Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZbylR

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 547
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czekamy w takim razie na przykłady reprezentacyjnych wkładów

za 2430 zł netto

 

No Mistrzu, Eniu napisał konkretną cenę PAMy

2430 zł netto - 2989 zł brutto z 23 % vat, nie wiem jak sprawa rabatów, upustów, no i okresowych promocji. Nie wiem bo tym nie mam potrzeby się interesować w tym konkretnym przypadku.

 

Ty napisz konkretną cenę. Bo napisałeś tylko, że ENIU kolejny raz kłamie tutaj na forum.

No i tradycyjnie piszesz, że ENIU to postać fikcyjna - wirtualna stworzona aby reklamować - promować konkretne sprawy, pod szyldem udzielania bezinteresownych (darmowych) porad i dorad.

Edytowane przez bohusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łatwo zauważyć Romotp nie daje Ci spać :lol2: Godzina 01.02..... wszyscy śpią ale TY kombinujesz jakby tu napisać jeszcze jedną złośliwość... Oczywiście jako ENIU ... To pisanie pod drugim loginem to nawet nie jest harcerstwo to dziecinada :D

 

 

 

My tak co sobotę. Zjeżdżają się zduni z całej Polski i knują

całą noc na Ciebie i to co robisz.:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tak co sobotę. Zjeżdżają się zduni z całej Polski i knują

całą noc na Ciebie i to co robisz.:bye:

 

Czy to już kolejny stopień choroby ?? Zduni z całej Polski:lol2: ?? Ale chyba jeszcze nie wszyscy jacy są w tym pięknym kraju ?? Rozumiem że masz na myśli jedynie ekipę co po całej Polsce "jeździ za chlebem " ?? Biedne chłopaki ...takie życie to prawie włóczęgostwo ... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam

Widzieli Państwo??? Firma PAMA przekazała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jeden ze swoich wkładów można go licytować na ALLEGRO WOŚP

Uważam że bardzo miły gest ze strony firmy PAMA dlatego dla zainteresowanych wklejam link aukcji http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=603581

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chyba się zdecyduję po przeczytaniu wątku na Pamę Diablo II bezrusztowy. Mój instalator namawia mnie jeszcze na Olivie z firmy Kratki ale jakoś tak wizualnie Pama mi bardziej pasuje, bo widziałem ją rozpalona w salonie z kominkami. Będę palił okazyjnie dla klimatu , bo głównym ogrzewaniem będzie PC.

 

Przy okazji chciałem się zapytać jak się ma ta Pama z Olivia. Sprzedajecie wkłady różnych firm może ktoś mógłby mi pomóc w miarę szybko, która jest sprawniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały ból głowy. Dzisiaj rozmawiałem w jednym sklepie o wkładach Pama i facet stwierdził że jak wezmę Diablo II bez rusztowe to szyba będzie mała, bo tam wysokość jest 450 mm i lepiej wziąć 510(Chodziło mu że będzie słabiej widoczny ognień). Widziałem, że parę osób ma już ten model i może wrzuciły by jakąś fotkę? Z drugiej strony, zanim wczoraj padłem studiując wątki o Pamie wpadł mi w oko jakiś post Bohusza o wkładach Unico i zgłupiałem do reszty. Spodobały mi się wkłady Dragon jednak ich cena jest za duża jak dla mnie i bardziej pasowałby mi Hermes modern.

Jak myślicie jak mają się do siebie te 2 modele?

 

P.s. Nie chce tu rozkręcać jakiejś wojenki ale Mistrzu Zduński może dałbyś sobie spokój z wiecznym atakowaniem ludzi cokolwiek napiszą. Wszędzie wietrzysz jakiś spisek, jesteś od wszystkich mądrzejszy ( jesteś rodzinną słynnego Jarosława K.?) Człowiek przebija się przez masę postów żeby znaleźć jakąś odpowiedź na nurtujące pytania i musi przedzierać się się przez jakieś pyskówki zamiast czytać o tym co go interesuje. Wyluzuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a może miałem ten sam problem ;)

Mój wybór będzie między tymi dwoma producentami,Dragon 10 jest ładny,bezrusztowy ale droższy o wiele od Diablo II bezrusztowego,który "nie jest tak ładny" ;)

W grę wchodzi jeszcze ładny Hermes z małą skutecznością i chyba wybiorę mniejsze zło czyli Pamę.

No chyba,że bohusz wpłynie na Unico i Dragon 10 będzie w podobnej cenie co Diablo II :)

 

Mi chodzi też po głowie diablo IV ale bardziej ze względu na cenę skłaniam się na ten co ty. Tylko te przeszklenie nie daje mi spokoju. Niestety nie widziałem na żywo i nie wiem czy nie będzie za mało widoczny ognień i efekt wizualny będzie gorszy.

 

Kurde wybór wkładu to mój pierwszy tak duży problem podczas budowy :) Nawet z wyborem PC nie miałem tylu problemów. Ty Arturo chyba byłeś anty PC tak coś kojarzę kiedy o nich sporo czytałem:) ale mogłem się pomylić co do osoby. Chciałoby się fajny wkład ale kasy szkoda :) Jak ktoś już gdzie na FM pisał wkład ma dobrze grzać ale tez widok ognia jest ważny

Edytowane przez ryba1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Mistrzu czy już rozszyfrowałeś jakie ja wkłady promuje. Czy to jest łatwo rozszyfrować?

 

Taka podpowiedź delikatna.

Od ładnych paru lat jest to tylko i wyłącznie jedna marka... jednego producenta.

 

Tylko jest mała różnica , zarówno Ty jak i ja , pisząc na forum oficjalnie podajemy że zajmujemy się handlem i promowaniem wkładów określonych producentów . Sprawa jest jasna i klarowna bez owijania w bawełnę . Organizuję sprzedaż tych wkładów , Romotop jeśli ktoś tego jeszcze nie wie , na ternie 2/3 Polski poprzez sieć punktów opartą na firmach budujących kominki. Czemu promuje te wkłady ? Bo sam od 7 lat montuje te wkłady w zabudowach konwekcyjnych i akumulacyjnych tzw hypokaustum . Wiem więc CO promuje i jestem pewien wysokiej jakości tych produktów .

 

Promując ten produkt robię to oficjalnie , sytuacja jest więc jasna i klarowna .

Postępowanie niektórych osób piszących na FM jako "niezależni" czyli w domyśle bardziej obiektywni w wydawaniu opinii jest po prostu IRYTUJĄCE , całe cykle wpisów to tak naprawdę kryptoreklama w której bezpłatność trudno uwierzyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały ból głowy. Dzisiaj rozmawiałem w jednym sklepie o wkładach Pama i facet stwierdził że jak wezmę Diablo II bez rusztowe to szyba będzie mała, bo tam wysokość jest 450 mm i lepiej wziąć 510(Chodziło mu że będzie słabiej widoczny ognień). Widziałem, że parę osób ma już ten model i może wrzuciły by jakąś fotkę? Z drugiej strony, zanim wczoraj padłem studiując wątki o Pamie wpadł mi w oko jakiś post Bohusza o wkładach Unico i zgłupiałem do reszty. Spodobały mi się wkłady Dragon jednak ich cena jest za duża jak dla mnie i bardziej pasowałby mi Hermes modern.

Jak myślicie jak mają się do siebie te 2 modele?

 

P.s. Nie chce tu rozkręcać jakiejś wojenki ale Mistrzu Zduński może dałbyś sobie spokój z wiecznym atakowaniem ludzi cokolwiek napiszą. Wszędzie wietrzysz jakiś spisek, jesteś od wszystkich mądrzejszy ( jesteś rodzinną słynnego Jarosława K.?) Człowiek przebija się przez masę postów żeby znaleźć jakąś odpowiedź na nurtujące pytania i musi przedzierać się się przez jakieś pyskówki zamiast czytać o tym co go interesuje. Wyluzuj

 

 

 

Ryba

Nie przejmuj się . On tak ma . Nie umie inaczej, więc trudno go

za to nawet winić.

 

Przez chwilę zwątpiłem, ale widzę,że reklamę na FM nadal mam wykupioną. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam a może miałem ten sam problem ;)

Mój wybór będzie między tymi dwoma producentami,Dragon 10 jest ładny,bezrusztowy ale droższy o wiele od Diablo II bezrusztowego,który "nie jest tak ładny" ;)

W grę wchodzi jeszcze ładny Hermes z małą skutecznością i chyba wybiorę mniejsze zło czyli Pamę.

No chyba,że bohusz wpłynie na Unico i Dragon 10 będzie w podobnej cenie co Diablo II :)

 

No niestety ale takiej mocy oddziaływania nie mam. Zresztą nie ingeruje w kalkulacje cen producentów.

Wkłady UNICO i tak utrzymują stałą cenę dosyć już długi okres, co nie znaczy że niebawem dosyć spora podwyżka cen.

Z czym bezpośrednio jest to związane, nie muszę chyba tutaj tłumaczyć. O "szalejących cenach" dosyć info w TV.

 

Wiem również, że aktualnie producent nie jest zainteresowany, aby ceny jakimś tam sposobem obniżać. Nie ma takowej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...