Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

Haneczko, do 8 lipca pracuję i laaabaaa :D W końcu!!!!

A potem (jeśli wszystko będzie ok) to w drugiej połowie sierpnia szykujemy się na wyjazd "zagramaniczny" :D W lipcu może trochę nad morze, trochę w góry jak się uda i nie dam się "złamać"! Wiesz jak to ze mną, dzisiaj plany a może się okazać, że ze mną tylko w jednym kierunku!!!!:( Ale mam nadzieję, ze będzie okej....i tego będę się trzymać!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Melisiu kochana, przypominam, że Hania pokazywała nam ostatnio fotki......zajrzyj gdzie trzeba i będzie git :D :D :D

 

ale tym to sie nawet nasycic nie mozna,...a ja nie wiem jak bylo przed....

 

bylam na fb iiiiii

 

http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/kartki/57/small/56.gif

 

 

 

Hania musisz sie postarac bardziej, bo focha zlapie...a jak Mel lapie focha to jest juz nie fajnie :p :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuurcze, latam w te i z powrotem.....zaglądam tutaj i pracuję (maluję farbą drewno) i cała jestem już w farbie, w międzyczasie gotuję na jutro...palec pocięty w plaster zawinięty i łapy w farbie białej.....TAK SIĘ ZA WAMI STĘSKNIŁAM :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malisko ale na FB na stronie stawów byłaś?

Na skeypa wrzucałam kiedyś wcześniejsze zdjęcia z rybaczówki.

I nie płakaj jak będę mieć urlop to zrobię reportaż przed i po.

A ja latam pranie wieszać spryskiwacz przestawiać no i białą bluzkę na jutro trzeba wyprasować:bash:

 

Hania co Ty z ta Maliska :lol2:

ja nie mamlam, ja meluje jakkolwiek to brzmi teraz :rotfl:

 

Zmiany na stawach to ja widzie oczywiscie :D

Rybaczowke tez widzialam ,ale wiesz jak to jest... apetyt rosnie w miare jedzenia :popcorn::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haniu :hug:

nie trzeba przepraszac, wiesz ze moj nick to jest na rozne sposoby pisany :D

 

ja tez nadrabiam zaleglosci...najdluzej to u TARci mi schodzi...ciagle cos do zrobienia w domu, a to tez sie napisac chce do ludzikow :hug: i tak dlugo to trwa :p

 

Dobrze ze u Beci malo sie dzialo, a zdjecia to szybko sie nadrabia :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meliska, drugiego bialego wzielismy kiedy duzy bialy mial 3,5 roku. Zalowalam, ze tak pozno, maz tez zalowal mimo, ze wczesniej byl przeciwny. Ale raz tylko zobaczył jak duzy cudnie bawi sie z psiami naszej fryzjerki, normalnie kraina szczesliwosci to dlugo nie musialam go przekonywac. znalezlismy psiaczka, ktory od razu mna zawladnal i szast prast w listopadzie przyjechal Witulec. Oba nasze pieseczki w lipcu maja urodziny Kasti 6 a Wituś 3 lata. jak ten czas zasuwa. Przezyly z nami wiele, przeprowadzke, wakacje w chrwacji, wenecji i we wloszech, zlot muratora, teraz mieszkaja w mieszkaniu a za chwile trafia do nowego domku - moja mam sie smieje ze ona tyle po swiecie nie jezdzila co bialasy:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...