Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

No cóż, że piękna ta Twoja 18-tka to już od dawna wiemy :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Beatko ale ileż Ty pyszności naszykowałaś kochana ... tak pięknie wszystko wyglądało :rolleyes:

Chwal się cóż to za smakołyki były ;)

 

Czy córunia z prezentu zadowolona ??? Bo mam rozumieć, że "grosik" dostała tak ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Maju, dziękuję ślicznie:)

Pyszności naszykowałam bo było sporo osób.....nie wszystko robiłam ja, pomagała mi znajoma:)

Wkleiłam specjalnie fotki z dekoracjami...półmiski warzyw robiłam ja, do tego były sosy o różnych smakach:) Następna fotka to kurczak faszerowany...pychota:)

Były zrazy, gołąbki, devolay ze szpinakiem, schab z pieczarkami, pałeczki faszerowane, zupa serowa z pulpecikami, ryba po węgiersku (pyyyyszna) galaretki drobiowe, sałatki, surówki......eeee...i już sama nie wiem....no ciasta i tort nie za duży....bo moi goście wolą ciasta:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna fotka to kurczak faszerowany...pychota:)

schab z pieczarkami, pałeczki faszerowane, zupa serowa z pulpecikami, ryba po węgiersku (pyyyyszna) galaretki drobiowe,

 

To ja w wolnej chwili poproszę na te smakołyki przepisy ;)

 

Ostatnio ciągle szukam nowych smaków i chętnie wypróbuję nowe przepisy :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana...przepisów znajomej nie dam bo nie znam:):) mogę tylko powiedzieć że robi najlepsze jedzonko na świecie:)

 

Pałeczki faszerowane mięskiem mielonym z pieczarkami i zieleninką, schab zawijany ze smażonymi pieczarkami i cebulką panierowany i smażony, na zupę i rybę nie znam przepisu ale rewelacyjne (jak mi się uda zdobyć przepisik to dam)

 

Była prezentacja "z życia Ewy" i karaoke:)

 

http://img823.imageshack.us/img823/3403/dscn0492b.jpg

 

W niedzielę były "poprawiny " do późna:)

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pałeczki faszerowane mięskiem mielonym z pieczarkami i zieleninką, schab zawijany ze smażonymi pieczarkami i cebulką panierowany i smażony,

 

Możesz szerzej napisać coś o tych pałeczkach tzn. dokładniej jak się je robi ... brzmią bardzo ciekawie :rolleyes:

Schab już wiem i zrobię, chyba kiedyś coś podobnego robiłam ;)

 

 

na zupę i rybę nie znam przepisu ale rewelacyjne (jak mi się uda zdobyć przepisik to dam)

 

Ok :)

 

 

 

Była prezentacja "z życia Ewy" i karaoke:)

 

 

W niedzielę były "poprawiny " do późna:)

 

Więc zabawa była wyśmienita ... tak ???

 

Jeszcze raz ...

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CÓRY :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, wyciąga się kości z pałeczek i nadziewa farszem : mięsko mielone podsmażone, osobno drobno posiekane pieczarki z cebulką podsmażyć, połączyć wszystko, doprawić i ja daję albo szczypiorku albo zielonej pietruszki. Można zrobić farsz z samymi pieczarkami i cebulką....jak kto lubi:)

 

A co do zabawy to było wspaniale:):):)

 

I córcia dziękuje za życzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwie czekałam i ....się doczekałam:):)

 

Witam Cię Aniu w moim skromnym "we wątku":)

I dziękuję ....córa już "dorosła" .....opijaliśmy jej dorosłość tydzień temu:):):)

 

I jak widzisz....nudny ten mój wątek, nic się nie dzieje, ale niech sobie jest......u ciebie to dopiero młyn:):)

 

Dzięki za odwiedzinki i zapraszam częściej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, w wątkach, w których najwazniejszy etap juz sie zakończył to chyba normalne.

Zauważyłam, że ludziska kochaja foty, inspiracje, wizualizacje, dyskusje i debaty nad np. uszczelką do umywalki ;)

 

Może pomyśl o jakiejś sesji...rozbieranej ;) ?

Zlecą sie tu jak muchi :)

 

Piszesz, że u mnie młyn. Czy Ja wiem ? Fakt sporo ludzi przychodzi, tylko nie wem w sumie czemu ???? Nic nie buduję, nic nie urządzam i nie remontuję.

Stagnacja i beznadzieja........

Fot też w zasadzie nie wstawiam...no ostatnio kilka inspiracji tego co lubie i co mi sie podoba.

 

Poczekaj do wiosny...Zaczniesz dłubanie w glebie, numerowanie dżdżownic i budowe fontanny przed domem to i frekwencja wzrosnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesji rozbieranej raczej nie będzie...toż dopiero bym odstraszyła wszystkich....nawet tych co tu czasami zaglądają:):):)

U ciebie młyn, bo.....fajnie się ciebie czyta....masz fajną osobowośc:).....szczerą duszyczkę i....ciebie się lubi:):):) ale nasłodziłam, hahahaha:)

 

 

No sama widzisz kochana!!!!!!!!!!!!!!

 

A wiosny wyglądam jak każdy chyba.....w końcu zacznę dłubanie w glebie i ......tyle mam pomysłów, że chyba przerobię cały ogród!!!!!! ......Ja tak co roku mówię, a jak już trzeba coś ruszyć to mi szkoda.......chyba faktycznie zacznę numerować te dżdżownice:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na faktycznie, nasłodziłas ;)

 

Numerowanie dżdżownic to zajefajne hobby ;) Potem, możesz uszyc im golfiki co by nie marzły biedaczyska ;)

 

Bardzo ubolewam nad tym, że to co jedziemy oglądac w niedziele, ma tak małą działkę :(

Ja pazerna na hektary....ogródek typu warzywnik mi sie marzy bo lubie mięc swoje, uwielbiam gotować, przetwarzać, wekować.

Strasznie bym chciała z dzieciakami ugniatac kapuchę kiszoną, chodzic po sadzie i owoce zbierać.

Lubie mieć przestrzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ja też zazdraszczam ludziom wilkich przestrzeni, ale mam to co mam i strasznie się cieszę z tego! Nie ma tego zbyt wiele, ja warzywnika nie uprawiam za to kwiaty, które uwielbiam , krzewy ....drzewka owocowe...

Ty jesteś robotna dziewczyna, wiem, masz małe dzieciaki to i sama radocha z nimi bawić się w ugniatanie kapuchy....

Będzie dobrze w niedzielę...ja też mieszam w kociołku za to:):):) Myśl pozytywnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesji rozbieranej raczej nie będzie...toż dopiero bym odstraszyła wszystkich....nawet tych co tu czasami zaglądają:):):)

U ciebie młyn, bo.....fajnie się ciebie czyta....masz fajną osobowośc:).....szczerą duszyczkę i....ciebie się lubi:):):) ale nasłodziłam, hahahaha:)

 

No sama widzisz kochana!!!!!!!!!!!!!!

 

Boguś,

 

No nie bądź taka. Ja obiecuję, że dotrwam doi końca... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu...zachodniopomorskie:) Blisko Szczecina.

Ziemi...810 m. Na tym stoi dom o powierzchni 120 m , garaż wolnostojący... więc ziemi nie dużo zostało:)

 

Ilusionku...poczekam na odważniejsze .....:):):) Ale dzięki za doping:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam koniec świata??????????? To wy mieszkacie daleko od domu:):)

Na plażę?? Mamy jeziora..... na wyciągnięcie ręki:) Na plażę mam pięć minut samochodem:) Poprzednie mieszkanie miałam prawie nad jeziorem:)

 

http://img209.imageshack.us/img209/8944/choszcznojezioroklukijp.jpg

 

http://img694.imageshack.us/img694/9148/25751878.jpg

 

http://img838.imageshack.us/img838/9845/1317489.jpg

 

 

o matuniu....jak mi się chce ciepła!!!!

Edytowane przez bogumil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...