Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z nią nigdy nic nie wiadomo Pusiu....ona czaruje tutaj, czaruje a zaraz może będziemy chrzciny robić :lol2: Piszę się na chrzestną!!!! Zaraz zaraz, już jestem gdzieś u kogoś?! Aaaaaa już wiem...u Hani kozy :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no padlam i podniesc sie nie moge :rotfl::rotfl::rotfl:

 

a moj katem oka dziwnie sie patrzy na mnie buhahaha

 

no tak...blondynka do laptopa sie smieje :lol2::lol2::lol2:

 

 

TARciu to ja juz wiem, ze moge troche poczekac z drugim roztrzepancem... a z tymi podrozami z bialaskami za granice, to mnie zaskoczylas rowniez :yes:

sielskie zycie z Wami maja i suuuper!!!! takich ludzi sie ceni jak Wy :yes: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze dziubelki zawsze z nami jezdza, no bo jak je zostawic? to czlonkowie naszej rodziny, spia z nami w lozku to i na wakacje moga jechac tu fotka w wenecji w najlepszej restauracji pod sloncem :) :

 

a tu w chorwacji

 

 

a tu na moim lezaku ;)

MBCBZv-k2Jp0SW0CkUGNwuBuXIrq9Viq4Y9iRGIOie5yo-ikiEUOvrz7aS4GAcxx47JZcFh2AMh-L5EvSvnMLYaHXR8zffWtAeT922W0ug6EaAjzsb585MKGGIXBBDOAUmxSD5vs9ehRhkMJQJ0b6oHPateffRanM2EvyDVv3Us85HBYZQXZKylk2RXvxmJ86QNKXS7O45_F4TbtG2PXKkyH-NePCKIBVPrMOcSc4ZT88-aOU-ViAwvkEjRHia4qj-lulDKJtFE5_-OgZyCbBw8_5CQVAfBe28t5KYgq3RGBvF-aLIL_vJ-imTMbM0HdWP4qmqAjHqkYQK65SiBbLmft6edHuIo_zlWWKuTOGIgaLCfK9hjLy63rAj-aWQHYnMGuKo0u3Hthzoi0R21rLr0pErg_njY-Rrf7k4dH495iQcJJGRsyQPDD-QBsbLj3xw3AISNPgVoKU_bcxEI8kjIIngnd5xXcvx217v9dT0v82lYDdPTu77FVrTnHz6n821C3lMj_3OL97Q3MtFBkJGgEH5GwRNvxICbgcTIAENW-AI0NMM5Izid3rQbQK35egLHJn_CTI0H0NCafGnW2HV5ei1uDVq8=w915-h608-no

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wystarczy tylko znalezc hotel, dom, stancje tam gdzie z pieskami przyjmuja. my mielismy trudniej bo dwa, nie liczy sie wielkosc a ilosc ;)

w samochodzie ile takie kroliki miejsca zajmą? - cały tył :lol2:, kojczyki, podusie, kocyki, zabawki, karma przysmaki, kosmetyki ale starczylo tez miejsca by nasze graty dolozyc. a do bagaznika wlazlo wszystko co potrzebowalismy - nawet az nadto. dzieki nim nauczylam sie brac mniej bambetli niz zwykle, same plusy. i to nic ze cie nie wpuszcza z nimi do muzeow czy galerii - ogladamy to co z zewnatrz :) ale wspolnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarciu...przecudne "turysty" :D Cudne, cudne, cudne!!!!!

Uwielbiam zwierzaki wszelakie i gdybym mogła to bym miała całe stado....ale jak mąż ma mi się wyprowadzać do garażu....muszę to przemyśleć :lol2:

 

Mówi, że skończę jak Wioletta Willas :rotfl::rotfl::rotfl:

 

 

Nasz psiak uwielbia jeździć samochodem, otwieram mu okno z tyłu, wystawia pyszczek za okno i tak jedzie. Na wczasy z nim mały kłopocik byłby, bo on nie taki mały :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim forumowiczom niech to będzie czas pełen miłości, spędzony w rodzinnym gronie, czas odpoczynku i refleksji. Wesołych Świąt!

 

 

 

 

 

http://images82.fotosik.pl/249/b5278ac1e7df6ae3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...