Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Metamorfoza naszego szaraczka


gopax

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zamówiłam lustro 160 x 70 mam nadzieję, że wystarczy takie ;)

 

W piątek dzwoniłam do faceta od materiału i wczoraj miał wysłać a dzisiaj zadzwonił, że nie było w paczce próbki materiału:mad:... materiał zapakowałam w specjalnie zrobione do tego celu 10cm x 10cm x 150cm i w środek włożyłam kopertę ze ścinkiem materiału... całość była zaklejona taśmą ze wszystkich stron... koperta niby nie igła a znalazł ją dopiero po 3 telefonie :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik, poslalas probke, a czy on powiedzial ze ma cos zblizonego w kolorze ??

 

Lustro - jesli go chcesz powiesic za stolem - troche sie obawiam ze moze byc za male - do wielkosci stolu. Bo ten stol masz kolos. Moze nie, ale zrobilas sobie probke na scianie jak zawsze? Ta sciana jest wielka, stol tez . Hmm...wez no malnij obrazek i wklej.

I pytanie za 100 pkt - czy masz pod ta sciana za stolem na tyle miejsca zeby tam np postawic waziutka konsolke? to jest pytanie na zas gdyby lustro sie gubilo na scianie bo mam pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stół ma 230 cm, więc jak powiesisz lustro dokładnie na wysokości stołu, to będzie mniejsze o 35 cm z każdej strony od stołu. I wydaje mi się, że będzie okej :)

 

Tak mi wyszło z mierzenia ściany, a czy będzie dobrze to sie okaże po powieszeniu:)

 

Gosik, poslalas probke, a czy on powiedzial ze ma cos zblizonego w kolorze ??

 

Na stronie miał zdjęcie wzornika z kolorami materiałów i widziałam tam dwa podobne do mojego ale nie byłam pewna ustawień mojego monitora, więc zadzwoniłam do niego aby się dopytać, który będzie bliższy jasnej mlecznej czekolady... a to co mi przysłał było dużo ciemniejsze od tych dwóch, które rozważałam... mam nadzieję, że teraz gdy w końcu znalazł próbkę coś dopasuje.... dzisiaj nie dzwonił, że nie ma nic w tym kolorze...więc jest nadzieja;)

 

I pytanie za 100 pkt - czy masz pod ta sciana za stolem na tyle miejsca zeby tam np postawic waziutka konsolke? to jest pytanie na zas gdyby lustro sie gubilo na scianie bo mam pomysl.

 

Od stołu do ściany i od stołu do kanapy jest szerokość dwóch krzeseł, czyli tyle żeby siadając przy stole nie obijać ściany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialas dodac ze: ... totalna metamorfoza...

Maniu masz rację;)... ale o tym chciałam napisać na końcu w podsumowaniu jak już wszystko będzie skończone, bo przecież gdyby nie Wasza perswazja to nie byłoby takiej zmiany:yes:

 

 

Dziewczyny, Wam wszystkim i każdej z osobna, a szczególnie tym, które pisały krytyczne uwagi należą sie wielkie podziękowania za pomoc i zaangażowanie oraz za wytrwałość w dążeniu do celu...

http://files.psi-poradna.webnode.cz/200001671-62e5263e00/Smajliky-Se-Zpravou-82397.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam rózne... bardziej i mniej tradycyjne ale pod kątem czy bedzie pasował do zyrandola:), który kupiłam we wtorek 8.03. i miał byc wysłany w ciągu 48 godzin, ale dla pani włascicielki 48 godzin to 3 dni i dzisiaj nadała paczkę, więc przyjedzie do mnie w poniedziałek:mad:

 

 

Dzisiaj przyjechało lustro

 

http://e-fotek.pl/images/85991852342891008011.jpg

 

Chciałam je powiesić niżej ale mój mąż stwierdził, że za nisko a teraz wydaje mi się, że wisi za wysoko...

 

zrobiłam też przymiarkę obrazków:

 

http://e-fotek.pl/images/96705845403618477737.jpg

 

http://e-fotek.pl/images/57942559614432061340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazki na wysokości wzroku i jak mówi Catti razem, lustro też - tzn niżej;).

A obrazki jakie będą w środku (bo rozumiem,że to ramki z wypełniaczami? - dobrze będą wyglądać zdjęcia - nawet czarno białe.

Wydaje mi się, że nieźle wychodzi Ci DIY - a może tapicerkę krzeseł zamienić na coś... mniej brązowawego.... (ja mam jeszcze alergię na stojące kwiatki - ale donice ceramiczne, albo jakieś... nie białe i wszystkie jednakowe zrobiłyby "lepiej":cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie pasuje ten pusty kat. Ten kolo komdy. Obrazki rowno na scianie rozwieszone nie wyglada to za dobrze. Sprobuj no kwiata postawic w tym kacie gdzie komoda, nie musi stac na oknie. Okno masz sciana zajeta. Na druga strone go. Obrazki oba nad komoda powiesic. Wtedy ta lysa sciana sie wypelni i bedzie symetrycznie.

Lustro troche w dol.

I jak ave mowi - zmienic material na krzeslach.

Da sie??

 

poki co przestaw kwiata i narysuj obrazki nad komoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...