Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Metamorfoza naszego szaraczka


gopax

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byłam u Ciebie i czytałam o zmywarce:)

 

Rączki mam nadal z taśmy, takie oryginalne i niepowtarzalne...

Przeliczyłam koszt profilowanych uchwytów na dolne szafki i słupek i wyszło ponad 700 zł to grzecznie podziękowałam:(

Innych też jeszcze nie kupiłam, bo nie mogę się zdecydawać i funduszy brak, muszę zaczekać do następnej wypłaty...

W tym tygodniu miałam bratanicę mojego P na feriach to robota niewiele się posunęła do przodu... zrobiłam tylko słupek i szafeczkę nad lodówkę, oraz listwy zakrywające nóżki....

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=381422&d=1486921878

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=381423&d=1486921892

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=381424&d=1486921903

 

W słupku nie ma piekarnika i w tym miesiącu go nie będzie...

Zmywarka nie ma jeszcze przykręconego panelu i nie będzie go dopóki nie kupię rączek... ale zmywarka działa... jest bardzo cichutka w porównaniu ze starym Boschem, w czasie zmywania świeci się czerwone światełko na podłogę i na wyświetlaczu jest czas do końca zmywania podany, a w starej tego nie było. Jak na razie nie żałuję zmiany;)

 

Obok słupka miały być jeszcze 2 wiszące szafeczki, mam materiał tylko naszły mnie wątpliwości, czy nie będzie tego za dużo???

 

Od jutra wracam do pracy (koniec urlopu:cry:)

IMG_0743.jpg

IMG_0749.jpg

IMG_0751.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kuchni brak jakichkolwiek postępów:( górnych frontów jeszcze nie zamówiłam, bo muszę się najpierw przekonać czy potrzebuję tych szafek koło słupka... ale w tym tygodniu praca zawodowa zdominowała mój czas i jeszcze nie wszystkie rzeczy wróciły do kuchni...mam nadzieję, że przyszły tydzień będzie już luźniejszy i więcej będę mogła zrobić w domu;)

 

Póki co wraca temat uchwytów...

 

Miały być listwowe ale ich cena sprawiła, że będą jednak bardziej tradycyjne mam 2 rodzaje.. są w kilku długościach, więc można dopasować do różnych szerokości szafek...

 

http://images79.fotosik.pl/447/d0c735ed316037f4.jpg

 

http://images80.fotosik.pl/387/909a6a98c4b53d87.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałam do młodej to "macałam", bo kupowałam je w sklepie w miasteczku są metalowe (ciężkie)i nie ma z nimi problemu.

W miasteczku nie mają wszystkich rozmiarów to raz a drugie, ten najmniejszy w sklepie internetowym jest ponad 3 zł tańszy im dłuższy tym większa różnica a ja potrzebuję 34 szt, ekonomia jest prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierałam się do Ciebie jak sójka. :) I dotarłam, ale czytać będę powoli później. Na razie zajrzałam na początek, a tu zonk :( Widzę jak było, widzę plany po przeprojektowaniu bardzo ładne i jakie fajne pnącze obrastało domek, a potem zdjęcia zniknęły i już nie widać co się działo.

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka, witam Cię w moich skromnych progach:)

 

Zdjęcia miałam na darmowym hostingu, który później wprowadził opłaty i wszystkie fotki zniknęły:( Kiedyś zaczęłam wstawiać od nowa bezpośrednio na muratorze, dlatego widzisz kilka na początku, ale nie mam czasu, żeby zrobić resztę :( muszę wszystko przeczytać i poszukać odpowiednich zdjęć w domowym archiwum a na to potrzeba sporo czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym względem Murator jest do niczego :(

 

A tak w ogóle, bo właśnie przeleciałam wątek... chapeau bas Gosiu :yes: Jesteś niesamowita. Choć sporo u Ciebie jest nie po mojemu, to wyrażam najszczerszy podziw dla wszystkiego co w „Szaraczku” zrobiłaś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam :) Wykazaliście się podejmując decyzję o przebudowie domu przede wszystkim rozsądkiem, ale także dużą odwagą. Super, że się wszystko udało.

Dzielna z Ciebie kobieta.

 

Co to za roślina, pnącze na ścianie, które przetrwało przebudowę?

 

Patrzę na tę szufladę pod zlewem. Muszę u siebie zrobić podobną pod podwójnym Domsjo.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod podwójnym zlewem szuflada będzie jeszcze lepsza, bo więcej się zmieści... moja malutka, bo szafka ma tylko 45 cm szerokości, ale i tak jestem z niej zadowolona, bo to co najważniejsze mam pod ręką, w dolnej szufladzie obok śmietnika mam jeszcze miejsce na butelki z płynami i pojemnik na zużyte baterie.

 

 

Na ścianie od strony ulicy było winogrono a od podwórza biała róża pnąca. Jedno i drugie było przez okres budowy ale jeszcze przed ociepleniem zostało skasowane, bo winogrono było starsze ode mnie i przez ostatnie lata było głównie pożywką dla os, co stało się niebezpieczne dla dzieci... a róża no cóż ładna była i też pamietałam ją od zawsze, ale gdy zakwitła to niestety bardzo szybko gubiła płatki i było dużo sprzątania... zostawiliśmy tylko te niskie czerwone, rosnące prze domem w ogródku, które mają korzenie grube i wielkie jak drzewa, bo sadził je mój tata ponad 40 lat temu:) i one jak zakwitną w połowie czerwca to kwitną do mrozów...

 

*** dzisiaj wkleję kolejne fotki na początku wątku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w tejszafce jest80cmszer. W dolnej szufladzie mam pojemniki IKEA do segregacji (papier, szkło+metal+plastik twardy, niesegregowalne i kompostowe) . Na nimi zmieści się spora szuflada na szpeja do zmywania, worki itp.

 

To pnącze pięknie wyglądało. Domek wyglądał bardzo ciepło. Zamierzasz coś w miejsce winorośli i tej białej róży posadzić? Coś mogę podpowiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...