Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Metamorfoza naszego szaraczka


gopax

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...A ta pierwsza ciemna - ja ja gdzies widzialam jasna, poszperaj, albo byla bardzo podobna.

 

Teraz mam gorący okres w pracy - koniec semestru to na szperanie nie mam czasu:( ale jakbyś gdzieś coś takiego widziała to wrzuć... bo ten wzorek wpadł mi w oko;)... a z pozostałych to chyba praktyczna byłaby ta na 3 zdjęciu i wtedy pozostałe ściany na taki kolor jak w tapecie ten jasny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam gorący okres w pracy - koniec semestru to na szperanie nie mam czasu:( ale jakbyś gdzieś coś takiego widziała to wrzuć... bo ten wzorek wpadł mi w oko;)... a z pozostałych to chyba praktyczna byłaby ta na 3 zdjęciu i wtedy pozostałe ściany na taki kolor jak w tapecie ten jasny...

 

Wpisz w wyszukiwarkę "Tapety glamour" tam ją znajdziesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stali bywalcy na moim wątku z pewnością pamiętają niedawny projekt mojego syna:)...

 

http://img843.imageshack.us/img843/632/201201biurkokubusia.jpg

 

Projekt bardzo ambitny, ale czy takie rozwiązanie byłoby praktyczne w przyszłości?... przecież biurko ma służyć przez kilka lat, a co się z tym wiąże będzie pierwszym miejscem pracy małego ucznia (już za 1,5 roku)...

 

Na szczęście mój synek jest rozsądnym młodym człowiekiem i dał się namówić na "drobne" korekty w swoim projekcie;)... w związku z tym postanowiliśmy dzisiaj przejrzeć ofertę rynku w tej kategorii...

 

Wybór jest duży, ale...nasze wymagania jeszcze większe;)...szukaliśmy czegoś funkcjonalnego i w takiej formie aby można je było dopasować do pozostałych mebli, które będą w tym pokoju...

 

 

Pod względem funkcjonalności to chyba najlepszy byłby układ tradycyjny... szafka na książki i szuflady na drobiazgi...

 

http://img32.imageshack.us/img32/6291/oooowh.jpg

 

 

ale pod względem wyglądu to wydaje mi się ciekawsze:)

 

http://img715.imageshack.us/img715/8451/andorai.jpg

 

a może coś pomiędzy???? oczywiście kolor jest tylko przykładowy w rzeczywistości będzie coś jasnego... i w tym drugim modelu dałabym delikatniejsze uchwyty... co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ja osobiście wybrał bym 2 wersję z 2 modyfikacjami (jeśli sama będziesz robić):

- środkową szufladę zastąpił bym wysuwanym blatem (takim jak w niektórych biurkach komputerowych są pod klawiaturę)

- tą półkę, którą jest tam gdzie są nogi wywalił bym (jeśli ma być wzmocnienie to zrobić sztywny tył)

Dlaczego wywalił bym półkę? Miałem do czynienia z takimi biurkami i szczerze to poza bólem piszczeli (ciągle się udarzałem o tą półkę) nic ona nie dawała. Jeśli masz jeszcze miejsce z boku biórka to lepiej ja poszerzyć i dorobić jeszcze jedną szafkę z niższym blatem niż tą półkę na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeglądałam kolejne oferty biurek ale nic ciekawszego nie znalazłam:(...

To, które wkleiłam ostatnio co prawda nawet mi się podoba ale ma jedna zasadniczą wadę:(... kosztuje 583 zł :bash: a gdzie do tego szafa, komoda i regał na zabawki????

 

... wygląda na to, że się nie wymigam od tej robótki;) i będę miała zajęcie na zbliżające się ferie:)

 

Identycznego biurka nie zrobię ale może coś podobnego?...

 

macieQ82 masz rację co do tej półki w środku(tam gdzie nogi) ona jest zupełnie zbędna, ale środkową szufladę zostawiam, bo uważam jest bardziej praktyczna niż wysuwana półka (na tym biurku nie będzie komputera)... i zastanawiam sie nad jeszcze jedną zmianą... nóżki... chyba je zlikwiduję ale muszę sobie to narysować i zobaczyć jak to by wygladało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...