Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej illusjon...impreza się udała, trochę bolała głowa na drugi dzień:) ale czego się nie robi, żeby dobrze powitać Nowy Rok:):) I Tobie również wszystkiego NAJ w tym Nowym Roku:)

 

Ale numery....zmieniłam swój awatar, bo stwierdziłam , że nowy rok to dobry czas na zmiany:):) więc świeżutka fotka jak najbardziej...... i jak weszłam na swój wątek to się przestraszyłam, że otworzyłam cudzy, hahahaha....no ładnie!!! już siebie nie rozpoznaje:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre:):) Przypomniała mi się historia z moją fryzurką...przefarbowaną na blond:) i mijając sklep z dużą witryną sklepową, jak każda babeczka ( przecież nie przepuszczę takiej okazji), chciałam się przejrzeć w szybie...no i oczywiście jakaś obca baba !!!!!! spanikowana oglądam się za siebie (bo przecież nikt za mną nie szedł:):):)) dłuższy czas nie mogłam dojść do siebie:):) Też krótko miałam te blond włosy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Beatko, hej dziewczyny

avatarek pierwsza klasa!

a mnie przypomniała się historia znajomej, która niedługo po zamążpójściu wybrała się do lekarza, zarejestrowała się i zasiadła w kolejce. Kiedy już wszystkie osoby przed nią zostały wywołane i gdy już nawet te, które przyszły później wzywane były do gabinetu, ta wciąż kiblowała w poczekalni. Co jakiś czas tylko pani doktor wołała jakąś Malinowską, której niestety nie było. Minęło chyba z pięć takich wołań między innymi pacjentami, zanim ta zorientowała się, że to przecież jej nazwisko, tyle że po ledwo poślubionym mężu. Więc tym bardziej nie dziwi, że własne odbicie może zaskoczyć, gdy w nim duża zmiana nastąpi.

Pozdrawiam:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki:)

Ilusjonku i Mariola...dzięki...fotka świeżo "pstryknięta " na sylwestrze w domku:):) A tak w ogóle, to jakoś do siebie nie mogę dojść po tym sylwestrze:):) Jak to dobrze, że jutro ....piątek:):)

 

Dobra historia mariola....chyba każda świeżo "poślubiona mężowi" ma z tym problem:) Ja przez dłuższy czas podpisywałam się swoim panieńskim nazwiskiem, potem kreśliłam i tak w kółko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to jakoś do siebie nie mogę dojść po tym sylwestrze:):) Jak to dobrze, że jutro ....piątek:):)

 

hihi mam to samo, O JAK DOBRZE, ŻE JUTRO PIĄTEK, tym bardziej, że w pracy same ciężkie tematy.

 

apropos podpisywania, zupełnie nie pamiętam swojego podpisu z czasów kiedy byłam panną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja , choć minęło już...hohoho.... a może jeszcze więcej:) to dokładnie pamiętam swój podpis...

 

A ja myślałam, że to tylko ode mnie czegoś chcą w pracy:):):) ? ? ale czego oni chcą.....?? i o so chosi??????:):)

 

A mnie jeszcze czeka 18 - stka mojej córci za dwa tygodnie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga:)

I Tobie wszystkiego "najlepsiejszego" w Nowym Roku:)

 

No ostatnia moja 18-ka:):) Już spać nie mogę tylko planuję:)

Co do prezentu to już jeden dostała....nowy laptopik, na wiosnę prawo jazdy i.....mam jeszcze w planach mały drobiazg.....wisiorek - złoty grosik (na szczęście) z jednej strony a z drugiej wygrawerowana fotka Ewy:) Ale to załatwiam z panem złotnikiem:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeej Maju....ależ dawno cię u mnie nie było!!!!!!!

 

Też uważam, że taki "grosik" to świetna pamiątka:) Tylko nie wiem jak ja to wszystko przetrzymam.....miałam dopiero dzieci małe a już ostatnie kończy 18 lat!!!! Ehhhh ....życie ucieka przez palce....

 

Dzięęęki ci Majeczko, za tę 18-tkę....dobra kobieta z ciebie....:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękne prezenty wybrałaś dla córy Beatko:wiggle:

Na pewno będzie zadowolona. Niestety czas szybko leci, to prawda:confused: Sama pamiętam swoją 18 jakby to było wczoraj...:rolleyes:

Nie martw się- pewnie niedługo będzie mogła się pochwalić wnusiami, to dopiero będzie atrakcja:yes::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

 

Też uważam, że taki "grosik" to świetna pamiątka:) Tylko nie wiem jak ja to wszystko przetrzymam.....miałam dopiero dzieci małe a już ostatnie kończy 18 lat!!!! Ehhhh ....życie ucieka przez palce.....:):):)

 

Przetrzymasz! każdy to przechodzi :) A grosik jest najlepszą pamiątką bo na całe życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...