Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LAZUR i trochę ogródkowo


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja jestem ciekawa tych tulipanow które sadziłam jesienią.....pare przesadził mi mój piesiu....ale mam nadzieję, że wyjdą:) Ja już nie mogę się doczekać tej wiosny, chyba jak każdy.....kwiatów, zieleni i....słońca!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno myśleć o wiośnie, gdy za oknem środek zimy.

Ale mimo tego, że człowiek wymęczony tą porą roku,

krótkim dniem, wieczną ciemnością, bez słońca i ciepła,

to ja lubię ten lutowo-marcowy czas.

Bo jest już takie poczucie, że idzie do dobrego, że już nie długo.

Wolę marzec od września, zdecydowanie.

I tą taką niedorzeczną radość z pierwszego rozkwitniętego krokusa :)

Beatuś, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tolu:)

Ja też, żeby nie było:) uwielbiam oczekiwanie na te pierwsze kwituszki....ale niech już się to stanie!!! :)

Właśnie wróciłam z długiego spaceru z moim piesem:) Po tych pączkach trzeba było ................no i przeszłam się po tym moim ogrodzie.....matko....wszystko bym przerobiła i pozmieniała......!!!!!! Ale mam tak chyba co roku.....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sypie,sypie już od rana :eek: a pączków zjadłam sztuk 3,faworki,tak że się nie przejadłam jak co roku :stirthepot:u nas od jutra zaczynają się ferie zimowe,syn już pojechał do Bardo to siedzimy sami i taka cisza w domu,bardzo lubię Rodzinkę PL tam zawsze sie coś dzieje i fajnie mieć dzieci z małą różnicą wieku,tak myślę bo u mnie nie było tak że dzieci biegały,szalały,nie było kłótni itd jest za duża różnica wieku i tego nie było :( ale mnie dzisiaj na wspomnienia wzięło :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nazwa jak ci teskno to moją dwójkę ci podrzucę, posłuchasz wtedy: mamo ona mi psuje, mamooo ona mi zabiera, mamao zabierz ją stąd, a Tosia z racji, że zasób słów ma jeszcze mały: mamo Jan tatairli tan ma mamooooo..... i płacz... :) :) :)

 

Beatko piekne migdałki i lilaki i ja sie rozmarzyłam...

u nas śniegiem posypało jak cukrem pudrem... oby luty zleciał a później juz wiosnaaaaaa :) :) :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, oglądałam wiadomości....Aga ma rację....trzeba się szykować na zimę:( Część Polski zasypana...a u nas już prawie, prawie...... wiosna,...... i znowu?????

 

nazwa, ja delektuję się ciszą w domu, bo w pracy mam mnóstwo dzieci:):):) Chociaż i ja czasami tęsknię za moimi , i naszymi czasami kiedy były małe....cóż, teraz tylko czekać na wnuki:)

 

Dzięki Martusia....też pozostało mi tylko pomarzyć :) może się w końcu doczekamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i rzekło się...śnieg spadł!!!! Nie tyle ile w innych rejonach Polski ale trochę jest!

 

I mam zagwozdkę...pytanie do dziewczyn , które "uprawiają" wrzosy, wrzośce....

 

http://img849.imageshack.us/img849/8219/p0802131103.jpg

 

 

co ja mam z nimi zrobić??? One sobie stały ślicznie całą zimę na dworze w donicy drewnianej.I wyglądają tak samo jak je wsadzałam jesienią:) I co teraz? na wiosnę wsadzić do ziemi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...