Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Metamorfoza naszego szaraczka


gopax

Recommended Posts

Na wakacje oprócz garażu miałam zaplanowane wykończenie pokoiku syna, bo jak napisałam wcześniej jest tam jego łóżko i dużo miejsca na zabawki...

 

Wakacje się skończyły a ja zrobiłam tylko ściany...

 

Z założenia miało być wesoło i kolorowo, bo to pokój 5-latka...

 

Na zyczenie synusia jesna sciana jest "w samochody" a reszta w kolorze eukaliptusowym...

 

http://img35.imageshack.us/img35/1676/pokjkuby01.jpg

...jest łózko i stolik z 2 krzesełkami (pozostałość ze starego domu) oraz kartony... brakuje mebli...

 

 

http://img43.imageshack.us/img43/7316/pokjkuby0.jpg

 

i tu mam dylemat:confused: w jakim kolorze mebelki:confused:... zdecydowanie nie chce białych... do tych ścian chyba ładnie wygladałyby ciemne, ale byłoby za poważnie dla 5-latka... myślalam nad połaczeniem ciemnego z jasnym, tzn ciemne korpusy i jasne drzwiczki ale już sama nie wiem.... może ktoś coś podpowie?... wszelkie pomysły mile widziane:)

Edytowane przez gopax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alana... ale 5 latka o gust w sprawie mebli pytać nie bedę teraz poczekam jeszcze kilka lat:) Teraz na życzenie mojego syna jest jedna ściana w samochody... a jak kiedyś oglądaliśmy mebelki w internecie to wszystkie mu się podobały... więc ja muszę zdecydować:)

 

:D a no chyba że .... ja jeszcze "niedzieciata" więc jeszcze nie ogarniam przedziałów wiekowych :D Na razie wśród znajomych królują "kilkumiesięczniaki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne mebelki. Trudno wybrać. Dorobienie uchwytów to nie problem. Jak urządzałam pokój Młodej, to kupiłam za spore pieniądze meble, które okazały się nic nie warte. Drugą partię dorobił mi stolarz i jestem wreszcie zadowolona. Dlatego do takich zestawów mam dystans, bo są robione w sposób bardzo niedbały. Stolarz wyszedł o połowę taniej. Może pomyślisz o czymś na zamówienie? Nie wiem, ile kosztują te mebelki i na ile lat je planujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...