie ofertę z gruponu Ci chodziło ale jeśli mowa o http://shopping.groupon.pl/d-20277930-trampolina-ogrodowa to szczególnie na 1 i 2 zdjęciu widać, że osłona jest wykonana z materiału który przypomina słynne torby-przemytki z bazarów :) Wysokość powierzchni do skakania nad ziemią 62 cm to też nie dużo, pamiętaj że mata do skakania mocno się odkształca przy skakaniu, ktoś cięższy może rozciągnąć ją aż do ziemi.

 

Moim zdaniem tanie trampoliny to ryzykowny zakup. Lepiej poświęcić trochę czasu i poszukać żeby wybrać coś lepszego. Warto też dołożyć te parę złotych żeby nie zawieść swoich dzieciaków gdy trampolina się podrze albo rozpadnie. Ja ostatnio kupiłem taką trampolinkę http://trampoliny.pl/trampoliny-zestawy/19-athletic24-366-cm-trampolina-ogrodowa-z-siatka-zabezpieczajaca.html i jestem zadowolony ale to już zupełnie inny przedział cenowy niż ta z gruponu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda moja opinia.

Kupiłam trampolinę z siatką ( domyos) z decathlonu- teraz będzie trzeci sezon użytkowania. Jest b. stabilna, sprężyny są na zewnątrz siatki, słupki nie są ostro zakończone i ma wysoko siatkę na co zwracałam szczególną uwagę. Generalnie jestem z niej zadowolona.

Odradzałabym zakup trampoliny bez siatki zabezpieczającej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...
W tamtym roku kupiliśmy trampolinę Maxy Comfort na mojatrampolina i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie była najtańsza ale pod względem wykonania jest na najwyższym poziomie. Dzięki wewnętrznej siatce nie musimy się martwić że noga dziecka wpadnie miedzy sprężyny. Polecamy w 100% 10/10

 

jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years później...
A ja będę kupował już 3 trampolinę, dwie poprzednie popekały, spawałem i znów pękały, pogadałem z fachowcem, kazał zwrócic uwagę głównie na grubość rurek. Teraz robia lekkie, a trampolina żeby była pewna musi byc ciężka i tu pytanie do Was, ma ktoś trampoline ogrodową o rurkach większych niz te 2-3mm, bo tylko takie znajduje w necie. Cena max 2500 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do Was, ma ktoś trampoline ogrodową o rurkach większych niz te 2-3mm, bo tylko takie znajduje w necie. Cena max 2500 zł

 

2-3 mm to nie są rurki tylko rureczki.

Jeżeli masz już doświadczenie z dwoma trampolinami to powinieneś już mieć wyrobione zdanie.

Warunkiem aby trampolina wytrzymała to jej nie przeciążać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie trampoliny to zabawka na sezon lub poltora, potem robi się z tego splowiały smieć - mało kto sklada trampolinę po sezonie letnim bo wie ile czasu zajmuje złożenie tego szczegolnie jak już nie jest nowe tylko pordzewiale i pobrudzone.

Droższe trampoliny wystarczą na dwa sezony lub trzy jeśli są bardzo mało używane i nigdy przez dorosłych. Generalnie po kilku miesiącach dzieciom zabawka się już nudzi i używają ją już tylko jak ktoś przyjdzie w odwiedziny.

Uwaga ma urazy- korzystanie z trampoliny przez więcej niż jedną osobą na raz często kończy się kontuzją kolana, niestety niektore urazy są na całe życie i to nie są wyjątkowe sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...